Jump to content
GIGN Forum

Svarigi! Vajadzigs Pr0isks Fotograafs


EDD
 Share

Recommended Posts

Tatad, ka jau topika nosaukums stasta, man nepiecieshams normaals fotograafs ar kaut kaadu skillu un pieredzi uz sha gada 7.juuliju, gandriz visu dienu.

Ko es piedavaju:

-atalgojumu. neesmu utopists, neuzskatu, ka kaut kas (labs) pasaule notiek par velti.

-vairak paikas neka varesiet apest+normalu shmigu uz pasakuma beigaam

-iespeeju ieguut labus kontaktus. tas ir svinigs pasakums svarigiem cilvekiem-skatit prasibu kandidatiem nr.4

Prasiibas kandidaatiem:

-fotoaparaats-nav obligaats (lol, smiekligi jaa, bet ari uz vietas bus pr0isks spogulju fochiks), bet tiks uzskatits kaa pluss, jo noraada uz pieredzi.

-dziivesvieta vismaz tuvu Riigai tiks uzskatiita kaa pluss.

-manis paziishana vai admineeshana GIGNaa tiks uzskatiita kaa pluss.

-uzvalks (vai sliktakaja gadijuma balts krekls-no jeans allowed-taads pasaakums tas ir) tiks uzskatits kaa pluss.

-katrs vecuma gads virs 17 tiks uzskatiits kaa pluss-jaunakus ludzu nepieteikties.

Nu taa. Kandidaatus luudzu pieteikties sheit, tad jau skatisimies. +reaali veel man dereetu arii videokameras operators, doma un prasiibas taa pashas.

Link to comment
Share on other sites

varu tev piedaavaat 2 profesionaalus fotograafus, tiem nebuutu nekaads sakars ar gign, bet fotograafee baigi labi, ir tikai jaaizveelas starp diviem, viens dzheks , kas itkaa fotograafee nedaudz labaak, taa vismaz tur tie fotograafi savaa starpaa runaa un otra ir meitene kas arii bliezh baigi labi + vinja maacaas kautkaadaa skolaa kur apstraadaa fotograafijas , taaka vinja veel taas fotograafeetaas var uzlabot ar programmaam . interesee?

Link to comment
Share on other sites

thx, orc par ieteikumu, teoretiski jau tie ari ir varianti, bet lieta tada, ka es nemekleju profesionaljus (vai wannabe pr0, taadus kuri gib Ls50/h). profesionalji jau taa buus uz pasakuma saakumu, bet ekonomijas noluuko ir vajadzigs normaals amatieris, kas vareetu taisiit kazuaalas bildes visa pasakuma garumaa. taa ka ja kaads no taviem 2 piekristu uz ko taadu teiksim ZEM Ls50, tad varbut ir verts ar vinjiem biidiit, bet citaadi ne.

Link to comment
Share on other sites

protams ka vinji piekritiis es pateikshu ka manam beerniibas draugam EDD , vajag ta vinji piekritiiis, es jaanjos parunaashu ar vinjiem. Bet vari reekjinaaties ar maniim es tev dabuushu to fotograafu enivey , man pulks draugu loks ar fotograafiem, amatieri arii ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau mans bernibas draugs Orc piedava lietu nokaartot, tad jau rulz. Ja tu saki, ka tam ir piemeroti varianti (he he, esmu par ceesinieku), tad jauki. gaidishu zinju pec janjiem, tik tad deretu visu sarunat velakais lidz 26ajam.

a taa vispaar menik, tu pagaidam esi labakais zinamais kandidats :) tik cik gari tev shobriid mati?

Link to comment
Share on other sites

:) tik cik gari tev shobriid mati?

daži centimetri līdz pleciem ( ko tas maina? O_O )

bet man pat, kaut kur skapī, ir uzvalks, kurš svinīgākos pasākumos tiek uzvilkts ;)

edit: izlasīju posta beigas, kuras biju palaidis garām. varu nodoties arī video orģijām, jo tās man arī ir ļoti tuvas. tehnika ( tīri pieklājīga! varētu pat teikt - ļoti pieklājīga! ) man ir pieejama un prasmes arī diezgan labas ir.

post-701-1182434363_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es varētu pieteikties, domāju esmu zināms un arī fočēt māku šo to :)

Ir savs spoguļfočuks, tiesa bez ūber kruta objektīva, bet bildes varu uztaisīt labas.

ir vairāk kā 17 un arī uzvalks ir, tikai smilšu krāsas ;)

+ takā nēsmu uberprofotogrāfs samaksu noteikti neprasīšu lielu

āa un dzīvoju rīgā

Link to comment
Share on other sites

Nu, teiksim taa, ka pagaidaam tad es visnotalj sliecos uz ali un meniku, ljoti labi varianti :) jaskatas gan, ko piedaavaa mans beerniibas draugs Orcs un benciks. protams, ja taa benaara meitene veel vareetu man paziist, tad sorry, dzheki, nav variantu!!! B) tik ja vinja to taa oficiaali gribees, ar samaksu un visu, tad vinjai cauri manai sievietei jaaiet un es nezinu kaa vinjai vareetu veikties tajaa departamentaa.

bet ja kas, tu atsuuti man pm vinjas vaardu, bencik :)

menik - viss ok par matiem, kameer vien ir sviniigs gjeerbs :thumbsup:

protams, veel citi ljaudis laipni aicinaati pieteikties. mosh ja buus daudz labu gribeetaju, es pat vareetu saakt kauleeties un cenu sist uz leju ^_^ lai gan es pagaidaam par to skaidri nezinu, preciizs budzhets shim pasaakumam veel nav noteikts. bet par to jau vienosimies :)

Link to comment
Share on other sites

nu vispaar par ali es esmu izshkjiiries, un par lielu papildus plusu izraadiijaas tas, ka vinjsh veel vienu no organizatoriem paziist :)

par filmeetaaju aka operatoru es veel domaaju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...