Jump to content
GIGN Forum

Sudziiba: None


Champions!
 Share

Recommended Posts

Shodien, 29.05.2004 plkst. ~19.28 man cilveeks ar niku nOnE uzlika kick, kura iemesls bija shaads:

TU TIKI IZMESTS NO SERVERA. PAPILDUS DROSHIBAI TEV IR 5 MINUSHU BANS!

IZMESHANAS IEMESLS: SUDZIES

Takaa iemesls ir "SUDZIES" taa arii dariishu. Viss saakaas ar to, ka mees speeleejam de_inferno, kuraa T zaudeeja, nOnE ienaca serverii un pievienojaas T komandai, bet veelaak nezinaamu iemeslu deelj vinsh pargaaja pie CT. Te sekoja mana neizpratne.

(shie teksti ir no consoles izkopeeti)

*DEAD* Champions : none ja man buutu kick tiesiibas es tev uzliktu kick par to ka tu miiz speeleet pie?vaajakajiem

... (peec neilga klusuma)

(ALL) nOnE : vel kaut ko pateiksi KICK PATS DABUSI !!

...

*DEAD* Champions : davaij

?*DEAD* Champions : liec

Client with that name or userid not found

* Careful! You've died 2 rounds in a row now...

ADMIN nOnE: admin_ungag AntiCheat

? Champions : ja esi tik varens

? AntiCheat : ?

GoH [*pp*] killed Rovsa with m4a1

GoH [*pp*] killed Champions with m4a1

? Champions : un reason pieraksti ar

... (pretreakciju nesagaidiiju)

?*DEAD* Champions : nOnE tu pie CT nespeelee ne labaak kaa pie T (labi, shitais mosh bija no manas puses nedaudz nepieklaajiigi)

...

nOnE : aizveries

? Rovsa : taapat

?(Terrorist) Straiker : aa

? Champions : negribu..

FoRc3 * Seaker (RADIO): Stick together, team.

BHazard | GaryII (RADIO): Roger that.

ADMIN nOnE: admin_aizveries Champions

...

*DEAD* GoH [*pp*] : none plzz voti uz kautkadu map besii havanna

(ALL) nOnE : ja kemposiet slay bus !!! tas atiecas uz T !! (vai, ja esi tik varens paraadi ka to dariit, un vai tad atrashanaas uz balkoninja , kad laiks ir palicis ~1.40 min ir kemposhana..., ja gribi tik nopietni speeleet, tad kaapec rusho, seedi un gaidi pie spotiem...)

map changed to de_havana ( man skjiet ka tur bija veel pashaas pedejas sec. vote bet nevaru to consolee atrast biggrin.gif )

beidzot, kad mape ir nomainiita varu atkal runaat...

? Champions : none un ko tu ar to xg pieraadiji?

? Champions : redzz tu pat admineet nemaak

....

te vinsh uzliek voti uz oddigy, kas ir akcepteeta un karte tiek nomainiita...

...

Champions : nOnE nax voti liki ??? ?????

nOnE : nahu nee

?*DEAD* Champions : ja buutu kaads no GIGN tu arii liktu... nedomaaju gan

(te dzhekins iekrita gan)

*DEAD* nOnE : domaju gan !

?*DEAD* Champions : nu tad palasi vairaak forumu

*DEAD* nOnE : champion aizver muti ! kadas tev problemes? ja nepatik kaut kas ej araa !

Client with that name or userid not found

? Champions : to pashu es varu teikt arii tev

? nOnE : durak tu pirmais saki ****t gudri

? Champions : tu pirmajs saki miizt

? nOnE : un/

TU TIKI IZMESTS NO SERVERA. PAPILDUS DROSHIBAI TEV IR 5 MINUSHU BANS!

IZMESHANAS IEMESLS: SUDZIES

* ##################################################################### *

Added to banned list

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

tas taaka viss

P.S gaidu none versiju

btw man ir nogriezti mati evil6.gif

pievienots

none nav ieveerojis tiesiibas kas ir rakstiitas sheit

Edited by Champions!
Link to comment
Share on other sites

Guest Guest

champion bljee !

es nesaprotu kada tev dirsa starpiba vai es eju pie stiprakiem vai nee ? un tavs text nebija labs !! --> *DEAD* Champions : none ja man buutu kick tiesiibas es tev uzliktu kick par to ka tu miiz speeleet pie?vaajakajiem <-- 18.gif))

tad jau ja tu varetu izkikot tad tu kikotu, un man sudziba butu jaraksata? PIEPISAS PA IDJOTISMU !!!

Link to comment
Share on other sites

champion bljee !

es nesaprotu kada tev dirsa starpiba vai es eju pie stiprakiem vai nee ? un tavs text nebija labs !! --> *DEAD* Champions : none ja man buutu kick tiesiibas es tev uzliktu kick par to ka tu miiz speeleet pie?vaajakajiem <-- 18.gif))

tad jau ja tu varetu izkikot tad tu kikotu, un man sudziba butu jaraksata? PIEPISAS PA IDJOTISMU !!!

... tev neviens neliegtu rakstiit.

Link to comment
Share on other sites

no vienas puses kiks+bans pamatots , jo tu vinjam uzbaazies , saaki braukt augumaa ka vinjsh nemaak speeleet , miizh , *nax(nahuj)* maini karti ... No otras puses vinjam vajadzeeja tevi briidinaat vai uzlik admin aizveries . Kiks iisteniibaa nebija vajadziigs ... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Iisteniibaa es piekriitu Championam , jo man arii kretinee , ja kaada komanda vairaakas reizes zaudee , tad no taas dezertee vairaaki cilveeki... Tas liecina tikai to , ka tas cilveeks (kas paargaaja) ir stateris. Briinos , kaa veel nOnE nav saacis rakstiit peec katra rounda /rank vai /top10.... aa aizmirsu , ta4ui pikji njem nost

Link to comment
Share on other sites

Taatad izveerteejot abu pushu versijas esmu nonaacis pie secinaajuma: Champ, saaksim ar to, ka tev nav nekaada sakara ko dara citi servera speeleetaaji. Tu esi taads pats kaa visi paareejie. Ja nOnE izdomaaja paariet par preteejo komandu, tas ir tikai vinja zinjaa un no taa izrietoshaas sekas iedragaa vinja reputaaciju citu speeleetaaju viduu. Ok, tu veeleejies izteikt savas domas shinii sakaraa, un to arii izdariiji. Tikai pietiek to izdariit 1 reizi nevis nepilnu divu mapu laikaa kautko gruust vinjam virsuu + no taadas iideeshanas, ko savaa veidaa vareetu nosaukt par provoceeshanu, reti kursh admins buutu nonaacis pie cita risinaajuma. Tev tika uzlikta "aizveries" komanda. Kas bija pirmais ko tu izdariiji jaunaa mapee? Atkal saaki iideet. Ja nOnEs vietaa buutu bijis es (neiet runa par to kaads iemesls ir tam, ka tu saac gruust virsuu) tu uz cs.gign.lv nevareetu paspeeleet vismaz 24h... . Ja runaajam par notikumiem havanaa, tad tur jau toch neko pretlikumiigu nOnEs riiciibaa nesaskatu, jo taads gadiijums, kad vienaa, neteiksim, no populaaraako mapu saakumaa paraadaas vote, kas veel konkreetajaa gadiijumaa tika balstiita uz daudzjiem speeleetaaju luugumiem (kautvai par piemeeru to varam apskatiit tavaa postaa - naakamajaa rindinjaa aiz "ADMIN nOnE: admin_aizveries Champions" ...).

Un tomeer, lai arii kursh no cs.gign.lv adminiem tas buutu, kaut nedaudz ir jaarespektee vinja viedoklis, vismaz jaakontrolee ko tu runaa - "*DEAD* Champions : davaij

?*DEAD* Champions : liec", jo padomaa par to, ka vinja iespeeju robezhaas tieshaam ir iespeeja to izdariit. + ja vinjam ir tiesiibas, tad taas vinsh ir kautkaadaa veidaa ieguvis, kas liecina par, ja ne visu, tad vismaz dazhu [GIGN] klana memberu uzticeeshanos vinjam. Protams ir gadiijumi, kad suudziibas iesniedzeejam ir neapshaubaama taisniiba (kaa par piemeeru Zhuka gadiijums..), bet es nedomaaju, ka shis gadiijums ir taads !

Link to comment
Share on other sites

o. nu re - viss skaidrs.

Champion - shii visa lieta ir slidena. None nav taads druums teevs lai nodarbotos ar fragoshanu taa ka komandas mainja nav iisti nosodaama. Man piemeeram arii ir bijushi gadiijumi kad izbesii speeleet makanaakajaa botu komandaa kura neko nejeedz un tikai mirt. Nu i nomainu komandu lai visus pidarus nah varu noshaut.

A tu, skatos nonem baigi pieseejies. Lai tak vinsh maina komandu, kas tev, noshauj vinju. Uzliek tev xg, a tu joprojaam spreegaa. Nav briinums ka izkikoja. Un visstulbaakais ir braukaat virsuu par voti pie taadaam uuberpopulaaraam karteem kaa havana blink.gif

p.s.

vieniigais none normaalaaku iemeslu vareeja noraadiit lai lieta aatraak buutu skaidra bet nu tas taa...

Link to comment
Share on other sites

None baigi ilgi tureejaas daudzi citi admini tevi jau sen buutu izkikojushi vai pat nobanojushi... Un champ, ja tev liekas, ka peec taa visa ko tu uzraxtiiji tev ir taisniiba tad man tevis zheel.... vai arii nav. smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorry par smiliez.de_2523.gif , bet es kaadreiz speeleeju uz kaut kaada servera kur bija kaut kaada mistiska autobalance peec skila!

Teiksim tu ieej serverii un peec paaris raundiem vinjsh kaut kaa tipa automaatiski tika nobalanceets peec statiem!

Vai arii saakumaa komandaa nelaida kopaa peec statiem visus stipraakos piemeeram pie CT un vaajaakos pie T, lai nav negodiigi, bet kaut kaa balanseeja.

Nezinu vai par kaut ko taadu juus zinat, bet, manupraat, GIGNaa arii kaut ko taadu vajadzeetu (bet visi GIGNieshi tuuliit buus pret) sad.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm...Iedomaajoties sevi none vietaa, saprotu -dariitu liidziigi kaa vinjsh ,vieniigi kick vietaa butu veel viens admin_aizveries.Nekas nelikumiigs tas nav...Runaajot par paarieshanu uz otru komandu varu piebilst ,ka kaadreiz tik tieshaam gadaas ,ka esi iekljuvis starp pilniigiem aanusiem,kuri nav iemaaciijushies neuzmest saveejam HE vai nepameegjinaat pashaut uz tevi raunda saakumaa vai arii peec taam 5 sekundeem happy.gif + iideet 2 karshu garumaa...

Link to comment
Share on other sites

Kas te ko spriest?

Champions gribeeja pakasiities and that's it..

Briinos, ka nOnE neriikojaas aatraak..

Un ja peec xg vel nav Championam skaidrs, ka var tieshaam sekot kautkas xk liidziigs,

tad kur vel var rasties kaadu jautaajumi par nOnEs riiciibas pareiziibu?

Ir redzeeti DAUDZ lielaaki starpgadijumi (tb lielaakas soda sankcijas par mazaakiem nodarijumiem), bet tajaas taapat nekas netika risinaats..

Karoche viss ir ok.. calm down ya'll.. thumbsup.gif

peace.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest test22

JAA NONE IR BAIGSI RUPEKLIS - MAN LEIKAS KA VINAJA MAMMAI TAS JANOSUUDZ UN VINSH JANOPER

A jums neliekas jautajums "A NAH VOTE LIKU?"

Atbilde bija pareiza "NAH NEE?"

A KO MAN ATBILDEET? NU JA ES ATBILDEETU TAD TEIKTU TAA: " AR VARU KAS MAN PIESKJIRTA ES APOLIJOS DARIIT VISU SII SERVERA TAUTAS LABAD UN KAA PIERADA BALSOJUMS UZ DUST2 ES ESMU DARIIJIS APREIZI 16 NO 11 VAJADZIIGAJAAM BALSIIM IEGUTAS!!!!"

TAUTA IR AR MANI!!!UN TAM IR SPEEEKS

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...