Jump to content
GIGN Forum

Skaitas Mierigi Pabraukajos


Chiky
 Share

Recommended Posts

aaa pareizi kad gaju vel basi, viens ar elkoni lekdams tiesi man pa aci, un salauza to kaulu kas zem acs(nezinu ka vinu sauca), kr4 kadu nedelu var teikt neko neredzeju ar to aci vienkarsi tapec ka vina bija aizpampusi..Vel tagad kad laizu tam kaulam pirkstu pari var jus ka tada bedrite ieiet uz ieksu, brinums ka neopereja..Bet kjipa tecia ja vel kadu mazu sitienu dabusu pa to aci, tad laikam operacija.. Vispar kad sanjemu to triecienu, galva ta abdula ka likas ka 0.5 snjabi butu izdzeris + slikta dusa paiet knapi vareju.. Bet smadzenj trice nebija..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man kads lika shuves ara arsti spriceja narkozi vini prasa tev nesap es saku NE kapec lai sapetu aiz izbrina arsti saka parasti ir jasap a es saku esmu ta adauzit ka sapes vairs nejutu shie tik paspejas :D taka kad nems ara shuves buss vien japasmejas lidzi :D:khehehe:

Link to comment
Share on other sites

man daudzus gadus atpakalj bija ļoti veca modeļa BMX man bija kaadi 5-6 gadi lab taads kalns ar asvaltu :khehehe: lejā mēs ar draugiem uztaisijām "Tramplīnu"... lab man nochakarejās bagāžnieks jo bija vecs bmx modelis... tapēc sencis nonjēma es jau biju ar bagāžnieku pietradis braukt labi uz 40-55km/h nesos no kalna un uz tramplīna :khehehe: BMX apgriezas 180 grādiem un es uz muguras visa mugura jēla bija .... awww...ok skats noteikti bija labais bet sāpes mokošas! :shock:

shuves nevajadzēja neko tādu nevajadzēja bet man par brīnumu nau rēta bet kādu nedēļū toreiz mugura sapēja bija gultā uz vēdera jāguļ :fsckinsad:

Edited by Legend~DoGG
Link to comment
Share on other sites

ļoti veca modeļa BMX man bija kaadi 5-6 gadi lab taads kalns ar asvaltu :khehehe: lejā mēs ar draugiem uztaisijām "Tramplīnu"... lab man nochakarejās bagāžnieks jo bija vecs bmx modelis... tapēc sencis nonjēma es jau biju ar bagāžnieku pietradis braukt labi uz 40-55km/h nesos no kalna un uz tramplīna :khehehe: BMX apgriezas 180 grādiem un es uz muguras visa mugura jēla bija .... awww...ok skats noteikti bija labais bet sāpes mokošas! :shock:

shuves nevajadzēja neko tādu nevajadzēja bet man par brīnumu nau rēta bet kādu nedēļū toreiz mugura sapēja bija gultā uz vēdera jāguļ :fsckinsad:

Un kur tajā kritienā bija sakars ar to, ka tavam ritenim noņēma bagāžnieku? Būtu arī forši, ja tu saliktu tajās samazgās komatus, lai tās varētu izstrebt.

Link to comment
Share on other sites

ļoti veca modeļa BMX man bija kaadi 5-6 gadi lab taads kalns ar asvaltu :khehehe: lejā mēs ar draugiem uztaisijām "Tramplīnu"... lab man nochakarejās bagāžnieks jo bija vecs bmx modelis... tapēc sencis nonjēma es jau biju ar bagāžnieku pietradis braukt labi uz 40-55km/h nesos no kalna un uz tramplīna :khehehe: BMX apgriezas 180 grādiem un es uz muguras visa mugura jēla bija .... awww...ok skats noteikti bija labais bet sāpes mokošas! :shock:

shuves nevajadzēja neko tādu nevajadzēja bet man par brīnumu nau rēta bet kādu nedēļū toreiz mugura sapēja bija gultā uz vēdera jāguļ :fsckinsad:

Kārtējais dirsējs!

Link to comment
Share on other sites

ar bagāžnieku tik viegli nevarēja priekšu pacelt! kā noņēma meģināju to izdarīt tapēc parāva priekšu gaisā!

P.S. - man zb komatus likt!

P.S.S.-zb zubrīt komatus pārrakstiju visu no vienas zubres klasē tāpat man 7 ielika vinjai 9 :violent: pasista u4ene

P.S.S.S.- ja kādam ir vēlme to kalnu un manu veco gandrīz sasisto riteni redzēt tad piesakaties. tie kuriem žēl riteņu nodeldēto riepu nepieteikties!!!

Edited by Legend~DoGG
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kas tur nofilmets ka es lecu neveiksigi meiginot iegriezt 360 uz dirta un piezemejos neveiksmigi noslidot no pedala kaja un uzraujot vinu tak vis ir nofochet ko tur filmet ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...