Jump to content
GIGN Forum

Kaa Ar Maaciibu Gada Beigaam?


Jurko
 Share

Kaa ar maaciibu gada beigaam?  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

reaali ir taa- katraa klasee ir pa kaadiem pieciem (max) briinumiem, par kuriem patieshaam ir jaabrinaas, ko vinji te dara, jo taadi dazhreiz vai nu nejeedz matemaatiku, kaut arii ir jaaliek iestaajeksaamens, vai arii ir tizli vai nedaudz 'bremzeeti' sadziivee; taapeec daudzi pieljauj iespeeju ka ir iespejams ''iepirkties'' skolaa, kaut gan es par to speeciigi shaubos. bet vispaar jau mums matemaatikaa ir gan augstaaks vidusmeera skolnieka liimenis nekaa jebkuraa citaa skolaa.. cool2.gif

vispaar es domaaju, ka esmu lepns ar savu skolu tieshi taapeec ka vinja ir tik laba un nevis taapeec ka man patiik lieliities in general.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vispaar es domaaju, ka esmu lepns ar savu skolu tieshi taapeec ka vinja ir tik laba un nevis taapeec ka man patiik lieliities in general.

diivaini liidz shim shkjita ka ir tieshi otraadi otraadi freak.gif

Edited by stumbrs
Link to comment
Share on other sites

Jūsu skolā izskatās tiek iepotēta arī pamatīga propogandas deva, jo neesmu redzējis, ka citur skolnieki tā lielītu savu skolu. Skola paliek skola, lai kāda tā arī būtu naughty.gif

Nu es kad rv1g maaciijos arii taa uzskatiiju (tagad arii taa uzskatu) (tb ka taa ir labaakaa skola). Cik tur olimpiaazhu uzvareetaaju nav, cik skolotaaju ar zelta pildspalvaam utt utj....

un EDD, kad tev IB izlaidumaa izgliitiibas ministrs pateiks ka juus esat Latvijas naakotne un paspiediis roku ( crying.gif ), vot tad tu taads arii jutiisies thumbsup.gif

Gordon... nav nekaadas propogandas... cilveekiem vienkaarshi ir acis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Iiisteniibaa taa skola ir baigaa! Kopsh zelta PSRS laikiem vinja pati vienmeer uzsveerusi ka ir baigi krutaa un pati labaakaa skola! Savaac visus labakos, tad riiko konkursu lai tiktu iekshaa, taadaa veidaa atlasot suudiigaakos 4.gif Nu karoche, pati radiija sev teelu, ka ir labaakaa un beigaas taada beigaas arii bija- mums viss bija labaakais, saakot no vieteejo un starptautisko olimpiaazhu vietu ieguushanaam, beidzot ar zelta puuces statusu n-tos gadus un zelta pildspalvaam un citiem shitiem smile.gif !

Iisteniibaa jau PO! Es iekshaa tur pilniigi godiigi netiku ne 7tiitajaa, ne 9viitajaa klasee 4.gif Vienu reizi man paliidzeeja Krikjis, otru Damlics!

Un nav arii taa, ka taa buutu nezin kaada praatveederu skola! Iemaaciija un maaciibu liimenis tur bija zajebis! Daudz augstaaks nekaa paareejaas skolaas, bet arii miiksto vareeja likt, ja labi gribeeja!

Viens no labaakajiem manis izstraadaatajiem gadiijumiem bija Einja kabineta piemiishana! To esmu dariijis kaadas 5cas reizes! Visus aizmugures kokus un citus shitus apchuraaju, taa ka maz nelikaas 4.gif Griida pludo, a manis vairs nav smiliez.de_2551.gif

Taa kaa nebija jau tik traki! Ja par kabineta izdemoleeshanu mums pat Maaris neko neteica, tad jau nav tik kruta taa skola! Citaas skolaas iespeejams es jau sen buutu izlidinaats par taadiem jokiem biggrin.gif Bet varbuut labi, ka neizlidinaaja wink.gifXD.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās pie daudzām skolām vecāki rindās stāv, lai palaistu savas atvases tur mācīties.

Noteikti piekrītu, ka jūsu skola ir labākā priekš topošajiem fizmatiem un citiem cipargalvām naughty.gif bet ne labākā mācību līmeņa ziņā, jo citas skolas, kas specializējas citos novirzienos, arī ir izstrādājušas spēcīgas mācību programmas, kas ļauj skolniekiem iegūt ļoti plašas vispārējās pamatzināšanas, kas ir galvenais, ko skolai ir konkrētam bērnam jāsniedz.

Savā laikā, kad man lika mācīties daudz un cītīgi, es biju uz depresijas robežas, tāpēc bastoju stundas un dzēru vodku ar draugiem un klasesbiedriem. Manuprāt man pieder skolas neoficiālais rekords nobastoto stundu ziņā, kā rezultātā vidusskolā visus semestrus pabeidzu ar neapmierinošu uzvedību, un tikai cilvēcīgās attieksmes dēļ, direktors man ielika apmierinoši atestātā wink.gif

Es pieļauju arī to, ka mūsdienās bērniem attiecībā uz skolu ir savādāks skatījums, jo manā laikā varēja tualetē atraut pa degunu, ja kādam gribēji iestāstīt, ka skola ir laba smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Gordon, tu manupraat shoreiz maldies, jo muusu skolas skoleeni nav iipashi labi tikai matemaatikaa un fizikaa, bet ariidzan kjiimijaa, gjeograafijaa, biologjijaa, latvieshu valodaa un literatuuraa kaa arii anglju valodaa - to naakas secinaat kaut vai skatoties tikai olimpiaazhu rezultaatus. saproti, pashreizeejaa situaacija ir taada, ka teju jebkura beerna, kuram ir kaut vismazaakaa ceriiba tikt te iekshaa, vecaaki gribees, lai vinju atvase maacaas tik eliitaa skolaa, tapec ka tai vienkaarshi ir laba reputaacija. taa nu sanaak, ka ir patiesi liela konkurence uz iestaajeksaameniem, un iekshaa tiek vien tie, kuri ir patieshaam talantiigi. un taadiem talantiigiem beerniem parastaa maaciibu programma biezhi vien ir par vieglu, taapeec muusu skolaa biezhi lietas notiek citaadaak nekaa paareejaas. bet atklaati sakot es domaaju, ka pietiek mineet tikai vienu lietu, kas pieraada muusu skolas paaraakumu paar citaam Latvijaa - IB faktors images2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gordon, tu manupraat shoreiz maldies, jo muusu skolas skoleeni nav iipashi labi tikai matemaatikaa un fizikaa, bet ariidzan kjiimijaa, gjeograafijaa, biologjijaa, latvieshu valodaa un literatuuraa kaa arii anglju valodaa - to naakas secinaat kaut vai skatoties tikai olimpiaazhu rezultaatus. saproti, pashreizeejaa situaacija ir taada, ka teju jebkura beerna, kuram ir kaut vismazaakaa ceriiba tikt te iekshaa, vecaaki gribees, lai vinju atvase maacaas tik eliitaa skolaa, tapec ka tai vienkaarshi ir laba reputaacija. taa nu sanaak, ka ir patiesi liela konkurence uz iestaajeksaameniem, un iekshaa tiek vien tie, kuri ir patieshaam talantiigi. un taadiem talantiigiem beerniem parastaa maaciibu programma biezhi vien ir par vieglu, taapeec muusu skolaa biezhi lietas notiek citaadaak nekaa paareejaas. bet atklaati sakot es domaaju, ka pietiek mineet tikai vienu lietu, kas pieraada muusu skolas paaraakumu paar citaam Latvijaa - IB faktors images2.jpg

EDD, bet taas nav vienigas lietas, ko pasaulee maaca.

Jebkuraa normalaa koledza tehniskas zinatnes iemaca 100x labak nekaa r1g

un ja tu macies ar domu kluut par inzenieri, arhitektu vai enyway par kautko konkreetu, tad labaak izveleties skolu ar specializaciju.

Link to comment
Share on other sites

bet atklaati sakot es domaaju, ka pietiek mineet tikai vienu lietu, kas pieraada muusu skolas paaraakumu paar citaam Latvijaa - IB faktors  images2.jpg

godīgi sakot, pirmo reizi par tādu dzirdēju, kad iepazinos ar macho un suliku biggrin.gif

kā arī piekrītu tam, ko teica krish par specializāciju.

Link to comment
Share on other sites

jaa, protams, visam teiktajam par specializaaciju es piekriitu, bet es pats par to nemaz neiemineejos. es domaaju tieshi, ka muusu skolaa ir laba vispaarizgliitojoshaa programaa, jo taa izpauzhas kaa daudzpusiigi padziljinaata. pie tam vidusskolas klaseem tapat ir izveele, kaada novirziena klasi vinji njems, taa ka te jau saak paradiities kautkas lidzigs specializaacijai. kas attiecas uz IB - tas skaitaas vairaak kaa gatavoshana darbam sabiedriibaa, ar lielako noslieci uz ekanomiku un biznesu (kautgan shie priekshmeti nav obligaati). un taapeec ir dazhreiz jaaizveelas - vai meerkjeet uz specializaaciju jau vidusskolaa, vai arii konkreetaaku izveeli izdariit tikai uz augstskolas laiku..

Link to comment
Share on other sites

Nu, principaa krish var jau arii izveeleeties specialitaati juurnieks, sporta skolotaajs vai kaadu citu intelektuaalo jomu, bet to diemzheel nekur nemaaca, naaksies vien soljot uz juuras akadeemiju, Murjaanju sporta skolu vai kaut kur citur. Un neiet jau runa par druumajaam specialitaateem. Vienkaarshi RV1G ir ljoti augstu attiistiiti visi maaciibu priekshmeti, taa kaa es vareetu nosaukt tikpat priekshmetu kur Tu vari specializeeties RV1G, kaa Tu man nosauktu tos, kurus nevar, piemeeram, maaksla, muuzika, arhitektuura, skruuveetaaji un buuveeaaji bleh.gif

Nu var vienkaarshi apskatiities olimpiaazhu rezulaaus starp skolaam un tad redzees kura skola tad ir pirmajaa vietaa jau gadus, manupraat, 60desmit!!!

Ar to visu es gribeeju pateikt, ka

RV1G ir un buus pati laaakaa ranting.gif

Un beidziet striideeties pretii smiliez.de_2039.gif taapat mees esam un buusim labaakie devil.gif

Paareejie smiliez.de_2090.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

edd palasot postus es saprotu ka tu maacies rv1g! ja jaa tas labi! smile.gif tas ka vinja ir atziita par 1 vai peedeejo skolu Latvijaa tas ir pohuj ja gribi iemaaciities tu iemaaciisies arii jebkuraa citaa skolaa, kaa ta visi var nolikt tos exaamenus?? Man 2 klasesbiedri tika iekshaa viens gaaja uz kursiem otrs nee, un taa skola kuraa maacos naw atziita par augsta liimenja skolu, tacu pieraadaas tas, ka jebkuraa citaa skolaa neiemaaca sliktaak un beerni vielu zin taapat! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

edd palasot postus es saprotu ka tu maacies rv1g! ja jaa tas labi! smile.gif tas ka vinja ir atziita par 1 vai peedeejo skolu Latvijaa tas ir pohuj ja gribi iemaaciities tu iemaaciisies arii jebkuraa citaa skolaa, kaa ta visi var nolikt tos exaamenus?? Man 2 klasesbiedri tika iekshaa viens gaaja uz kursiem otrs nee, un taa skola kuraa maacos naw atziita par augsta liimenja skolu, tacu pieraadaas tas, ka jebkuraa citaa skolaa neiemaaca sliktaak un beerni vielu zin taapat! smile.gif

Mulkjis... Vairaak tik smagi nesmiidini... devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...