Jump to content
GIGN Forum

Par Gta San Andreas


SchWarZ ;)
 Share

Recommended Posts

es camper na šaru atradu netālu no san fierro draudzenes - medmāsas. Un journey likās kaut kas lauciniecisks, tāpēc laukos sameklēju. A ar to euro bija tā, ka zināju, ka līdzīga vienai no defaultajām pilsētas mašīnām. Laikam, ka iečekoju internetā kāda šī izskatās un tad atradu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es nevaru iziet vienu misiju. :( Kjip kad brālis iziet no cietuma, vajag savu hoodo atkarot, to sākumu kur ir māja atkaroju, bet tālāk nekā nevaru..

P.S Lidmašīnā iebraucu no 3ās reizes. :D Ar hydru vispār easy, uzlido gaisā, turi space un spaidi ctrl, raķetes pašas viņus nogalināja, man grūtāk bija to hydru nosēdināt. :D

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

Viens jautajums par SA!!!

Ka SA var apmainit masinam skinu. Es biju atradis vienu lapas pusi un vienu progu novilcis, bet man nekas nesanaca... kads nevaretu iedot tiesu linku uz pamacibas ka var apmainit skinu.(mm es velos apmainit tikai masiam un mociem, lai jautraka dzive SA, jo vienas un tas pasas apnik. Vaig kaut ko jaunu dzive) Moz kadam ari ta lieta interese.. Izpalidz...

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:( Kjip kad brālis iziet no cietuma, vajag savu hoodo atkarot, to sākumu kur ir māja atkaroju, bet tālāk nekā nevaru..

ko tieši nevari?

vajag 3 pretinieku gang memberus nošaut un sākas gang war. tad atrodi labu pozīciju (lai nesanāk karot divās frontēs). notupies un ar M4 vai AK47 visiem rauj galvas nost. nu ja tas šķiet grūti, tad paņem minigun un tad pofig kur stāvi.

P.S. pats tagad aizkapājos līdz pēdējai misijai, tad vēl dažas blakus misijas un būšu izgājis otro reizi :)

Link to comment
Share on other sites

es ar sāku iet. Piesēdos vakar un normāli ierullēju :) Sakačāju naudu ar burglary un firefighter missions (burglary rekords vienā naktī 24 itemi, un es pat necentos :) ) Vobšem izgāju tikko misiju, kur krievu darījums ar ballas jāizjauc. Eh, vispār visas misijas liekas tik vienkāršas :) Es vienu neizgāju tikai tāpēc, ka vedot smoke mājās izdomāju uzbraukt uz tā smagā, uz kura var uzbraukt un nomaucos uz jumta :) savukārt braucot šaudīties vienā misijā nācās pirmo čali atskaldīt ar to pūšamo flakoniņu, jo man nekā cita nebija :)

ak jā, nolēmu arī foršu džeku beidzot uztaisīt - pirms tam man kaut kādi kačaki bija. :) Skat. attachmentu :)

p.s.

viņš tikko ar to hokeja masku bučojās ar savu pirmo draudzeni - lolisks skats.

p.p.s

izceļas kā sūds uz baltas grīdas

post-2-1184058682_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

vajag 3 pretinieku gang memberus nošaut un sākas gang war. tad atrodi labu pozīciju (lai nesanāk karot divās frontēs). notupies un ar M4 vai AK47 visiem rauj galvas nost. nu ja tas šķiet grūti, tad paņem minigun un tad pofig kur stāvi.

P.S. pats tagad aizkapājos līdz pēdējai misijai, tad vēl dažas blakus misijas un būšu izgājis otro reizi :)

D000h, es znu kā taisīt gang war, vnk viņi ka sāk iet no visām pusēm + man nedaudz tā spēle lago, tāpēc ir grūti. Paldies ka atgādināji par minigun, iešu savākt minigun un tad ganjau iziešu.

P.S :khehehe:

post-5583-1184075169_thumb.jpg

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

:superlol: tikko atcerējos k-ko ļoti smiekliigu jo macho sāka par laukiem runāt... lieta tāda paņemu traktoru - braukāju braukāju apkaart savaacu velvienu pieliku savam kaa piekabi :) tad kādus 6 traktorus sakabināju vienuotram virsū zinat ka nesaaja :lolza: :lolza: :lolza: :lolza: beigās piespraudu smago klāt un nevarēja nemaz pagriezties :D aizmugure gaaj pa priekshu! pludmalē visus ar to sanēsāšanu notriecu :superlol: :superlol: :superlol:
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...