Jump to content
GIGN Forum

Par Gta San Andreas


SchWarZ ;)
 Share

Recommended Posts

mašīnas nodot bija forši, normāli piķis arī nāca

spray tagus aizkrāsoju un laikam iedeva to ka mājā vienmēr ir pāris ieroči,

tāpat bija jāfočē otrajā daļā un trešajā pakavi jāvāc. visur par to iedeva ieroču spawn.

tik ko tās austeres deva nezinu :unsure:

ā vot, iesaku iziet tās firefighter(ugunsdzēsēju) misijas. laikam 12 level tur bija, tad iedod fireproof un vari laimīgs skraidīt pa uguni :) kas noder dažās misijās

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bļin sakārdinājāt mani tagad pamatīgi. Neesmu spēlējis nemaz SA uz datora, tikai uz PS2. :(

Imo bez walkthrough lapām tās austeres/sprayus/pakavus ir neiespējami atrast, it sevišķi austeres.

Plus es atceros kā vnk nekādīgi nevarēju iziet to mašīnu kvestu San Fierro. Viena mašīna pietrūka, un nevarēju atrast stabili 2-3 nedēļas viņu. :dohhh: Neatceros gan kā viņu sauca tagad, bet pašā pēdējā daļā tas bija. Vnk anrīl.

Karoč kačāju geimu.

Link to comment
Share on other sites

:) kas noder dažās misijās

pirmo reizi spēlējot SA, pirms kādas 5ās misijas, kad apnika, ka naudas maz, izgāju firefigther misiju. Tagad tā padomājot, būtu vairākās vietās nomudījies, ja nebūtu izgājis.

Manuprāt grūtākā lieta ir iziet poliču misijas pilsētā. Vot pa laukiem braukājot nav tik grūti - tur esmu 17 līmeņus izgājis. Bet pilsētā unreāli. Vienreiz kādas 4h ar mocīti un uziku ~600 patronām gāju poliču misijas. Baigi kruta - dzenies pakaļa 2 mašīnām, seko vairākas policijas mašīnas un mocīši + vēlākās misijās tie džeki no mašīnām šāva pretī. Tas man atgādina vienu rēcīgu kadru, kur laukos pildot poliču misijas, pie tilta ar snaipereni sēdēju un gaidīju kad džeki brauks - 3 džipi laikam. Pirmajam nonesu vadītāju un mašīna aizbrauca taisni, neiebrauca līkumā kur tilts un plunkš ūdeni. Whoala - visi 4 džeki mašīnā beigti un man pat zvaigznīti klāt neiedeva. Vobšem jautri :)

kas attiecas uz mašīnām - tur vajag braukāt pa visurieni. Gan Los santos gan Las venturas - agrāk vai vēlāķ tās mašīnas uzrodas - es teiksim vienreiz pie Los santos lidostas pavadīju kādu pusstundu-stundu, jo tur bija pabraukusi mašīna vajadzīgā garām, bet es biju "on foot" tāpēc nepanācu. Kad dabūju mašīnu - šī jau bija pazudusi (viena lieta kas man nepatīk SA, cerams IV tas būs izlabots). Nu un tad pēc tam tupēju un gaidīju. Beigās atbrauca ar.

Link to comment
Share on other sites

Tas austeres mierigi var atrast , katra austere ir zem tilta (virs uudens)...

Es biju tads fans , ka viena i-caffe ieraxtiju diskete planu kur bija atsimetas visus spraya , photi un to pakaavu atrasanas vieta :D

Vo nuugis

Link to comment
Share on other sites

ā pareizi bruņas, bet laikam bija tāda lieta ka varēja turpināt tālāk pildīt (citas ugunsdzēsēju un ātro nevarēja pildīt vairāk par 12 level) tapēc laikam izpildīju līdz kādai 20+ un neko vairāk nedabūjis metu mieru.

anyway ar tanku bija visefektīvāk pildīt tās mentu misijas

P.S. bija tač arī pimp misijas, kad tās pabeidza prostitūtas maksāja tev(nevis tu viņām)

un taxi misijas kad pabeidza tad visiem taxi bija unlimited nitro un taures vietā palēciens. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D

Vo nuugis

Atceros, kā uz pc biju novilcis tās kartes, a GTA:SA spēlēju uz PS2. Tad tik skraidīju no pc uz ps, lai paskatītos, kur jāmeklē :D

Man lielāko pisienu sagādāja misija, kur tu sēdi uz moča un tad tev ar Tec9 jābliež pa močiem, autiņiem etc. Misija jau baigi forša, vienīgi ar analogu baigi grūti šaut, zato lidot vieglāk :)

Tagad jāgaida līdz gada beigām, kad iznāks jaunais GTA.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

joko? Tur deva armor +50%, kas beigās gang waros lieti noderēja. Es gan izgāju ar parasto health un armor. Health tāpēc, ka pildot garlaicīgās ārstu misijas (kuras kopā ir 12) es 11ās misijas beigās pa tumsu nejauši nospiedu "2" nevis w, kas ir turpat blakām un tādā veidā nejauši kanceloju misiju :( kopš tā laika izmantoju 9 <_<

Link to comment
Share on other sites

psc novilku kaut kādu šitu - izmērs tāds kā vajag un fails arī saucās "Grand theft auto san andreas.iso"(tikai bez kļūdām) ieeju bitcomet download mapītē, un tur izrādās, ka viss jau ir tipo atzipots, kaut gan ļoti maz failu, tikai kaut kādi savi un var teikt viss, psc, vilkās no kaut kādiem 56 seederiem! kad mēģinu palaist spēli, ka nevar atrast kkādu failu, un to varētu labot pārinstalējot! Var tur kaut ko izdarīt vai man jāatrod normāls fails?

Link to comment
Share on other sites

kādu tur walktrough? paņem mašīnu un aizdzen uz ostu (pirms tam salabo, tad vairāk maksās) un uzcel uz kuģa

ja nevari atrast mašīnas, tad pameklē karti kur konkrēta mašīna spawnojas

EDIT: vo, man tač ir tā bilde

P.S. kamēr tiec līdz tai misijai, tu jau 65% mašīnas pēc nosaukumiem zināsi

post-6267-1183573220_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Jā no danger! Liels paldies tev!

edit : psc, viņš man prasa likt kaut kādu citu disku, bet liku visus failus pēc kārtas un nekā =///

edit nr.2 : ehhh, izdevās palaista ar vincistera palīdzību, bet pc par švaku, pie loadinga met laukā! mjāā :(!

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

Najsiks. Paldies mazais. ;**

ninjaNOTedit : zinu visām mašīnām nosaukumus, tikai to vienu nevarēju nekādīgi atrast. Kāpu visās pēc kārtas, visās 'pasaules' vietās, neviena nebija īstā. Pat divreiz katru pārbaudiju etc., etc..

Link to comment
Share on other sites

ha, es gan nedaudz "nočītoju" tipa bija misija kurā tas patriot parādijās un es šo savācu, lai nebūtu jāsper patriots no armijniekiem. :DD

starp citu euros es ar meklēju labu laiku, jo nekad nebiju to vēl redzējis. un vēl meklēju journey un camper, jo nekad ar tik lēnām mašīnām nebraukāju tapēc nezināju kā sauc. un nebiju domājis ka tik švakas mašīnas tur arī būs jāved :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...