Jump to content
GIGN Forum

Nereāli


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

ps. khe, būtu es otrā pusē, uzreiz saprastu, kas par lietu, un no B spota tev iznestu smadzeni, tieši tāpat kā tu to izdarīji pirmajam.^^

hahaha. Tu trāpītu no B spota man, kas stāv pie teroru bāzes tur augšā? Nez kāpēc es par to ĻOTI šaubos.

kas attiecas uz AK fragiem - tādi jau vēl būs daudzi.

Link to comment
Share on other sites

btw LV serveri kada ban uzreiz tew iespraustu XD

10/10

mm.. sanak tev taja serveri loti daudz halvas bija :thumbsup: ...

mans kuulakais atgadijms ir bijis 3hs cs_assault no jumta k-kur metejas demo vai screens

P.S domino tev taisniba bans butu jo lielaka dala latvieshu nenoticetu tam ka bez paliigprogramam

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: ...

Čista halvas bija daudz! Neesmu drošs, bet man liekas, ka zviedru serveros spēlētāji ir skillotāki nekā Latviešu, un līdz ar to arī admini, bet reāli par to varētu noraut banu! Atcerējos nesen skatījos video, kur viens čalis ar awp paņēma tur 2 headus ar 1 lodi - tikai viņš šāva no tās kastes un ar to parāva banu!

nedaudz stulbs jautājums, bet : Tu šāvi visu laiku vienā punktā?

Link to comment
Share on other sites

Viens tāds laimīgs punkts man ir mapē de_cbble(mla vēlaizvien nezinu, kā tā mape rakstās). Tajā mapē B spotā augšā, galā stāvot jāšauj pa tām kastēm, kas viena virs otras sakrautas. Tur šaujot vienā punktā lode lido tur, kur Teriki parasti gaida ct. ~10 reizes tur esmu novācis un puse hs.

Link to comment
Share on other sites

žel, ka nebija demo. bet izklausās iespaidīgi.

ps. tev cs-ā ir sexīgi skini ;)

Link to comment
Share on other sites

Iespējams tas saistīts ar to, ka Steam pirku no rokas, bet arī diez vai, jo CS tāpat kačāju no Steam serveriem. Bet modeļi nav man tādi nekad bijuši un viss :) Vari neticēt, ja negribi.

P.S. Jā, CZ man līdzi nenāca.

Link to comment
Share on other sites

nāvīgi.. tik es nesaprotu, kā tev tur nekad tā nebieja iešāvies prātā pašaudīties.. man bieži vien tur kāds uzskrien uz lodes, roflīgi ir tad, kad pasaka, ka viņš esot bijis uz platformas.

nice šaras, bet es brīnos kā tu nenorāvi banu pa tādu izklaidi! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...