Jump to content
GIGN Forum

Fps Gamez


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

tatad ka jau pec topik taitl var saprast mekleju kadu smuku fps geimu, varbutas varat ko ieteikt ? teiksim man cs bik apnicis ar savu vienkarsumu...

BF2 - negribu apnicis

MOHAAS - ari vecs

hm ko zinat par tadu lietu ka COD COD2 un DOD ?

Link to comment
Share on other sites

nu ArmA pēc skrīniem izskatās tīri smuka, pats esmu gribējis pamēģināt, bet mani atbaida pārspīlētais reālisms, pilnīgi pietiek jau ar Project Reality. man vajag arkādi, arkādi un gaļu, daudz gaļas.

Link to comment
Share on other sites

Outlawz ArmA ir ok bet cik es pameginaju misijas man personiski nepievilka jo ta bija tiesam realistiska..

L2 isteniba ir uber pro fps :superlol:

babaac paldies ka atgadinaji par deltaforce, aceros mazinjs budams pie viena choma speleju, bija forsi :)

fear ari ir dzirdets ka esot labs, vel kads var rec iedot ? ^_^

Link to comment
Share on other sites

css nav jautri tur pat es esu pro, tikai del ta ka hitboxi nav un mana kaste spej to pavilkt :(

es jau speleju cod2 @ cod.ilva.lv ir forsi :)

doom3 skriini tika sen atpakal redzeti un manliekas ka pat d1 esu spelejis un likas ka ir suds :/

q4 mybe pameginasu bet kka tie kveiki nepatik, tadi vienveidigi :( kaut ari aceros ka ar chomiem q2 lana griezam :D

Billabong - ja sporta speles skaitas pie fps spelem tad esu merkakis..

Link to comment
Share on other sites

kaut ko jauc? doom 3 jau bija pārākā spēle, tikai apnika ar vienveidību un kompis varēja vilkt labāk(citādi smuku gaļu nevar redzēt :) )

Call of Duty 2 labs, varbūt ne pārāk reālistisks, bet labs

vot Serious Sam uzspēlē: joki, gaļa, gaļa un vēl gaļa

Serious Sam 2 - gaļa, labāki joki, braucamie (ir viens trūkums - nav flame thrower kurš bija pirmajā)

Link to comment
Share on other sites

:D es pat brinos kapec man ir tada interesanta lieta.. fps @ cs1.6 ~72, fps @ cs:s 80 - 130 :D ka tas izskaidrojams ?

Konfigi atšķiras..

Haha, kā es varēju zināt kad Tu izmanto defaulties konfigus

Edited by conrad
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...