Jump to content
GIGN Forum

Gign Tusshits


macho
 Share

Recommended Posts

Garais topiks vairs nav salasaams, taa ka te ir svariigaakaa informaacija!

Man ir taaads priekshlikums:

1) visi vareetu tikt pie dabas - ezers, mezhi, nesa4akareeta daba !

2) vareetu aizbraukt talaak no Riigas, tas ir, uz Kurzemi, tb, Kuldiigas pusi !

3) vareetu arii pie manis paciemoties !

NU doma taada, ka visi vareetu braukt uz manu pusi, kautkad uz vasaras pusi pie 2 ezeriem notuseet ! Ir divas buudinjas, 4 gultas katraa, ja kaads veeleetos guleet !

Shis viss taapeec, ka zb pa baariem njemties un vaig dabu !!!

Vareetu uz juunija beigaam samukjiit !

All invited !

Shis taatad ir Hainy uzaicinaajuma teksts. Datums ir 9-11 juulijs (varbuut pat ilgaak ja buus riktiigi jautri) Briivdienas taksh.

Taalaak.

Informaacija par tusu:

* Braukshana -

Ar tikshanu ir taa, ka jums ir jaatiek liidz Kuldiigai un taalaak ar autinjiem vai varbuut kaad marshrutnieks iet ! prom jau tiksim !

Sheit es gribeetu lai Hainijs paprecizee siikumus. Iedod autobusu sarakstu vai kaut ko taadu. Tiem kas brauc ar mashiinaam dereetu uzzinaat arii preciizu vietu kur tas viss atrodas. Katraa zinjaa doma ir par mazo nabas ezeru (nabiiti)

* Muuzika

neatrisinaats - nezinaam vai tur buus magjis vai kaa...

* Izklaides

Nu viss ko pie ezera var dariit. Kursh njem bumbu vai kaukaadu citu shitu piesakaas sheit.

* Paika

Droshvien ka pie ezera buus ugunskurs. Taa ka paziistamie savaa starpaa sakontakteejas un arii novienojas ko katrs pirks. Ja kaads nezin ko eedamu njemt paprasiet mammai smile.gif

* Dzeerieni

Khe-he-he. Sheit man nekas nav jaasaka, bet taadiem pusdzeeraajiem vaidzeetu panjemt kaukaadu nealkoholisku shitu ar ko otraa riitaa uzlaapiities

* Kaut kas ko es esmu aizmirsis

Uz doto briidi nenaak praataa, bet nu es domaaju ka vietas tur ir daudz (to Hainy arii vareetu noprecizeet taapat kaa to cik maksaa celsh)

Tiem kuriem briivas vietas mashiinaa arii var pieteikties sheit.

Lai tik kaads pameegjina te spamot. Warn levelis automaatiski un "post deleted". Gribat dirst? Ejat tai otrajaa topikaa kursh jau ir piedirst.

Paldies par uzmaniibu. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tie kas ir pieteikushies

Hainy (+2)

Lirels

macho

symbiote

krish

}|{yk (+2 vai 3)

cmdr

Freelancer

Wolfblade ???

Dream

EDD

Champion

Jurko

limp +mosh kaads

white-line ???

hUrel-o-matic

vbyuer

Deus-Ex

Surrounder

Glacier

Redbull (+ n) n pieder no 1 liidz x, x pieder veseliem skaitljiem yay.gif

Duh

white-line +kaads

punisher vai kaa ir forshaak bez patskanjiem - pnshr

Ja gribat pieteikties tad dodiet zinju man (PM - Private message te forumaa, vai arii mircaa).

Nav taa ka brauc tikai tie kas te ir pierakstiijushies. Brauc tie kas grib, shis saraksts ir vienkaarshi lai redzeetu cik cilveeku iisti ir.

Link to comment
Share on other sites

Es jau labpraat bruktu, bet nezinu vai kaads mani tur grib redzeet... sad.gif

Diezgan taalu arii ir jaabrauc. Es dziivoju netaalu no Saulkrastiem, tas ir 40 mins no riigas. Bet tas nav sskkeersliks, mieriigi varu tikt. Protams ja kaas gribees lai es tieku dry.gif

Alinnu es varu dabuut mieriigi, arii likkieru, brendiju un taadus drannkkus man nav gruuti dabuut. biggrin.gif

Hank man ir labs draugs, varbuut ja vinnss brauktu, es arii vareetu braukt, jo vienam aizbraukt pie cilveekiem kuri tevi tur negrib redzeeti ir lloti beediigi... zaban.gif

Nu nez... man beel ilga domaassana priekssaa...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, macho, kaapeec es jau esmu tajaa sarakstaa iekshaa kaa obligaats brauceejs wink.gif, bet nu skatiisimies vai buushu! Taa, kas taas ir pa dienaam smiliez.de_2538.gif?

5-7 Nu nezinu! Kaa buus laiks un $ bet ljoti iespeejams:)

Taa kaa uz GIGNa nespeeleeju, man nebuus tik jautri kaa jums, bet eniivei: padomaashu par to 4.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Neiet runa vai tu speelee vai nespeelee uz gigna ! thumbsup.gif

tas buus tuss prieksh normaaliem cilveekiem, lai iepaziitu jaunus normaalus cilveekus! Protams, CShits ir pamats shim pasaakumam, bet buus jau arii taadi, kas galiigi njebumbum par to ! ta kaa mauciet tik shurp, kas nespeelee ! evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa.. es domaaju arii vareetu piebiedroties..

Jaaredz tak beidzot kaa juus visi iisti izskataties utt

Tikai man ar to nokljuushanu.. sad.gif ja kaadam briiva vieta mashiinaa zinjo man jeb velviens variants.. kngt.gif

& btw symb uzaicini maybe milzi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tjipa rakstiits ka everybodys invited. blink.gif ticu ka worms njems gjimeni lidzi cool2.gif shis gan jau ka nepazemosies lidz parasto cilveku limenim un brauks ar mashiinu. Tho autinjos parasti ir jautraak thumbsup.gif

P.S. macho imho n ir no 0 liidz x. eusa_think.gif jo tak katrs iesacejs zina ka masivu var nodefinet ari no 0 kas ir eertaak. Tikai virknes sakas no 1 un virknes lieto llamas. cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es domaaju ,ka tikshu ja tikai nebuus jaastraadaa tajaa laikaa , un nezin kaa buus ar naudu , tad redzees , nu droshivien ,ka es braukshu.

P.S.

Man droshivien kads brauks lidz , es nemaaku pateoikt skaitli ,varbuut kaadi 3-5 tad redzees.

Dazhi jaut. prezizeeshnai kaa ar meiteneem.

Tjipa pienjemam es esmu ticis liidz Kulfiigai ka taalaak , visi kautkur satiekas , vai kaa , jo es uzreiz pasaku es iipashi labi Kuldiigu neparzinu.

Link to comment
Share on other sites

Tjipa pienjemam es esmu ticis liidz Kulfiigai ka taalaak

Visgruutaak jau tikt liidz Kulfiigai laughing7.gif Taalaak po!

Sorry par smiliez.de_2523.gif bet tieshaam, nav tas tuvaakais aprinkjis!

Un kaa tur pie ezera vai buus kaada maaja, no kuras varees stiept elektriibu, jo bez muzona tieshaam buus boooooooooooring sad.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Hainy noprecizee luudzu laikus. Un vai tur ir magjis, vai jaanjem liidzi.

p.s

simba ja tu maaciijies mateni buutu tad nebriiniitos par taadu pierakstu +cilveeku skaits nevar buut 0 ja dzheks saka ka vismaz 1 liidzi buus. taaka stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Te ir busu saraxts no Riigz uz Cooldiig

Elektriiba buudaas buus ! vismaz jaabuut, bet taas ta4u Latvenergo buudinjas, so jaabuut shtromam ! biggrin.gif

Muzons - hmmm... es iisteniibaa vareetu sarunaat, bet diski, kasetes, koris vai ansamblis jaanjem pasham liidz! netaisos uznjemties atbildiibu par visu muuziku ! tongue.gif

Un tad jau datums vareetu buut no 9 liidz 10-11 ! thumbsup.gif

No Cooldiigz uz Ventinjiem!

Un te nu buutu atpakalj liidz Cooldiigai !

Any more kveshkjons ?

Edited by Hainy
Link to comment
Share on other sites

Te ir busu saraxts no Riigz uz Cooldiig

Elektriiba buudaas buus ! vismaz jaabuut, bet taas ta4u Latvenergo buudinjas, so jaabuut shtromam ! biggrin.gif

Muzons - hmmm... es iisteniibaa vareetu sarunaat, bet diski, kasetes, koris vai ansamblis jaanjem pasham liidz! netaisos uznjemties atbildiibu par visu muuziku !  tongue.gif

Un tad jau datums vareetu buut no 9 liidz 10-11 !  thumbsup.gif

No Cooldiigz uz Ventinjiem!

Un te nu buutu atpakalj liidz Cooldiigai !

Any more kveshkjons ?

nu ok, tad jautaajums par nokljuushanu no Kuldiigas uz to vietu. Ja tur ir mikrinsh tad cik cilveeki reizee tur tiek.

+ kopsh es paskatiijos internetaa vilcienu sarakstu un naakamajaa riitaa konstateeju ka taada vilciena nav es tam internetam vairs iisti neticu... bet nu cereesim ka viss buus ok.

tad veel vajag noskaidrot kautkaadus atpakaljceljus.

par laikiem - nu es domaaju visoptimaalaakais buutu kaut kur ap vieniem (13:10 iziet autinsh uz kuldiigu). Vareetu teiksim tikties kaut kaados bez 20 vieniem. Tiiri taa lai nesanaak nokaveeties.

2symba bet tur jau taa lieta, tu jau nevari zinaat ko vinsh man PM atsuutiija, bet knaabis redziet tev jaavirina smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Any more kveshkjons ?

Man ir tikai viens jaut.

To jau ko macho jautaaja , tjipa ,es esmu Cooldiigaa bet kaa no kuldiigas taalaak uz to pashu tusa vieta.?

Link to comment
Share on other sites

ar kaadu no ventspils autobusiem vai, ja buus Avto kaadam te ! thumbsup.gif

Prom jau tix nesatraucies ! naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

mani nezkaapeec maac aizdoma ka no kuldiigas uz kautkaadu nabiiti iisti biezhi nekursee transports, tad varbuut ja mees braucam kaut kur (es tagad saaku domaat mosh labaak 11:45) un esam kuldiigaa puschetros tad ko taalaak?

Link to comment
Share on other sites

vispaar jaa uz ventish pusi nekursee tik daudz tie busi, bet nav jau tik liels attalums arii ja kas ! =] ja ir kaads sportists var arii aizet tos nieka 10km, bet tik prom tixim - kaa jau es teicu! transportu jau var sadabuut, taa nu nebuutu taa lielaakaa breeka ! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ok Hainy... bet katram gadiijumam buutu jauki ja tu tiem autinjiem arii vareetu kautkaadu listu dabuut (ja tas bija tas no kuldiigas uz ventspili pirms tam tajaa poustaa tad viss ok)

btw. Iesaku katram uzzinaat vismaz kaada telefonu lai var kaut kaa sazinaaties. hainy jau vispar vareetu atstaat saveejo (bet nu kaa veelies) wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...