Jump to content
GIGN Forum

Lcd


Teddy
 Share

Recommended Posts

Esmu tuvaakajaa laikaa noleemis iegaadaaties LCD moni, bet nav naacies saskarties ar taadiem.. Esmu uzmetis acis uz SHO TE peec cenas un ms liekas kaut kas ne taa... tapeec veelos dzirdeet juusu viedokli par to briinumu ar 2ms, "19 collam" un cenu 137LS...

Un vel kas ir shie:

Punkta izmērs (mm) 0.294 (???)

Spilgtums 300 (neko nezinu)

Kontrasts 700:1 (cik zinu ieteicams ir 1000:1 vismaz, vai taa ir patiesiiba?)

Protams arii var ieteikt man ko pirkt, bet iipashi intresee Benq, Asus, slitaakajaa gadijumaa Samsungs (liidz "19collam") cena liidz 200LS.. Par LG un citiem briinumiem var nemaz nerakstiit

Link to comment
Share on other sites

Man veikala pateica ta!

Labak perc peleku,neka melnu +piemaksa 20LS klat! :)

Tas ko tu gribi nemt ir oky,bet rekinies ar to kamer tu pie LCD pieradisi,paies 2-6 nedelas!!

Man personigi LCD nepatik jo, vinus gruti tirit (ar specialajiem lidzekliem),

Kad noliek galvu leja viss melns (ta jau ari ir jabut)!

Nez LCD tipa neboja redzi,bet ja kas es labak vairs nepirxu LCD!

EDIT: moby man patik tavs monitors, +cena nor,ala! :khehehe:

Edited by WMP
Link to comment
Share on other sites

Tev ir melna grīda vai epilepsija ?

Link to comment
Share on other sites

personigi varu pateikti moni kursh reali IR labs... benq FP71gX 2-4 Ms, 17'', talak netaceros.. bet tas ir GTG monis taa ka vinhs reali ir paredzets spelem.. cena nu tada ka varesim vel kopigi piedzerties :khehehe:

p.s bloods kursh ienist LCd teica ka uz mana var normali paspelet!

Link to comment
Share on other sites

es uz tā monitorā, pirms pirku, uzkapāju cs 1.6 16x16, ghost efekta vispār nebija. Kaimiņš, kurš ir ļoti zinošs monitoru jomā, teica, ka tās 8ms vai 2ms atšķirību neliek manīt, ja vien nav nenormāli liela grafiskā "kņudoņa". tāpēc izvēlējos šo monitoru. Vēl jau bija arī LG 22 collas, bet tam ir sūdīga matrica un krāsas nevar koriģēt(lasīt: var koriģēt, bet nevar dabūt līdz pietiekoši reālām).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...