Jump to content
GIGN Forum

ChordG aka Unable garadarbs


ChordG[Genz]
 Share

Recommended Posts

Ja? Varetu but Parak daudz lupiju tos ka Bert ko nu var padarit jav airs nevar klut tads ka jus es jav esu smiliez.de_2428.gif Bet kur nu tadam likties ko man vajadzetu darit? Mos pakarties? biggrin.gif Bet ko nu par mani labak parunasim par jums

worm:

Liels un iespaidigs cilveks. Pabeidzis skolu cik saprotu un diez gan ieverojams cilveks ar kontaktiem. Ta ir laba puse bet paskatisimies no otras puses. Loti nepacietigs cilveks ar vajibu uz pretejo dzimumu it ka normali tikai neviens normals virietis protams ir iznemumi bet normals virietis sievietei neko tapat par velti nedos vismaz kaut ko patikamu paprasis preti. Tad vel loti iespaidojams cilveks un leeticiigs. Jo tic visam ko vinam saka jebkurs no vina klana un vel dazi cilveki. Tad vel kad kads censas laboties vai ari ja pielavis kludu grib to labot tad sis ietriecas ka azis siena un lauz ragus nevis censas piedot un dot velvienu iespeju.

macho:

Ari lidzigi ka worm tikai mazliet jautraak cilveecins. Ar augstu zinasanu limeni dazadas sferas. Nav smiliez.de_2428.gif un dikti grib lidzinaties wormam. Burtiski kope vina ricibas pat adminejot. un censoties worma vieta kaut ko izdarit itka justos apdraudec bet telo cool dzeku. Neizprotama velme citus apdirst pie mazakas izdevibas. Ari loti nodevigs un loti launs cilveks kurs nelauj citiem laboties un celties savas acis... diez gan negodigi. Macho ja diezgan liela pieredze tev ir bet javar tev ir piedot cilvekiem jo ko tu darisi kad tevi mate kadreiz apvainos sitisi nost? Jo luk tu nevari piedot un dirsies visu laiku? Nu manuprat ta nav normala cilveka riciba. Pietam sis cilveks izmanto jusu vardus pret jums tas vien parada vina gudribu un kretinismu. Jo sis cilveks ir gudrs un ar lielu apjomu zinasanam bet nio cilveku attiecibam vinam nav ne mazakas sajegas pietam sis nesaprot jokus...

fya:

Jauns member un manu part vinu censas iespaidot lai vins klutu tads pats cietsirdis un nejega. Vienu vardu sakot cs kretins Luk sis cilvecins ir loti nervozs un vinam nepatik kads uzbazas tas viss ir akceptabli bet vai ir tik loti japsiho kad jabanno cilveki no servera? Seit es nedomaju par sevi savu reputaciju esu sabojajis tagad bojaju vel vairak jo nav vairs jegas kaut ko darit tapat jus to visu noraidisiet bezizeja kada normalu cilveku vidu nemaz nevar veidoties... katra gadijuma par fya. Vins ir loti jauks cilveks vel nav sabojajies un saprotos kad vinam atvainojas jo nav mullja ka dazs labs...

Surounder & Stumbrs:

Lidzigi ka Stumbrs ir vienkarsa cerme kas censas visus pec kartas apdirst un nolikt ka nu var... protams taja pasa bridi atbalstot sev pazistamos un tos kurus viniem nav izdevigi apdirst jo tie gust kaut kadu labumu no ta... worm ka akls paklausas sos smiliez.de_2428.gif un kaa smiliez.de_2477.gif paklausa siem riebekliisiem un sie smiineedami leenam sak apdirst pasi wormu ka lielu lohu varbut ka tas nekur nav piefiksets jo tad jav vini ta ebutu ta runajusi katra gadijuma vini apdirsa wormu ka leeticigu mullju kurs tic visam ko vinam stasta karoce kaut kads ziidu vai fasistu variants un kad worm vinus pratinas jo logiska riciba pec sita post abutu visas informacijas parbaudisana tad sie kluses ka partizanu baigi riebigs apvienojums viena cilveke katra no siem... ziids fasists un partizaans un vel kretiins nu taads mikslis cilveekaa kad jebkuram butu jasak vemt...

DuH:

Vienkars cilveks kuram vajag tiesibas un visadi ka nu var lien dirsa visiem adminiem un censas tikt klanaa. es teiktu ka tas nav isti viriesa cienigi protams ja tu esi virietis...

Dirsaa liist prot visi bet tas nav jebkura cilveka cienigi manuprat visas sis ricibas ka te notiek un lai tas aprakstitu man vajadzetu vismaz veselu gramatu ir zem jeb kura goda tatad secinu ka siem cilvekiem vienkarsi nav ne goda ne kauna izjutas. Vienkarsi dzivniecini kuri nejedz ko dara un ka duraki lien visiem dirsa domajot ka ta ir ala smiliez.de_2428.gif

Vispar servera vadisana. Nu murgs raksta visadus brinumus ka nu tikai buus bet nehuja neka nav... Akal serveris nodeg itkaa un serveris akal lago visi censas kaut ko darit un sak lietot ciitus lai butu vismaz kaut kada statistikam. tie kas nelieto 4iitus tie ari nekur nav... dazi protams ir lamas bet daudzi ari nav bet vinus ka lamas pasniedz jo vini nelieto 4iitus. Tad vel uzliek dazadiem likumparkapejiem tiesibas no sakuma labatie lohi neko nedraa iegus galvena admina uzticibu un tas vairs nekontrole si admina riiciibu. Sekas sis admins dara visu to pasu ko dariju es parbaudes laika(provedams iespejas ka lohs un ari atdzistu ka tas bija garam bet kurnu man piedos es tak tagad esu sagravis savu reputaciju da man pohuj ta reputacija ja cilveki nejedz ka cits cilveks ir spejigs mainities ta pat ka atos no jusu klana kurs ir nenormali nervozs bet mazliet flegmatisks) un sanak ka vina nodarijumi tiek pieskaititi manam kontam tatad kads ilvecins man palidz bojat manu reputaciju paldies smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2551.gif

Lai ka es censtos izprast so debilisma augstako pilotazu un admineesanu man tas neizdodas jo man nepiemit neviena no sim augstak minetajam sliktajam ipasibam iznemot to ka vienreiz kludijos... smagi kludijos bet ka es jav esu teicis pat pedejam meerglim dod pedejo iespeju... Bet ko nu par to un ludzu neuzskatiet so par admin tiesibu luigumu man to vairs nevajag jo es to vairs neiekaroju sitada stulba serveri. vienigais ko es vel gribetu noskaidrot ir kapec ir sada meroga idiotisms jaizdara lai pieraditu savy varu un ieverojamibu? Lai iedzitu bailes citos?? es nesaprotu kapec ir vajadzigs nomelnot kadu cilveku no galvas lidz kajam par to ka vins vienreiz kludas. it ka jus nekad nebutu kludijusies... kam ir vajadzigs tas ka no jusu ricibam baidas??? Neviens neatdziisies un zveerees ka nebaidas un vinam vis poh ka vins veesais bet taa nav vins raustas no ta ka jus nobannosit uz muziem... jo sim tur atik un jums pieleks jusu debilisms tikai tad kad jus uz ta servera paliksiet tikai dazi admini un pec tyam tikai klans. Mos vel kads lunis iemaldisies kas nezinas ka gign ir murgs bet nu nepaliks tur ilgi... tad jums laikam pieleks ka jus nemaz neesat tik kruti bez parastas tautas kurai ir jaizdaba nevis tautai ir jaizdaba egoistiem no gign... ir vismaz 50 un vairka % cilveku kas sirds dzilumos piekrit man bet baidas atdzities... zinu ka sis posts tiks izgaasts jebkada vaida ka jus varesit un ja nevaresit tad jus noteikti to izdzesisiet jo tas dikti apvaino mazos bebisus no gign un liela dala tur ir patiesibas ai ai ko nu padomas sakarigie cilveki par mims gign diivainiisiem ChordG-Unable-MPMAGAM mus atsifreeja. Teeloja lohu visu aciis un ari izdariijaas kaa taads un tagad mus atsifreeja taads kauns ak dievs. varetu ta but jo tadus rafineetus meerglus un taja pasa laika lohus ka jus nemaz nav tik vielgi atsifret bet sakarigi cilveki to var... mad.gif Un vispar mani posti tiek rakstiti no sirds nevis ka jus smiliez.de_2551.gif rakstat savus postus kaa smiliez.de_2477.gif un censaties cilveku iegast. Pietam es nemaz nezinu mos macho nemaz nav tik gudrs blakus tur enciklopeedijas un visadu informaciju lai varetu padirsties jo pasam smadzebnu nepietiek. Nu luk esu izkratijis savu sirdi un izteicis savas domas par so netaisnibu un idiotismu ks te notiek. tatad es gribu teikt lielu smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif visiem gign memberiem un adminiem un tiem kuriem vel vis sis nav pielecis. Kad jums tas pieleks es nesaprotu un isteniba ta klanu padarisana ir maximals idiotisms vai tad jus lautini nesaprotat ka visa si riciba pat ir sodama., tiesi ta es palasiju likumus jo man gimene macas jurists un es aiznemos gramatu un palasiju likumus. ir aziliegums internetaa organizeet un kopot cilveekus lai veicinatu jebkada veida virtuala, fiziska vai gariga sadisma attistibu... Tatad visi sie klani kas ir ir nelegaali un isteniba visiem hostiem times, no, un vel citiem draud lielas nepatiksanas kad valsts saks tam pieverst uzmanibu un no ta nav talu jo atkaribas veidojas un valsts driz analizes kas notiek. Un visi kas kaut cik programmesanas valodas saprotu un jebkura skripta ieskatoities vismaz kaut ko saprot tad apskatieties counterstrike sisteemfailus... tur jus atradisiet vienkarsu nenormaalaa cietumnieka biograafiju un vina riiciibu ka tiesnesis smiliez.de_2469.gif nolema ka sis cilveks ir nenormals saja spele ir lietota si cilveka sapratne. Padomajat saja spele dzivibu mera procentos... tad vel cilvekamnav nekadas vainas no viena saviena it ka tas butu veseligi. Cilveeki internetaa kas spele so speli un vispar spele so speli norulinas un nelasa vairak gramatas neinteresejas par skolu kas vispar ir pats jaukakais uz zemes kas ir. jo tur tu iemacies sakarigas un derigas lietas kas tev var noderet visu muzu bet sis iemanas but adminam un nezeligam aapsim un cs spelesana jums dzive talak nekur nepalidzes. tas jus tikai drauces stradat jo izveidosies fanaati kas speelees liidziigas speeles sai un speelu izgudrotaji lenam sos fanaatus saguustiis sava vara un tad ar laiku izveidosies jav navejosa atkariba bezmaz vai ka narkotikas jo ar kompjutera palidzibu ir loti viegli programmet cilveka smadzenes un driz pasaule normala bus paradiba ka 11 septembri bija massu izniicinaasana un pectam ASV uzbruka itka esosaiem vainigajiem izdomajot kaut kadas atrunas bez maz ka mazi berni mes nesakam pirmie vini pirmie saaka mes tikai aizstavamies uzbruukot smiliez.de_2428.gif stulbums. Jus vienkarsi esat mazliet pasista tauta jo jus nesaprotat cik tas ir kaitigi jusu smadzenem es pat varu noteikt precizu skaitu cik mulki spele uz gign ja tas ir mainijies tad jav ir vairak bet ne mazak 3002. iedomajieties un vel par daziem mazak apmeram 2000 bet daudzi no tiem ir no cs.gign.lv ir jav sabojati cilveki kuriem nepielec bairak ko tie dara. Mans uzdevums bija to visu noverot un saiet uz asso ar jums visiem lai varetu jus visus atmaskot pat iestajos klana. Ko es velejos pieradit cik si spele ir biistama un trauce cilvekiem sazinaties ar citiem. Ludzu pasakiet vai kaut viens no jums labi saprotas ar vecakiem? Vai kaut vienam no jums ir labakas atzimes lieciba par 7 maaciibaas iznemot halavu macibas ka sports un vel dazas vieglas macibas ka informatika un majturiba. Es domaju par normaliem prieksmetiem ekonomika, fizika, kimija, algebra, triganometrija, geometrija, valodas un vel citas noderigas lietas. Padomajiet par to un tad atbildiet uz so postu... Ziniet ka jus esat uz grauda o man top projekts kura bus faktisks pieradijums ka si spele un viss kas a to saistits boja cilveku smadzenes tie spej domat tikai vairs par klaniem statistiku un nogalinato skaitu. Vai tas nav slimi? Maziem lidz jav nobriedusiem berniem un pat gandriz jav ieaugusajiem programme slima noziedzinieka domasanu. Jus cilveki attopietis un parstajat to darit un izniciniet visus sos serverus un labak izdomajat kadas jaukas nodarbes bus jums vairak vietas un jaudigaki datori uz kuriem stradat un taisit loti jaukas lietas interneta. Var but ka kads no jums tomer vel ir tik gudrs ka ir spejigs uzrakstit jaunu programmesanas valodu vai ari iemacities binaro valodu un to vienkarsaka veida pasniegt parastajiem cilvekiem... Nodarbojaties ar kaut ko vertigu nevis ar sausanu un vel velns sazin ko klaniem un ko vel ne pietam man nemaz nav 15 gadu tas ta maskai man ir 25 gadi un es stradaju jelgava par programmetaju. Katra gadijuma velos ju sbridinat par so bistamo speli un par to ka es zinosu par to attiecigam iestadem lai tiek darits gals sim nepratam paldies ka lasijat so garo postu ceru ka te vairak smiliez.de_2551.gif nav un visi atjegsities un dzivosiet veesi bez nekadam murgainam sausanam vienkarsi izdzeesat cs no jusu kompjuteriem izstajaties no klaniem un dodaties talak un izdomajat kadu jauku nodarbi varat darit ka mans dels ejat brivlaika uz skolu un brivlaika varbut tiksiet brivi atrak!!! iesaku pasedet pie gramatam nevis sedet kresla bojat redzi un svas smadzenes.

Link to comment
Share on other sites

Ne ne shis posts netiks izdzeest, kaa tu saki... nemaz neceri biggrin.gif shis ir pagaidam lielakais sviests kadu es jebkad esmu redzeejis smile.gif

"...ir vismaz 50 un vairka % cilveku kas sirds dzilumos piekrit man bet baidas atdzities"

jaa un shie cilvecinji sirds dziljumos muus visus niist, tapec spelee musu serverii lai noshautu ljaunos adminus

"...ir aziliegums internetaa organizeet un kopot cilveekus lai veicinatu jebkada veida virtuala, fiziska vai gariga sadisma attistibu"

es zviedzu veederu turedams... a tu zini ka ir aizliegts telot idiotu jebkada veidaa? un vispar pirms lieto vaardu chordg, pieregistree to un dabuu licenci... un veel, maksaa man naudu par to ka tu gaisu elpo...

"Cilveeki internetaa kas spele so speli un vispar spele so speli norulinas un nelasa vairak gramatas neinteresejas par skolu kas vispar ir pats jaukakais uz zemes kas ir"

mjaa un cilveki kas plaata daudz muti paliek uz ielas bez naudas, jo taja laika kamer tu raxtiji sho postu, tu butu varejis aiziet saldejumu kadam pardot un nopelniit 50 santimus

"es pat varu noteikt precizu skaitu cik mulki spele uz gign ja tas ir mainijies tad jav ir vairak bet ne mazak 3002"

beeep, garaam... ir ne vairaak kaa 1000... 3000 dazhadi niki ir pabijushi serverii, nevis dazhaadi speletaaji

"Vai kaut vienam no jums ir labakas atzimes lieciba par 7 maaciibaas iznemot halavu macibas ka sports un vel dazas vieglas macibas ka informatika un majturiba"

Atestaata izraksts: (svarigakie priekshmeti)

Latvieshu valoda 7

Literatura 9

Anglju valoda 8

Krievu valoda 8

Veesture 8

Algebra 8

Geometrija 7

Ekonomika 7

Informatika 10

"Var but ka kads no jums tomer vel ir tik gudrs ka ir spejigs uzrakstit jaunu programmesanas valodu vai ari iemacities binaro valodu un to vienkarsaka veida pasniegt parastajiem cilvekiem"

davai, tik uz priekshu, kljuusti par informatikas skolotaju un vareesi eest maizi ar uudeni

"Nodarbojaties ar kaut ko vertigu nevis ar sausanu un vel velns sazin ko klaniem un ko vel ne pietam man nemaz nav 15 gadu tas ta maskai man ir 25 gadi un es stradaju jelgava par programmetaju. Katra gadijuma velos ju sbridinat par so bistamo speli un par to ka es zinosu par to attiecigam iestadem lai tiek darits gals sim nepratam"

To ka tev ir 25 gadi, vari mums nestastiit, mees tev ticam smile.gif pie tam, ka tu esi programmetajs... tas uzreiz izskaidro tavu postu rakstishanas stilu. Skaties ka netishaam nepaarprogramme uz ielas garamejoshu cilveku... var gadities ka vinjsh tev aci ieprogrammes pareizaa vietaa...

Kas attiecas par "zinamaam iestadeem"... go ahead... aa un vispirms ar apollo saac, tur buus vairaak ko ciet njemt...

Ko es varetu pateikt nobeigumaa...

Tev aarsteeties vajag steidzami, ja veel nav pa veelu. Viss shitas tavs gabals ir tapis tikai tadelj ka tu nedabuji kaut ko ko veeleejies no mums. Kljuusti pieaudzis - kaa tu pats teici par to ka virietis sievietei nekad neko pa brivu nedo... pretii kauko paprasiis - tapat ari tev neviens neko pa briivu nedos. Es tev presii prasu lai tu paradi savu intelektu, nevis tizlumu. Un tu tiesham doma ka ar shaadu postu tu atstaasi labu iespaidu? Tu neesi ieverojis to, ka ne tikai mees (gign) uzskataam tevi par gariigi nestabilu? Paarlaid acis paari forumam... palasi ko cilveki par tevi domaa. Man neviens cilveks veel nav teicis, ka es buutu kaukads psihiski slims utt... tev kaukada skabarga vienkarshi smadzenju podaa iestrigusi. Es tiesham ceru ka tev kaads palidzees nokljuut atpakalj uz pareizaa celja...

Link to comment
Share on other sites

Ja kas ChordG man ar vecaakiem ir normaalas attieciibas, atziimes man nebija neviena zemaaka par 7, man ir daudz draugu un daudz sportoju un speeleeju basi. Tas noziimee ka shii speele mani nav ietekmeejusi tik traki cik tu raxtiiji !!! Man vienkaarshi patiik uzspeeleet sho speeli un bik logjiski padomaat wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nee nee worn nevajag slinkot, mans ir labaaks ! =)

Ja? Varetu but Parak daudz lupiju

true

tos ka Bert ko nu var padarit jav airs nevar klut tads ka jus es jav esu :lohs:

taisniiba

Bet kur nu tadam likties ko man vajadzetu darit?

labaak neprasi...

Mos pakarties?

daunis

:D Bet ko nu par mani labak parunasim par jums

nepaziistos cilveeku dziivee var spriest tikai peec teksta, ko shis cilveeks raxta, un shaadaa veidaa tas cilveeks var radiit gandriiz jebkuru priekshtatu par sevi, it iipashi, ja tekstus meigina saprast taadi kaa tu

worm:

Liels un iespaidigs cilveks. Pabeidzis skolu cik saprotu un diez gan ieverojams cilveks ar kontaktiem. Ta ir laba puse bet paskatisimies no otras puses. Loti nepacietigs cilveks ar vajibu uz pretejo dzimumu

:rrrr: varbut vinjam vienkaarshi patiik [beeeeP]

it ka normali tikai neviens normals virietis protams ir iznemumi bet normals virietis sievietei neko tapat par velti nedos vismaz kaut ko patikamu paprasis preti.

wtf ?

Tad vel loti iespaidojams cilveks un leeticiigs

Darbiiba kas veersta pret noteikta veida cilveekiem

Jo tic visam ko vinam saka jebkurs no vina klana un vel dazi cilveki.

Uzticiiba is sveeta lieta... =)

Tad vel kad kads censas laboties vai ari ja pielavis kludu grib to labot tad sis ietriecas ka azis siena un lauz ragus nevis censas piedot un dot velvienu iespeju.

Varbuut vinsh vienkaarshi apzinaas iemeslus kapeec shaada kluuda tika pieljauta, un apzinaas ka nav nekaadu garantiju ka kaut kas liidziigs neatkaartosies

macho:

Ari lidzigi ka worm tikai mazliet jautraak cilveecins

Weee all know it (ownage piekritiis =D )

Ar augstu zinasanu limeni dazadas sferas.

piemeeram ?

Nav :lohs: un dikti grib lidzinaties wormam.

:rrrr: daunis..........

Burtiski kope vina ricibas pat adminejot un censoties worma vieta kaut ko izdarit itka justos apdraudec bet telo cool dzeku.

:rrrr: 1 tu vinju nepaziisti, mosh vinsh neteelo ? =) 2 tu arii worm nepaziisti...

Neizprotama velme citus apdirst pie mazakas izdevibas.

Kuru TE IR VISI ? mees zinaam ko un kapeec vinsh apcelj

Ari loti nodevigs un loti launs cilveks

U do not know him !

kurs nelauj citiem laboties un celties savas acis...

Mosh vinsh dumjos cilveekos neredz perspektiivu ?

diez gan negodigi

Ko tu tur teici par pakaarshanos ?

Macho ja diezgan liela pieredze tev ir bet javar tev ir piedot cilvekiem

Tas ir atkariigs no taa vai tas cilveeks vinjam ir vajadziigs kaadaa no noziimeem

jo ko tu darisi kad tevi mate kadreiz apvainos sitisi nost?

Ne visi ir takaa tu... :)

Jo luk tu nevari piedot un dirsies visu laiku?

Vinjam briiziem ir garlaiciigi (man arii shobriid taa ir)

Nu manuprat ta nav normala cilveka riciba

Un tu mums esi atnaacis runaat par normaalu cilveeku riiciibu.... :D

Pietam sis cilveks izmanto jusu vardus pret jums tas vien parada vina gudribu un kretinismu

Gudriiba - labi, kretiinismu - taa ir slimiiba, kas nekaadaa meeraa nesaistaas ar sho lietu, un turpmaak ieteiktu nelietot vaardus kuru iisto noziimi tu nezini

Jo sis cilveks ir gudrs un ar lielu apjomu zinasanam

RV1G

bet nio cilveku attiecibam vinam nav ne mazakas sajegas

Tu vinju paziisti ?

pietam sis nesaprot jokus...

varbuut nesaprot stulbas jeeliibas, ko raxta dazi cilveeki, bet tici man (un ownage) jokus vinsh ljoti labi saprot

fya:

Jauns member un manu part

(laikam praat) Kapeec tu domaa, ka tavs praats ir pietiekami labs lai vareetu noteikt shaadas lietas?

vinu censas iespaidot

Kursh/kas/kad ?

Lai vins klutu tads pats cietsirdis

Es arii esmu cietsirdis uz ljoti daudzaam lietaam...

un nejega

Iespaidot lai kljuutu nejeega... labs teksts...

Vienu vardu sakot cs kretins

Hmm, ja taa padomaa, kam mees ljoooti labi vareetu pieskirt tavu smuko teicieninju :rolleyes: ?

Luk sis cilvecins ir loti nervozs

Esi saticis ?

un vinam nepatik kads uzbazas

A kam patiik ?

tas viss ir akceptabli

nemaigini raxtiit gljukus angliski, nebojaa valodu

bet vai ir tik loti japsiho kad jabanno cilveki no servera?

Kaut kur esmu to jau dzirdeejis... :rolleyes:

Seit es nedomaju par sevi savu reputaciju esu sabojajis

Padomaa, kaa tu savu reputaaciju sabojaaji, un naakotnee atceries un maacies no savaam kljuudaam

tagad bojaju vel vairak

floods pa visiem postiem noraadiija uz tavu jauno vecumu unvaajaam domaashanas speejaam, kas tika papildinaatas ar stipraam emocijaam

jo nav vairs jegas kaut ko darit tapat jus to visu noraidisiet

Nu nepatiik mums dumji cilveeki... NEPATIIK ! :(

bezizeja kada normalu cilveku vidu nemaz nevar veidoties...

Uz ko tev vajag eju ? Uz kaut kaadaam admin tiesiibaam lai vareetu savu draugu viduu palieliities, ka tagad esi kruts, un ja izgaazies tad visa dziive galaa, pamosties, TAA IR TIKAI SPEELE ! Un tu neesi tas, kas spees atskirt normaalus cilveekus no nenormaaliem....

katra gadijuma par fya. Vins ir loti jauks cilveks vel nav sabojajies

Gribi lai vinsh buutu takaa tu ?

un saprotos kad vinam atvainojas

par ko ?

jo nav mullja ka dazs labs...

Kaads no augstaak/zemaak mineetajaam personaam par kuraam tu izteici savu pieredzes bgaato lielisko viedokli ?

Surounder & Stumbrs:

Lidzigi ka Stumbrs ir vienkarsa cerme kas censas visus pec kartas apdirst un nolikt ka nu var...

1 noteikti ka ne visus 2 Prekshkam paliidzeet ienaidniekiem ?

protams taja pasa bridi atbalstot sev pazistamos

Un kaa tad cilveeki ieguust draugus ? Esi kaadreiz meiginaajis, mosh arii tev kaads buus...

un tos kurus viniem nav izdevigi apdirst

Noraada uz zinaamu gudriibu no vinu puses

jo tie gust kaut kadu labumu no ta...

Visi normaalie cilveeki shai pasaulee meklee labumus

worm ka akls paklausas sos :lohs: un kaa :rrrr: paklausa siem riebekliisiem

Tapeec, ka vinji nav taadi ka tu vinji ir riebekliishi ?

un sie smiineedami leenam sak apdirst pasi wormu

kur/kad ?

a lielu lohu varbut ka tas nekur nav piefiksets

kur/kad ?

jo tad jav vini ta ebutu ta runajusi

viss vienmeer tiek piefikseets, un ja tu nevari noraadiit konkreetu reizi kad un kur tas ir noticis tad visdriizaak 1 taas ir tavas iedomas 2 man tevis zjeel

katra gadijuma vini apdirsa wormu ka leeticigu mullju

Ko noziimee mullja ?

kurs tic visam ko vinam stasta

Nevis visam, ko staasta, bet skataasu uz cilveeku, kas staasta un vajadziibas gadiijumaa izmanto dazas metodes, lai to paarbaudiitu, protams, ja tas ir iespeejams

karoce kaut kads ziidu

rasists ?

vai fasistu variants

Kas vainas fasistiem, pastaasti, kapeec tu to attiecinaaji kaa negatiivu iipashiiibu

un kad worm vinus pratinas

Vinsh nav tu...

jo logiska riciba pec sita post abutu visas informacijas parbaudisana

Nee, balstoties uz objektu, kas ir sniedzis sho informaaciju, nekas taads nav vajadziigs -taa buus lieka laika teereeshana

tad sie kluses ka partizanu baigi riebigs apvienojums viena cilveke katra no siem... ziids fasists un partizaans un vel kretiins nu taads mikslis cilveekaa kad jebkuram butu jasak vemt...

Pricom tur partizaani ?!?!?! Partizaani zinaamos gadiijumos rulee, arii daudzi latvieshi karos bija partizaani, kas ciiniijaas par Latvijas briiviibu...

Un veelreiz - nelieto vaardus kuru noziimi tu nezini

DuH:

Vienkars cilveks kuram vajag tiesibas

visiem gribaas, pat taadai augstai buutnei kaa tev

un visadi ka nu var lien dirsa visiem adminiem

Neeesmu pamaniijis :(

un censas tikt klanaa.

arii neeemsu pamaniijis :( atkal tu izsaki savas domas, kas visdriizaak, spriezot peec taa, ko mees visi no tavas puses esam redzeejushi, ir diezgan nenoderiigas...

es teiktu ka tas nav isti viriesa

Tu esi viiriestis ?

cienigi protams ja tu esi virietis...

uraa mirklii cilveeks kljuust par viirieti ?

Dirsaa liist prot visi

taatad arii tu, ko esi jau daudz pieraadiijis

bet tas nav jebkura cilveka cienigi

a tu ?

manuprat

tizls praats...

visas sis ricibas ka te notiek

no tavaam aciim skatoties

un lai tas aprakstitu man vajadzetu vismaz veselu gramatu

pameigini, sapratiisi, ka tas ir stipri gruutaak nekaa saakumaa liekas, bet spriezot peec shii sacereejuma, tev diezgan labi tas izdodas...

ir zem jeb kura goda

kas ir gods tavaa uztveree ?

tatad secinu

Nu neeeee !!!! Beidz shaadi lietot savas smadzenes... NESANAAK !

ka siem cilvekiem vienkarsi nav ne goda

ne kauna izjutas

Par ko buutu jaakaunaas ? Kauns tikai aizskeerso tavas iespeejas...

Vienkarsi dzivniecini kuri nejedz ko dara

Piedod diev, mees vairs taa nedariisim, tagad mees visi labosimies un dzivosim kaa cilveeki

un ka duraki

Nedirs virsuu dziivniekiem...

lien visiem dirsa domajot ka ta ir ala :lohs:

beigaas tas :lohs: labi iedereejaas tikai jaapieliek bija veel "es"

Vispar servera vadisana. Nu murgs raksta visadus brinumus ka nu tikai buus bet nehuja neka nav...

Pameigini uztaisiit...

Akal serveris nodeg itkaa

nee, nenodega, meesvienkaarshi atkal tevi chakareejaam

un serveris akal lago visi censas kaut ko darit

es neko nedariiju, un daudzi citi arii nee, NERUNAA par visiem....

un sak lietot ciitus lai butu vismaz kaut kada statistikam

Atklaasmes mirklis...

tie kas nelieto 4iitus tie ari nekur nav...

Es esmu 4iiteris ?

dazi protams ir lamas

Sevi tur pieskaiti ?

bet daudzi ari nav bet vinus ka lamas pasniedz jo vini nelieto 4iitus

Iluuzijas, liela dalja no taviem potenciaalajiem 4iiteriem ir vienkaarshi labi speeleetaaji...

Tad vel uzliek dazadiem likumparkapejiem tiesibas

likum... tiesiibas.... uzliek.....

no sakuma labatie lohi neko nedraa iegus galvena admina uzticibu un tas vairs nekontrole si admina riiciibu

Nosauc piemeerus... Nevis muldi kaa kaarteejais [beeP] Deputaats ar mazo beernu pantinju "es zinu, bet neteikshu"

Sekas sis admins dara visu to pasu ko dariju es parbaudes laika

Tu vinju noraxturoji kaa nekam nederiigu adminu, un pats tikko atklaaji , ka tu biji taads pats...

(provedams iespejas ka lohs

Krieviem bija taads teiciens "Lox eta sudjba"

un ari atdzistu ka tas bija garam

tikai tapeec, ka taa rezultaa taa tu zaudeeji tiesiibas

bet kurnu man piedos

flooderi sax....

es tak tagad esu sagravis savu reputaciju

saprati beidzot ?

da man pohuj ta reputacija

" IDIOTS "

ja cilveki nejedz ka cits cilveks ir spejigs mainities

Muusu jeegshana tiek veidota no taa, kaa tu sevi pasniedz, un daudz pozitiivu lietu no tevis mee sneesam redzeejush, bet negatiivas gan

ta pat ka atos no jusu klana kurs ir nenormali

Kuraa mirklii no nenormaali paariet uz normaali ?

nervozs bet mazliet flegmatisks)

wft ?

un sanak ka vina nodarijumi tiek pieskaititi manam kontam

Mekleejam idiotu uz ko novelt vainu... :rolleyes:

tatad kads ilvecins man palidz bojat manu reputaciju paldies :superlol::lolza:

Varbuut vinsh tikai paraada dazas leitas, ko mees veel neesam ieveerojushi, jo domaat mees pashi speejam...

Lai ka es censtos izprast so debilisma augstako pilotazu

Personiigais noveerteejums - nenjemams veeraa

un admineesanu man tas neizdodas

Paaugsies tad pameigini, mosh izdosies

jo man nepiemit neviena no sim augstak minetajam sliktajam ipasibam

R U SURE ?

iznemot to ka vienreiz kludijos... smagi kludijos

nabadzinsh :(

bet ka es jav esu teicis pat pedejam meerglim dod pedejo iespeju...

"Katram eerglim ir savi plusi, cits var augstu, cits var aatri, lidot, cits mediimazus dziivniekus, cits lielus"

Bet ko nu par to un ludzu neuzskatiet so par admin tiesibu luigumu

Nee mees to uztveeraam, kaa tavu pparasto tekstu, tikai biki garaku

man to vairs nevajag jo es to vairs neiekaroju

a ko tu iekaaro ?

sitada stulba serveri.

nav tiesiibu serveris ir stulbs ?

vienigais ko es vel gribetu noskaidrot

Tu esi uzdevis ljoti daudz jautaajumu, un tagad pasaki, ka tiem visiem nebja nekaadas jeegas jo VIENIIGAIS ko tu gribeeji zinaat ir uzraxtiits appakshaa

ir kapec ir sada meroga idiotisms jaizdara lai pieraditu savy varu un ieverojamibu?

Mums patiik buut populaariem, un dazreiz tas gadaas uz citu cilveeku reekjina

Lai iedzitu bailes citos?

Arii labi, laba taktika

es nesaprotu

your time "maybe" will come

kapec ir vajadzigs nomelnot kadu cilveku no galvas lidz kajam par to ka vins vienreiz kludas

TICI man nejau par to 1nu kljuudu mees tevi nedaudz saakaam "iipashaak" noveerteet

it ka jus nekad nebutu kludijusies...

Mees maakam kljuudas labot

kam ir vajadzigs tas ka no jusu ricibam baidas???

Tu domaa, ka varenaas impeerijas ceela "jeeli" cilveeki ?

Neviens neatdziisies un zveerees ka nebaidas

Nav tik svariigi tas , ko vinsh raxta, bet gan tas, ko vinsh domaa

un vinam vis poh ka vins veesais

Eu, es atklaaju, ka es arii esmu "veesais" !!! :D

bet taa nav vins raustas no ta ka jus nobannosit uz muziem...

Tapeec, ka taa gadiijaas tev, un tici man, nekas nenotiek bez iemesliem

jo sim tur atik un jums pieleks jusu debilisms

varbuut tavs ?

tikai tad kad jus uz ta servera paliksiet tikai dazi admini un pec tyam tikai klans

Nepaarspiilee, no nekaa viss saaakaas, un uz dergadeeshanos vismaz shobriid tas neiet, jo mums ir daudzi liidzigi tev.

Mos vel kads lunis iemaldisies

tu ? :)

kas nezinas ka gign ir murgs

tavaas aciis

bet nu nepaliks tur ilgi...

Jo nedabuus pashu lielaako daargumu - admin tiesiibas ? :)

tad jums laikam pieleks ka jus nemaz neesat tik kruti

Cilveeka "krutums" veidomas gan no taa , ko vinsh pats par sevi domaa, gan no taa kaa pret vinju attiecas, un ko par vinju domaa apkaarteejie cilveeki, un shajaa gadiijumaa, sanaak ka mees esam diezgan kruti, vismaz no malas, shajaa virtuaalajaa pasaulee, njemot

bez parastas tautas kurai ir jaizdaba nevis tautai ir jaizdaba egoistiem no gign...

Pameigini speeleet bez teisiibaam, un neprasiit taas, varbuut sapratiisi, ka taa ir tiaki speele, kruaa tu veelies ieguut kontroli paar citiem cilveekiem...

ir vismaz 50 un vairka % cilveku kas sirds dzilumos piekrit man bet baidas atdzities...

Zini cik cilveeki uzskatiija hitleru par [beeP] ? sirds dziljumos tu ljoti gribi tiesiibas, un tagad saprotot, ka neviens tev taas neveelas dot, tu esi apvainojies

zinu ka sis posts tiks izgaasts jebkada vaida

working on it :)

ka jus varesit un ja nevaresit tad jus noteikti to izdzesisiet

Noteikti kaut kur kaa relikviju saglabaasim

jo tas dikti apvaino mazos bebisus no gign

Papuciitis ?... :(

un liela dala tur ir patiesibas

Tavas patiesiibas ? Vai arii vispaareejaas sabiedriibas pienjemtas patiesiibas ?

ai ai ko nu padomas sakarigie cilveki par mims gign diivainiisiem ChordG-Unable-MPMAGAM mus atsifreeja.

ak dies...

Teeloja lohu visu aciis

tikai teeloja... ?

un ari izdariijaas kaa taads un tagad mus atsifreeja taads kauns ak dievs

neapvainojies... bet ja meklee - atrod

varetu ta but jo tadus rafineetus meerglus un taja pasa laika lohus ka jus nemaz nav tik vielgi atsifret

Ja tu iznjemtu to "ka jus" teikums buutu vispaareeji pareizs

bet sakarigi cilveki to var...

Tu esi sakariigs ?

:angry: Un vispar mani posti tiek rakstiti no sirds

emocijas...

nevis ka jus :lolza: rakstat savus postus

Mees izveelamies gudrakos veidus...

kaa :rrrr: un censaties cilveku iegast.

Mosh tev vienkaarshi nepaveicaas un tu neko nedariidams kljuvi par muusu upuri ?

Pietam es nemaz nezinu mos macho nemaz nav tik gudrs

taisniiba - nezini

blakus tur enciklopeedijas un visadu informaciju

pameigini, mosh kljuusi gudraaks

lai varetu padirsties

es domaaju, ka vinjam bija citi meerkji, un lielaaka adalja man piekritiis :)

jo pasam smadzebnu nepietiek.

Tev pietiek ?

Nu luk esu izkratijis savu sirdi

Labaak palika ?

un izteicis savas domas par so netaisnibu un idiotismu

ks te notiek.

Kas ir naacis no tava redzes viedoklja

tatad es gribu teikt lielu :lolza::lolza:

u ko tu visa posta garumaa dariiji ?

visiem gign memberiem un adminiem un tiem kuriem vel vis sis nav pielecis.

Takaa tavai apgaismotajai galvai ?

Kad jums tas pieleks

Mosh mees cista esam tik dumji :( Mosh tev ir taisniiba.. ak dievs... kapeec es dziivoju shai pasaulaa, radiidams sho aljaunumu...

es nesaprotu

taisniiba

un isteniba ta klanu padarisana ir maximals idiotisms

tas ir atkariigs no redzes viedoklja un meerkja kapeec klans tiekveidots

vai tad jus lautini nesaprotat ka visa si riciba pat ir sodama

moraalaa kaitnieciiba...

tiesi ta es palasiju likumus jo man gimene macas jurists un es aiznemos gramatu un palasiju likumus

malacis ! 1 pozitiivaa lieta tavaa postaa !!!

ir aziliegums internetaa organizeet

neorganizeejaam, pats pa sevi viss sanaaca :(

un kopot cilveekus

internets ir ljauna lieta, vajag mazus beernus no taa norobezot lai neciesh taadu ljaunumu

lai veicinatu jebkada veida virtuala, fiziska vai gariga sadisma attistibu...

Piekriitu, tev laisk nodarboties vairaak ar sportu, lasiit graamatas un meiginaat mekleet meiteni

Tatad visi sie klani kas ir ir nelegaali

wtf ?

un isteniba visiem hostiem times, no, un vel citiem draud lielas nepatiksanas

muulkjiiibaaas....

kad valsts saks tam pieverst uzmanibu

valsts nesaaks... tie kam vajag zemtekstu sapratiis...

un no ta nav talu

dream on...

jo atkaribas veidojas

juutu tev liidzi :(

un valsts driz analizes kas notiek.

peec tam kad tiks galaa ar n-tajaam citam lietaam

Un visi kas kaut cik programmesanas valodas saprotu un jebkura skripta ieskatoities vismaz kaut ko saprot tad apskatieties counterstrike sisteemfailus... tur jus atradisiet vienkarsu nenormaalaa cietumnieka biograafiju un vina riiciibu ka tiesnesis :skalda: nolema ka sis cilveks ir nenormals saja spele ir lietota si cilveka sapratne.

Pasakas patiik lasiit... luudzu vairs shaadas neradi, man nepatii klasiit pilniigi bezjeedziigu tekstu...

Padomajat saja spele dzivibu mera procentos...

katrai speelei ir nenormaali daudz miinusu

tad vel cilvekamnav nekadas vainas no viena saviena it ka tas butu veseligi.

ej suudzies Sierra (macho uzraxti parauga veestuli)

Cilveeki internetaa kas spele so speli un vispar spele so speli norulinas

Saakam saprast, kaa tu radies :(

un nelasa vairak gramatas

SAX

neinteresejas par skolu

:( savu viedokli nepaudiishu, tas daudziem buus aizvainojosh...

kas vispar ir pats jaukakais uz zemes kas ir

katram cilveekam par sho teemu ir dazaadi viedokli

jo tur tu iemacies sakarigas un derigas lietas

tici man, tu ljoti maz zini par to kas noteikshai dziivee.... daudzi nezin shiis pasaules citas puses...

kas tev var noderet visu muzu

Kas var ilgt gan paars dienas gan 100 gadus... nomaaciisies 12 gadus skolaa, lai peec meeenesha kaads dzeeraajs tevi notriektu...

bet sis iemanas but adminam

attiistas speejas kontroleet situaaciju un citus cilveekus

un nezeligam aapsim

NEAIZTIEC DZIIVNIEKUS !!!

un cs spelesana jums dzive talak nekur nepalidzes

nedaudz attiista domaashanu, situaacijas analiizi

tas jus tikai drauces stradat

Par ko tu naakotnee domaa straadaat ?

jo izveidosies fanaati

Kaa tu ?

kas speelees liidziigas speeles

buss buus...

sai un speelu izgudrotaji lenam sos fanaatus saguustiis sava vara

vecaaku teorija :)

un tad ar laiku izveidosies jav navejosa atkariba

Vaajiem cilveekiem taa visdriizaak arii gadiisies :(

bezmaz vai ka narkotikas

kaa tu zini kaa iedarbojas narkotikas ?

jo ar kompjutera palidzibu ir loti viegli programmet cilveka smadzenes

viegli ja ? PAMEIGINI ! =)

un driz pasaule normala bus paradiba ka 11 septembri bija massu izniicinaasana

nepaarspiileesim...

un pectam ASV uzbruka itka esosaiem vainigajiem

lai paraadiitu saviem iedziivotaajiem, ka vinji nav bezspeeciigi, un arii lai iebiedeetu paareejos terroristus

izdomajot kaut kadas atrunas

vienmeer ir vajadziigs iemesls

bez maz ka mazi berni

tur nevalda mazi beerni... tici man...

mes nesakam pirmie

teureetiski, jaa, bet tikai mekleeja iemeslu

vini pirmie saaka mes tikai aizstavamies uzbruukot :lohs:

Labaakaa aizstaaviiba - uzbrukums

stulbums.

tavs un tev liidziigo, kas tev ir moraali ietekmeejushi, viedoklis

Jus vienkarsi esat mazliet pasista tauta

un tu piederi pie shiis tautas...

jo jus nesaprotat cik tas ir kaitigi jusu smadzenem

tu itkaa tagad saproti, bet vienalga speelee ?

es pat varu noteikt precizu skaitu cik mulki spele uz gign

Tu esi iznaacis no eenas, tagad visi ir mulkji un tu mums raadiisi pateieso celju uz pestiishanu, lai slava tam kungam

ja tas ir mainijies tad jav ir vairak bet ne mazak 3002.

nee, cilveeki (arii tu) maina niku tapeec uzskaitee ir vairaak cilveeku nekaa ir patiesiibaa

iedomajieties un vel par daziem mazak apmeram 2000 bet daudzi no tiem ir no cs.gign.lv ir jav sabojati

Neuztraucies, pie taa jau straadaajam, sabojaasim :)

cilveki kuriem nepielec bairak ko tie dara

Paar tevi naaca apskaidriiba un tu saprati ?

Mans uzdevums bija to visu noverot

Un tagad tu mirsi par civleeces greekiem, lai peec 3m dienaam augshaamceltos

un saiet uz asso ar jums visiem lai varetu jus visus atmaskot

MALACIS !

pat iestajos klana

Kura "izskatu" tu sabojaaji ar savu uzvediibu, kaa tev tagad leikas ar ko tu esi labaaks, vinjja uztaisa klanu, un tu citu priekshaa slikti riikojies, kaa rezultaataa tas arii attiecinaas uz vinjiem, taatad tev var paarmes apzinaatu apmelnoshanu.

Ko es velejos pieradit cik si spele ir biistama un trauce cilvekiem sazinaties ar citiem

Nu tad nespeelee, ir cilveeki, kas ir speejiigi saskatiit robezu starp speeli un realitaati

Ludzu pasakiet vai kaut viens no jums labi saprotas ar vecakiem?

Es nee, ciinos par savu, ar labiem panaakmie, protams, sagaadaaju daudz ruupju, bet rezultaataa rodas mans rakstus un dziives pieredze, kas man ljauj buut patstaaviigam

Vai kaut vienam no jums ir labakas atzimes lieciba par 7

5 6 6 6 6 8 8 8 7 8 6 6 7 6 6 7 7

manas attestaata atziimes (5 ir Latviehsu valodaa, kas man nekad nav labi padevusies (pat 2 klases lieciibaa tas ir raxtiits))

maaciibaas iznemot halavu macibas ka sports

cik tev tur ir ? :)

un vel dazas vieglas macibas ka informatika

paparasi kaa tqaja priekshmetaa veicas cilveekam, kas nemeedz biezji lietot datoru

un majturiba

meitenju priekshmets :( zjeel - man nemaaciija :(

Es domaju par normaliem prieksmetiem ekonomika,

(man 7 )

fizika

(4)

kimija,

(4)

algebra

(8)

triganometrija

(8)

geometrija

(8)

valodas

cik tev ir tajaas ? :D

un vel citas noderigas lietas.

Kuram noderiigas, kursh saprot k, ka dziiveee taas vinjam nebuus vajadziigas...

Padomajiet par to un tad atbildiet uz so postu...

Sen jau visu biju izdomaajis

niet ka jus esat uz grauda o man top projekts

es tevi vinju iztizaashu un pieraadiishu, ka tas nekam neder

kura bus faktisks pieradijums

vai tavs viedoklis + nedaudz no vecaakiem + nedaudz no sabiedriibas stulbaas statistikas

ka si spele un viss kas a to saistits boja cilveku smadzenes

atkariigs no cilveeka

tie spej domat tikai vairs par klaniem statistiku

taas ir tavas domas

un nogalinato skaitu.

hmm cik man vareetu buut :rolleyes: ap 50000 toch

Vai tas nav slimi?

ir ir

Maziem lidz jav nobriedusiem berniem

To man liekas raxta tavi vecaaki :)

un pat gandriz jav ieaugusajiem programme slima noziedzinieka domasanu

kaa jau teicu - atkariigs no cilveeka

Jus cilveki attopietis

Yes my Lord !

un parstajat to darit

as you Wish !

un izniciniet visus sos serverus

Izniicinaat driiskti tikai to, kas tev pieder

un labak izdomajat kadas jaukas nodarbes

piemeeram ?

bus jums vairak vietas un jaudigaki datori uz kuriem stradat un taisit loti jaukas lietas interneta.

KOMPJUUTERS "suukaa" jaunatnes degredaacija, atiistiibas kaveeshana !

Var but ka kads no jums tomer vel ir tik gudrs ka ir spejigs uzrakstit jaunu programmesanas valodu

Prekshkam ?!!? Fanaatisms, tas pats , ko tu jau te raxtiiji...

vai ari iemacities binaro valodu

prekshkam ?

un to vienkarsaka veida pasniegt parastajiem cilvekiem...

gudri cilveeki to vareetu, bet tai pashaa laikaa vinji apzinaas, ka tas nav vajadziigs, janu vieniigi naudas pelniishanas noluukos

Nodarbojaties ar kaut ko vertigu

Kas veertiigu Sev/Tev/Sabiedriibai ?

nevis ar sausanu un vel velns sazin ko

ak meedz degenereetaa jaunatne :(

klaniem un ko vel ne pietam man nemaz nav 15 gadu

to var redzeet

tas ta maskai man ir 25 gadi

Vainu tu melo, vainu mees veel sliktaak tevi veerteesim :(

un es stradaju jelgava par programmetaju.

good girl, a par maaciitaaju negribetu ?

Katra gadijuma velos ju sbridinat par so bistamo speli

Cilveeks varbuut teerees savu laiku un izlasiis sho informaaciju, paareejais paliek vinja zinjaa...

un par to ka es zinosu par to attiecigam iestadem

dari taa !!! Nost ar nelietiibaam internetaa !!! Kaut arii... man leikas, ka tu taalu netiksi :(

lai tiek darits gals sim nepratam

Sabiedriibas etikjetes te neiederaas :(

paldies ka lasijat so garo postu

luuudzu ! :)

ceru ka te vairak :lolza:

ir ir, ar pirkstiem neraadiisim...

nav un visi atjegsities un dzivosiet veesi

takaa tu...

bez nekadam murgainam sausanam

internaat skolas rulee ?

vienkarsi izdzeesat cs no jusu kompjuteriem

nevaru :((( man braalis arii speelee :(((

izstajaties no klaniem un dodaties talak

kur ?

un izdomajat kadu jauku nodarbi

piemeeram programmeshanu ?... :(

varat darit ka mans dels

juutu tavam deelam liidzi.. :(

ejat brivlaika uz skolu un brivlaika varbut tiksiet brivi atrak!!!

varbuut mee labaak pabastosiem, izklaideesimies un peec tam atguusim iekveeto ?

iesaku pasedet pie gramatam

AIZMIRSTI !

nevis sedet kresla bojat redzi

nebadzinsh...

un svas smadzenes.

Un to mums saka prgrammeetaajs, kursh mums meigina ieskaidrot, ka mees esam galiigi [bEEP] :(

Par zemtekstiem neprasies, kam vajadzees - sapratiis, sorry par veselu kaudzu kljuudaam, es nepaarlasu tekstus un aatri raxtu :(

Link to comment
Share on other sites

ChordG, izlasot shii tava posta pirmo 1/3 , manas domas, ka tu neesi normaals pastiprinaajaas veel vairaak !!

1. Vismaz iemaacies daudz maz cik pareizi raktiit, ato dazhviet tevi ir gruuti saprast !

2. Var maniit, ka laikaa kad rakstiiji sho postu tev atkal bija uznaakusi personiibas daliishanaas, jo par vienu teemu ir manaami vairaaki viedokli...

3. EJ DIRST !

Link to comment
Share on other sites

Patiesiibaa savaads posts, gandriiz vai rodas iespaids, ka nobeigumu rakstiijis Unable teevs.

JJaukaakais posts ko jebkad esmu lasiijis ChordG. Man viens taads luugums, tu vareetu argumenteeti atspeekot manu atbildi.

1. Tev ir 25 gadi un tu straadaa Jelgavaa par programmeetaaju...un to es dzirdu no cilveeka kursh runaa par "binaaro valodu" un luudz lai macho atsuuta "programmu, kura uztaisa datoru par serveri."

2. Par graamataam - tavupraat tu buusi tas, kursh mani maaciis kaa izgliitoties? Tici man, es 12 gados jau esmu izlasiijis vairaak graamatu nekaa tu jebkad izlasiisi (ja vien pie graamataam tu nepieskaiti komiksus) Peec kaa es to spriezhu - peec tava vaardu kraajuma, izteiksmes veida - jo vairaak cilveeks pieveershas literatuurai, jo attiistiitaaks tomeer kluust vina runas veids - es vienkaarshi nesaprotu, kaa cilveeks var uzrakstiit "BAN OFF PLZZ" - uz doto briidi tavi posti forumaa gan peec satura, gan arii peec veida kaa tu izveelies vaardus ( iznemot sho postu) atbilst apm. 11 gadiiga beerna liimenim.

(BTW. shis posts patieshaam atskiras no visiem taviem ieprieksheejajiem postiem, patiesiibaa rodas iespaids, ka to tavaa vietaa vienkaarshi vareeja uzrakstiit kaads cits)

3. Bija loti jauki palasiit kaarteejo postu no tavas puses, bet viens punkts man nu patieshaam nepatika - msn patiesham nepatiik, ja sagroza manus vardus/vienkaarshi nez no kurienes piedeevee man teicienus

Tu tagad staasti par nomelnoshanu...par iespeejas doshanu...ja nemaldos tev vienreiz noneema tiesiibas, tu apgalvoji, ka "draugs to izdariija", peec 2 dienaam atkaartojaas tas pats...tev noneema tiesiibas...laikam jau ka tev tomer tika dota iespeeja - tu vinu neizmantoji un 2!!! reizes meeginaaji 3. reizi ieguut admin tiesiibas vienkaarshi uzdodoties par citu cilveeku.

Tu staasti par atkariibu, ko izraisa CS...paskaties pats uz sevi, tu staasti par speeles izdzeeshanu, jauku lietu taisiishanu, bet tajaa pashaa laikaa floodo, teeree savu laiku, par katru censhoties ieguut "admin tiesiibas"? Pastaasti man konkreti, kas tu taads esi, lai mani maaciitu? Ko tik jauku tu esi radiijis?

***********************************************************

bet nio cilveku attiecibam vinam nav ne mazakas sajegas

Nu, nez MMPAGAM lieliska pamaciba miilas maakslaa ar diez ko paarliecinosha nebija

**

es nesaprotu kapec ir vajadzigs nomelnot kadu cilveku no galvas lidz kajam par to ka vins vienreiz kludas

Ekanz istais no kura dzirdu...... Tads ambilis ka tu man gan neko0 nedirsis virsu ka veca mauka no slima kaka pakalas....... da ti vispar izbazenis draastais!!>>>.......... smiliez.de_2551.gif tads.... 

***

zinu ka sis posts tiks izgaasts jebkada vaida ka jus varesit un ja nevaresit tad jus noteikti to izdzesisiet jo tas dikti apvaino mazos bebisus no gign

Labinji es jav laikam esu aizmidzis =] iesu gulet parak daudz iedzeru =] ne jav ne neesu jav  man tak vel tikai 15 gadinju =] bet driz jav bus tas ir pec gada bus 16 =]. Labinji byes. Bezsakara teksts ir beidzies
Link to comment
Share on other sites

Current music: Z-Scars - Ja Tu Esi Viens

Current mood: Pohmelis

Nu taa paarlasot Jin'a postu es 4ut ne aizmigu bet tomeer izlasiiju!

ChordG[Genz] - mans ieteikums nenjem sho speeli par nopietnu...

Tu saki ka shii speele izraisa atkariibu... nu tev tur ir daljeeji taisniiba... bet ko padariit... tavaa gadijumaa vispaar liekas ka tev shiis speelees deelj ir jumts aizbraucis.. Ja tev taa patiik maaciities patiik un tu dievini skolu ( btw gjimnaazija/vidusskola iesuukaaja visus 3 gadus sad.gif ) , nahujam tu te burtoji iekshaa vispaar ej palasi tur kaadu graamatu.. Kameer tu rakstiiji savu postu 100% buutu kaadas 70 lapas ja ne vairaak izlasiijis =(

Taalaak... tu uzskati ka macho un worm ir tie trakaakie admini? Try on me! laugh.gif Vai veel labaak uz taadu cilveecinju kaa doubled. Banu norausi visaas vietaas kur vien taadu var uzlikt.

Veel 1 lieta... nejauc Cs,Mirc,Forum ar reaalo dziivi... tieshaam iesaku... Ir ljoti daudzi kadri kas virtuaali ir baigie \m/... piemeeram es smile.gif (to ir teikushi daudzi jieskitot to pat muusu zvaigzniti Jin smile.gif ) , Macho - jaa atceros vecos labos laikus kad pastaaviigi dirsaamies, risinaajaam politiskos jautaajumus, globalaas probleemas un veel pietam meegjinaajaam viens otru nodirst cik nu vien maaceejaam... bet izraadaas cilveeki kas ar vinju reaali tuseejushi saka ka normaals kex.. (gan jau macho kaadu reizi jaasadzer smile.gif )

Worm - tu kaut ko teici ka tur worm ar 4ikseem "nepasee"... nez no kaa tu to rauj ? nu es vinju arii reaalaa neesmu redzeejis bet 1 reizi mircaa bazareejaam un vairaak vai mazaak muusu viedokli sakrita... vinjam tad bija kaut kaadas "problmz" man arii .... vismaz vinjsh runaa kaa pieaudzis cilveeks atshkjiriibaa no tevis (nu sory teiksim taa: no tava raksta! sad.gif ).

fya- nu nez man gan taa neliekas kaa tu raksti....

Par taam atziimeem:

Man ir 5 literatuuraa un 5 fizikaa... so what ? tipo es stulba esmu ? man ir totaali piedraazt ko rakstiijis Rainis un man galiigi nepish tas kaa fotoaparaataa leecas darbojas smile.gif

Ieteikums tev... neraksti tik gari... lasiitaajus tas nogurdina! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 5 2003, 10:31 PM']

Surounder & Stumbrs:

Lidzigi ka Stumbrs ir vienkarsa cerme

tev naau po

kas censas visus pec nav izdevigi apdirst

pashi uzprasaas

jo gust kaut kadu labukartas apdirst un nolikt ka nu var...

neko es no aa neguustu

protams taja pasa bridi atbalstot sev pazistamos un tos kurus viniem no ta...

tev nekad nedabuut draugus

worm ka akls paklausas sos smiliez.de_2428.gif un kaa smiliez.de_2477.gif

mani jau nav paklausiijis

paklausa siem riebekliisiem un sie smiineedami leenam sak apdirst pasi wormu ka lielu lohu

nekas tamliidziigs nav bijis

varbut ka tas nekur nav piefiksets

jo nekas liidziigs nau bijis

jo tad jav vini ta nebutu ta runajusi katra gadijuma vini apdirsa wormu ka leeticigu mullju kurs tic visam ko vinam stasta

luudzu atrodi kaukaadu logu pieraadi to

karoce kaut kads ziidu vai fasistu variants

smiliez.de_2428.gif

kad worm vinus pratinas jo logiska riciba pec sita post abutu visas informacijas parbaudisana

lai paarbauda varbuut veel pasaki datumu laiku kad k-kas tamliidziigs bijis

tad sie kluses

nu bet par ko buutu jarunaa ja nekas nau bijis

ka partizanu baigi riebigs apvienojums viena cilveke katra no siem...

tev nav po ?

ziids fasists un partizaans un vel kretiins nu taads mikslis cilveekaa kad jebkuram butu jasak vemt...

vem mieriigs

Link to comment
Share on other sites

akdieninjaas smile.gif

no vienas puses ir labi ja par kaadu uzraksta savas domas (unable gadiijumaa - tieshaam vinja domas kur nav pakaljaa-liishanas-tiesiibu-dabuut-gribeeshanas koeficients klaat), man vienmeer ir gribeejies uz sevi no malas paskatiities. Vieniigais... cita lieta ja to dara absoluuts idiots. Panjemshu paaris peerles.

Nav  un dikti grib lidzinaties wormam. Burtiski kope vina ricibas pat adminejot. un censoties worma vieta kaut ko izdarit itka justos apdraudec bet telo cool dzeku.

kopee riiciibas? tipa - bano idiotus? smile.gif - aa un veel - nu logjiski ka es dikti gribu liidzinaaties worm - kursh ir leetticiigs un iespaidojams.

Jo sis cilveks ir gudrs un ar lielu apjomu zinasanam bet nio cilveku attiecibam vinam nav ne mazakas sajegas pietam sis nesaprot jokus...

ha ha ha smile.gif es jokus nesaprotu smile.gif tas man patiik... smile.gif

cilveeku attieciibas? aa... pareizi... tas jau netika rakstiits taapeec ka es tevi pasuutiiju kad tu prasiiji admin tiesiibas, bet taapeec ka taa patieshaam ir smile.gif

zheel ka tas kretiins saspamoja shito visur un dabuuja banu.... mosh veel kauko izspiestu smile.gif

aa veel es veeleetos pateikt smiliez.de_2125.gif par to ka klani ir nelegaalas organizaacijas kas veicina gariigo sadismu - GJ dzhekinj - tu muus atkodi sad.gif ko nu?

aa un veel - man uz lieciibas ir 2 piecinieki - matemaatiskajaa analiizee un fizikaa - kaukaadi 3 vai 4 seshinieki un es domaaju tu speesi iedomaaties paareejaas atziimes smile.gif

Link to comment
Share on other sites

psc... me meegjina izreekjinaat, cik ilgi vinjsh to postu raxtija... smiliez.de_2538.gif da vinjam psihologhiskie trilleri jaataisa buutu, pasaulslavens kljuutu... wink.gif manas domas par sho postu: subjektiivs apvainota cilveeka spriedums...

par mani vinjsh skaka ka esmu dirsaaliideejs.. mosh taa ir, mosh nau, taa ir tiiri mana un dirsaalienamaa dariishana un man pilniigi PO ko domaa TU, nemaz nedomaaju nekaadas atmazkas mutjiit... par lasiishanu: speciaali noziedoju pusstundu, lai aizietu uz biblioteku un pareekjinaatu cik esmu graamatas izlasijis. matemaatika: bibliotekas gramatinjaa(kas tiek pieshkjirta katram lasiitaajam sava) ietilpst ap 2000 ieraxtu par njemtajaam graamataam. nu man ir 3 pilnas taadas. un es taas visas esmu lasiijis (tas po ka lielaakaa dalja - fantastika, zinaatniskaa..) tongue.gif tas jau ir stienis Nr.3... par atziimeem. nosaukshu exaamenu atziimes:

Pamatskola Vid profesionaalaa:

Matemaatika 7 Fizika -7

Dabaszinaatnes - 8 Programmatuura - 8

Sociaalaas - 8 Datoru uzbuuve - 9

Krievu val. - 10 Krievu val - 10

Latvieshu val. - 8 Veesture - (nezinu, laikam C)

Sports - 8

nu piedod, atvaino, chaliit, bet apmeeram 60% no tava texta ir bezsakars, paareejais - nepareizi spriedumi.

P.S. taa gribeejaas atbildeet, ka neizlasiiju visus paareejos postus, kuros uzzinaaju ka vinjsh nobanots... sad.gif

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

duh -psihologjiskie trilleri? muljkjiibas... vinjam par godu vajadzeetu izveidot kategoriju "idiotisks sviests"

+ shis ar taam atziimeem gan ir kakaas iebraucis... laikam peec sevis un savaam nesekmiigajaam atziimeem sprieda...

eh anyway smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

stumbrs Posted on Jul 7 2003, 05:02 PM

--------------------------------------------------------------------------------

diezin kuraa skolaa ta vish iet veel 25 gadu vecumaa 

vakarskolaa, ar mokaam velk to smago pamatskolas vielu... smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...