Jump to content
GIGN Forum

Kārba


keda2222
 Share

Recommended Posts

nu lol, juus apmeeram runaajat taa it kaa vinjsh taisiitos pirkt porshe, ferrari vai veyronu. logjiski ka tur cels labaak ja taa kaarba ar paareejiem suudiem maksaa tikpat cik normaala mashiina. nevajag jaukt pimpi ar pirkstu plz. probleema jau ir nevis tehnikaa, bet bliivee starp stuuri un seedekli, kas arii nosaka uzvareetaaju. jebkursh idiots var iespiest pedaali griidaa, bet reti kursh pareizi un laiciigi maak paarsleegties ar manuaalo.

un kaads sakars abs ar paatrinaajumu ? iesperat man, bet visi tie anti izsliideeshanas suudi man ir tikai trauceejushi.

Edited by Barclay
Link to comment
Share on other sites

nu lol, juus apmeeram runaajat taa it kaa vinjsh taisiitos pirkt porshe, ferrari vai veyronu. logjiski ka tur cels labaak ja taa kaarba ar paareejiem suudiem maksaa tikpat cik normaala mashiina. nevajag jaukt pimpi ar pirkstu plz. probleema jau ir nevis tehnikaa, bet bliivee starp stuuri un seedekli, kas arii nosaka uzvareetaaju. jebkursh idiots var iespiest pedaali griidaa, bet reti kursh pareizi un laiciigi maak paarsleegties ar manuaalo.

un kaads sakars abs ar paatrinaajumu ? iesperat man, bet visi tie anti izsliideeshanas suudi man ir tikai trauceejushi.

eps suuds nelajuj izslidet un tas palielina celienu, jo lielaka speka atdeve ir tad, ja riepas nespole! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vispirms vajag saprast prieksh kam auto ir vajadzigs prieksh gonkoshanas vai braukshanas. A karba jau isteniba ir viena tada babieshu padarisha. Panjem avizi pie rokas , kreiso kaju izliec pa logu laukaa un brauc. Ak jaa negribetu to cilveku vietu, kuriem ir A karba un vinji kaut kur mezaa noslapst. Jo ir tada frosha lieta, ka ar automatu autinju piedzivibas neistumsi ja nu vienigais tev aizmugure kaut kur nesez Raimonds Bergmanis,Zidrunas Savickas un Moriss Greens, jo savadak nepiedarbinat, bet manualo patws vari iestumt un pats vari arii piedarbinat.. Ak jaa un vel shaubos vai arii kads gribesies ar automatu atrasties kaut kur vai dievs nedod iesprust kaut kur sniegaa vai leduu, tad arii es gribeshu redzet ka ar automatu tiksim laukaa.Un man arii nekadi neigalvos , ka automats rija mazak.

Link to comment
Share on other sites

Ak jaa negribetu to cilveku vietu, kuriem ir A karba un vinji kaut kur mezaa noslapst.

Ak jaa un vel shaubos vai arii kads gribesies ar automatu atrasties kaut kur vai dievs nedod iesprust kaut kur sniegaa vai leduu, tad arii es gribeshu redzet ka ar automatu tiksim laukaa.

Par to noslāpšanu - tā ir. bet nu parasti automātu īpašnieki ar to rēķinās un vadā lidzi vadus vai ideālā gadījumā - piedarbināmo aķi smile.gif.

A par to iestigšanu - tās gan muļķības. Tikt ārā nav īpašas atšķirības starp manuālo un automātu. Savukārt braukt pa šaubīgām vietām (dubļi, sniegs), kur pastāv liela iespēja iesēsties, tieši ir labāk ar automātu, jo ar to ir daudz vieglāk uzturēt vienmērīgus apgriezienus.

Automāta lielākā problēma ir, ka ja notiek kas tiešām nopietns, remonta izmaksām nākas pieskaitīt 20 - 100 ls evakuatora izmaksas vai veselu padirstu dienu, velkot auto no aizdirsijas - automātu tiešām ir milzīga zapara vilkt - ātrāk par 40 km/h nedrīkst to darīt + ik pa laikam jāstājas, jādzesē, jaatpūtina kārba.

Link to comment
Share on other sites

mana pieredze braucot ar automatu nau bijusi diez ko laba (gandriz kaiminja drauidznes mashinu sasitu )!!!esmu parak pieradis pie sava zhigulja!!! wink.gif tur vismaz tev ir kur labo roku likt un ir vinjai darbinjsh biggrin.gif karo4 manuaalaa ir labaka!!! [jo esmu viens no arditajiem!!!! ] cool2.gifcool2.gifcool2.gifnaughty.gifnaughty.gifnaughty.gif

Edited by husis666
Link to comment
Share on other sites

nu piem jau tu vēlies pirkt jaunu, svaigu autiņu, tad ar automātu tev vēl nāksies piemaksāt labu summiņu smile.gif Ja tu dzīvo Rīgā, Jelgavā vai vēlkādā Latvijas lielpilsētā, tad gan ieteiktu ņemt automātu, tomēr pa laukiem patīkamāk (vismaz man) ir kratīties ar manuālo pārnesumkārbu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

:)

tu pat iedomaties nevari! =)

Vispaba bez chakara! labaja roka cola glaze, kreisaja cisburgers, starp kajam fri kartupeli un stuuree ar kreisas kajas celi! un tas viss pateicoties automatam! Pamegini tik virtuozi ar manualo.. srazu burgeri uz kloka uzspraudisi! :P

Un ta vel podrocit var ar labo rocinu, ja blakus masina smuka ciksa brauc - un kad vina redz, ka tu droci, un megina spiest un mukt prom, tad var nepartraucot drocisanu, vinu kert, jo nav japarsledz atrumi! Kruta -ne?!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

nu pa to mukshanu jaa, nekas nav jaapaartrauc. Bet nu par to eeshanu kolas dzershanu pie stuures un ar celi tureet stuuri, no problem ar manuaaalo, saakumaa bij tizli bet kad pieshaujas tad nav nekas neiespeejams .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...