Jump to content
GIGN Forum

Bans Par Wh?


GenZz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

NORMĀLI spēlējis... tas nozīmē regulāri... vismaz reizi vienā vai divās dienās...

14.05.2007 16:32

13.05.2007 13:36

12.05.2007 10:35

12.05.2007 10:30

tas ir nekārtīgi?

Link to comment
Share on other sites

čītu kādrinājumā????????? :superlol::superlol::superlol:

to te izcili pateici.... spēlēt es kaut cik protu, labāk kā vairums, kas te iepostē, bet katrā ziņā runa ir par interesei un prioritātēm...

melot es meloju tikai tāpēc, ka reāli uz CS ir pohuj... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ja jau "uz CS ir pohuj", tad jau driikst (es pat teiktu - vajag) melot

interesanti, kas vareetu buut naakamais? es vareetu saakt kraapt pensionaarus un, ja mani piekjertu, vareetu teikt, ka es taa dariiju taapeec, ka "reaali uz CS ir pohuj"

tev patīk cepumi?

Edited by GenZz
Link to comment
Share on other sites

ja jau "uz CS ir pohuj", tad jau driikst (es pat teiktu - vajag) melot

interesanti, kas vareetu buut naakamais? es vareetu saakt kraapt pensionaarus un, ja mani piekjertu, vareetu teikt, ka es taa dariiju taapeec, ka "reaali uz CS ir pohuj"

šitā laikam dari tikai tu, ja jau šādi spēj uzraxtīt... nice Edited by GenZz
Link to comment
Share on other sites

ja jau "uz CS ir pohuj", tad jau driikst (es pat teiktu - vajag) melot

interesanti, kas vareetu buut naakamais? es vareetu saakt kraapt pensionaarus un, ja mani piekjertu, vareetu teikt, ka es taa dariiju taapeec, ka "reaali uz CS ir pohuj"

uz priekšu, ja tu uzskati, ka tas ir normāli, tad aiziet.... bet arī tu nesaproti, kāda tam bija jēga...

Link to comment
Share on other sites

protams, mees vareetu saakt diskuteet par teemu "vai meloshana var buut atbalstaama", bet nedomaaju, ka shis ir iistais gadiijums

p.s. starpcitu, jau kaut kaadaa senaa diskusijaa par liidziigu teemu "es chiitoju nevis taapeec, ka man ir mazinjsh, bet kaut kaada cita, tikai man zinaama iemesla deelj" es izteicu piedaavaajumu turpmaakajiem shaadiem varonjiem pirms tam sev nosuutiit veestuli (veelams taa riktiigi aizziimogotu), kuraa buutu dokuments ar plaana aprakstu. taadeejaadi peec pasta ziimoga uz veestules viegli vareetu pieraadiit, ka tieshaam nechiitoji kaut kaadu savtiigu iemeslu deelj (gribaas izskatiities forshaakam, pagarinaa kraanu)

Link to comment
Share on other sites

:blablabla:

bet gign nespēlēju vairāk kā pus gadu nejau tāpēc, ka buster bija... :rolleyes: man vienkārši nepatīk gign uzpūtīgā administrācija....

es esmu lētticīgs.. jauki pateici, bet mani tu nepazīsti un labi vien ka tā...

pēc šī mana posta droši, ka sekos vēl citas dumības no jūsu puses, bet whatever...

MaX jau pateica visu manā vietā, neatkārtošos, bet darīšu, kas jādara... visur, kur varēju dabūt banu dabūju, tik žēl, ka uz nick neuzlikāt banu, jo tas būtu efektīgāk... Ar čītiem spēlēju pēdējās 2 dienas, lai paskatītos uz šo spēli no cita skatu punkta. Sapratu, ka spēle tiešām ir abolūts laika zaglis un ka šo mēslu spēlējot esmu pazaudējis daudz laika, tāpat kā vairums no jums. Noteikti, ka šo faktu centīsieties apgāzt, bet tās ir manas domas.

P.S. pašam šos visus shit rakstot bija diezgan smieklīgi, jo zināju, kas sekos no jūsu puses... neesat taču neviens nekādi idioti un tas tikai pierāda, ka serveris ir patiešām labās "rokās"! :) Buster strādā labi, administrācija ar savām īpatnībām un personībām arī strādā vienlīdz labi. Viss ok, atzīstos, bet teātris taču bija labs, vane? :rolleyes:

P.S.S. atmetat taču CS...... ;/

kārtējais cirvis. Domā tādu kā tu nav bijis jau pietiekoši daudz? Kuri pieķerti čītošanā sāk stāstīt cik tas viss ir neinteresanti, cik visi ir no cs atkarīgi blablabla utt utj. Vobšem vaina vienmēr ir citos nevis sevī.

tie samuraja dotie datumi vispār LOOOL :) lieliski visu papildina.

ak dievs, labi ka aizslēdza šito topiku, vairs idiotismos nebūs jāklausās :)

p.s.

nu un gadījumā, ja mēs vēl tevi redzēsim cs spēlējot, laipni atgādināsim par šo tavu postu :)

Link to comment
Share on other sites

tie samuraja dotie datumi vispār LOOOL :) lieliski visu papildina.

ak dievs, labi ka aizslēdza šito topiku, vairs idiotismos nebūs jāklausās :)

p.s.

nu un gadījumā, ja mēs vēl tevi redzēsim cs spēlējot, laipni atgādināsim par šo tavu postu :)

par šo gadījumu jau lieliski zin iekš irc.lv

Link to comment
Share on other sites

Sorry par poustu slēgtā topikā, bet es nevaru nociesties, te neierakstot.

Mani vienmēr ir fascinējusi GenZza poustošanas maniere, kur katrā poustā viņš raksta, ka ir gudrs, pārējie ir stulbi, bet citiem jau to nesaprast, lai gan patiesībā, spriežot pēc pilnīgi jebkuras saskarsmes formas ar viņu, vienīgais iespaids, kāds man par viņu ir radies, ir tāds, ka viņš ir megastulbs. :)

Paldies, ka atbrīvoji mūs no sevis tevis cienīgā manierē. :thumbsup:

P.S. __ :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...