Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

vismaz pie manis vini vel nebija biggrin.gif

ja man buutu 9 gadi man nelautu cs nemaz speelet biggrin.gif

do'h pinch.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vismaz pie manis vini vel nebija biggrin.gif

ja man buutu 9 gadi man nelautu cs nemaz speelet biggrin.gif

do'h pinch.gif

un stipri šaubos vai būs

Vienk jūs visi uzvedaties tā pat kā viņš.... t.i. No sākuma visi tādi pa muti devēji, biedētāji un sazin kādi vēl tur pie dziesmas ņēmēji, tjipa bārā iešot un baigi pārmācīs.

bet kad izrādas, ka pretī būs normāls džeks + vēl viņa brāļi, kas var viņu aizstāvēt

Tad lielie braucēji un pārmācītāji sažmiedz asti kājstarpē un viss, pēkšņi sāk kaut kādas sarunas un kaut ko par piedošanu runāt

Kr4 domāju, ka nekāda braukšana un biedēšana tur nenotiks

un pareizi darīsiet ja nebrauksiet, jo tā tikai savārīsiet sūdus visiem, kas tajā ir iesaistīti.

Link to comment
Share on other sites

ew dauni(a.k.a. hollow) driikst zinaat nafig tu uzrakstiiji peec taa forshaa textinja, par foruma pameshanu veel 10 "gudrus" postus? ooo beefam hana ja? kas tad tavi klasesbiedri ar "bazukaam" vinju novaaks? XD.gif

pee. es.

interesats puisis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

un stipri šaubos vai būs

Vienk jūs visi uzvedaties tā pat kā viņš.... t.i. No sākuma visi tādi pa muti devēji, biedētāji un sazin kādi vēl tur pie dziesmas ņēmēji, tjipa bārā iešot un baigi pārmācīs.

bet kad izrādas, ka pretī būs normāls džeks + vēl viņa brāļi, kas var viņu aizstāvēt

Tad lielie braucēji un pārmācītāji sažmiedz asti kājstarpē un viss, pēkšņi sāk kaut kādas sarunas un kaut ko par piedošanu runāt

Kr4 domāju, ka nekāda braukšana un biedēšana tur nenotiks

un pareizi darīsiet ja nebrauksiet, jo tā tikai savārīsiet sūdus visiem, kas tajā ir iesaistīti.

lol, tu laikam nesaprati, ka ne1 netaisījās nekur braukt, tikai pabaidīt to pidiņu un likt viņam saprast, ka par saviem vārdiem var arī nākties atbildēt.

vēl nekur nav pierādījies, ka viņš ir normāls džeks.

samuray`s tāpat vienā vertuškā noliktu visu swallowa ģimeni & radus.

topiks palika garlaicīgs & tika noskaidrots, tas ko vajadzēja noskaidrot, un tāpēc arī ne1 te nekko vairs neraksta izņemot dažus spamerus.

stfu.gif

p.s.

pārējie: beidziet te rakstīt - pēdējās pāris lappuses ir totāls sviests.
Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Tu pazīsti GIGN komūnu? Nē? Nu tad kā tu vari spriest vai viņi brauks vai nē?

palasi beefa komentārus un pats sapratīsi wink.gif

cash kārtējo reizi izceļas

::samuray`s tāpat vienā vertuškā noliktu visu swallowa ģimeni & radus::

pielīdējs wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

palasi beefa komentārus un pats sapratīsi  wink.gif

cash kārtējo reizi izceļas

::samuray`s tāpat vienā vertuškā noliktu visu swallowa ģimeni & radus::

pielīdējs   wacko.gif

kārtējo ?

tu šeit esi regojies pāris dienas un jau tik labi vari par visiem spriest. labāk būtu iemācījies lietot "quote" podziņu thumbsup.gif

& es nevienam nepielienu. ja tu tik labi visus pazītu, tad zinātu, ka viņš ahūna sen trennējas karatē un viņa vecvecvectēvs ir Čaks Noriss wink.gif

edit: atvainojos par spamu, bet neļaušu, lai k-kāds kakucis kāpj man uz galvas. ja tev ir k-kas sakāms, tad PM me. nepiekakāsim forumu ar bezjēdzīgām lietām.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

A tu ar to lepojies ka dziivo tajaa drausmiigajaa rajonaa?Tad jau tu arii noteikti nemaz nedriixti ilgaak pa 5min uz ielas uztureeties!1dien laikam tev buus cieminji smile.gifnaughty.gif

Drausmiigajaa rajonaa ? Tu savos laukos dziivodams pat tuvumaa zolituudei neesi bijis. Es te dziivoju jau gadus 14, un neviena slikta vaarda pateikt nevaru. Piedevaam par to summu cik maksaa mans dziivoklis es treshdalju liepaajas nopirkt vareetu.

Link to comment
Share on other sites

Drausmiigajaa rajonaa ? Tu savos laukos dziivodams pat tuvumaa zolituudei neesi bijis. Es te dziivoju jau gadus 14, un neviena slikta vaarda pateikt nevaru. Piedevaam par to summu cik maksaa mans dziivoklis es treshdalju liepaajas nopirkt vareetu.

tu dzivokli dziivo?

nu katra zina cik es esmu sapratis kad zoliks dargs* rajons :?

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

kārtējo ?

tu šeit esi regojies pāris dienas un jau tik labi vari par visiem spriest. labāk būtu iemācījies lietot "quote" podziņu thumbsup.gif

& es nevienam nepielienu. ja tu tik labi visus pazītu, tad zinātu, ka viņš ahūna sen trennējas karatē un viņa vecvecvectēvs ir Čaks Noriss wink.gif

edit: atvainojos par spamu, bet neļaušu, lai k-kāds kakucis kāpj man uz galvas

ja mēnesis tev ir pāris dienas, tad es nezinu, ko lai par tevi domā

labi es nesaku ka mēnesis ir daudz, bet tas ka nebiju pieregojies, tas nenozīme, ka nelasiju forumu vai nespēlēju serverī

un tās savas asprātības par vecvecvectēvu varēji labāk pie sevis paturēt

(var redzēt, ka tu atkal tikai pielien bļaustoties līdz pārējiem par čaku norrisu. tu drošvien pat nezini, kas viņš tāds ir, jo pēc gadiem viņš labi ja vectēvs viņam sanāktu)

kr4 labāk neraksti neko, jo gandrīz katrā postā tu kādam pielien un tas ir tizli new_silly.gif

p.s. tu sīkais perdeli baigi atvainojies par spamu, bet ja tev patiešām uztrauktu tas ka spamo, tad rakstītu man pm, nevis postotu forumā kaut kādas stulbības

Link to comment
Share on other sites

Drausmiigajaa rajonaa ? Tu savos laukos dziivodams pat tuvumaa zolituudei neesi bijis. Es te dziivoju jau gadus 14, un neviena slikta vaarda pateikt nevaru. Piedevaam par to summu cik maksaa mans dziivoklis es treshdalju liepaajas nopirkt vareetu.

KA ieraudziju nicku Sharingan,jutu jau ieprieksh,ja noteikti kaut kas pa Liepaju bus raxtiiits! 4.gif Nevajag tagad puuus piiliiites,ka pa savu dzivokli 1/3 dalju Liepajas nopirxi!Ja nu vienigi tavs dzivoklis ir no ZELTA STIENJIEM buuveets,tad varbut kads mazs gab. no Liepajas tev sanaktu,taa tuuvaak juurai! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

prikinj izlasiju visu..

beef iisteniba respekts tev, jo man pirms paris nedeljam sanaca faits ar cilveku tapec ka vinsh par manu mati neto pateica nu zini man ar tapat ka jums ciet aizgaja.. un zini no ta ka es vinju pieklapeju nekas nemainijas .. tikai atshkjiriba ka tas bija 40 gadigs sporta skolotajs - ta ka tie 15 gad ir pie pekaljas.. saprats nav atkarigs no gadiem...

un par to hollow . es domaju ka vienkarshi macho jaiziet ciemos pie vinja mates un normali japaruna un teiksim japaraada prints visam shitam ( nabaga tintes kartridzhs blink.gif ) .. varbut tas ka vinji gjimene izrunajas kautko maina.. ja protams vinja mate ir labaka par tadu personu kadu vinsh teica macho ( apmeram tikai noprotu)

enivei - sishana NAV labakais variants ( tikai nesakiet to samuray)

edits

edits 2 - es tavu mati neaplieku

edits 3 (esmu uzreizvisuuzrasktiit nespejigs) tagad vecaku audzinashanas nolaidiba ir popuara!! ?? !!

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

palasi beefa komentārus un pats sapratīsi wink.gif

cash kārtējo reizi izceļas

::samuray`s tāpat vienā vertuškā noliktu visu swallowa ģimeni & radus::

pielīdējs wacko.gif

Ja tu esi lasijis manus komentarus, tad neko nesi sapratis! wink.gif Es gribeju dzekam dot iespeju izdarit kaut ko labu, bet vins to neizdarija (kaut gan vins ta loti garam ejot atvainojas macho par mates apdirsanu un tas jau ir +), tapec kaut kads prikols ar sito dzeku ir jaizstrada! Jautajums ir, kas tiesi!? Ta vienozimigi nebus baraa atspardisana ar kajam, jo tas mani neinterese.. es pat teiktu, ka tas butu parak vienkarsi! wink.gif Kaut ko smalkaku, prikoligaku, ljaunaku (nebusim suni, mkei!?)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

man pirms paris nedeljam sanaca faits ar cilveku tapec ka vinsh par manu mati neto pateica nu zini man ar tapat ka jums ciet aizgaja.. un zini no ta ka es vinju pieklapeju nekas nemainijas .. tikai atshkjiriba ka tas bija 40 gadigs sporta skolotajs -

:?

man klase ar viens zeens iedeva pa purnu muusu sporta u4ikam :? tikai pa citu lietu, jo paarak blatoja :?

vinam 16 gadu a u4ikam 29 =/

Link to comment
Share on other sites

:?

man klase ar viens zeens iedeva pa purnu muusu sporta u4ikam :? tikai pa citu lietu, jo paarak blatoja :?

vinam 16 gadu a u4ikam 29 =/

nu man tad jautajums kads bija sporta skolotajs biggrin.gif:D:D:D:D

bet nu ne jau par to ir runa... runa ir par to ka ar klapeshanu sapratu neiedziisi

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

nu man tad jautajums kads bija sporta skolotajs biggrin.gif:D:D:D:D

bet nu ne jau par to ir runa... runa ir par to ka ar klapeshanu sapratu neiedziisi

piekritu :?

u4iks bija baigas kretins biggrin.gif

un tikunta turpina blatot :? nebriinisos ja vins 2 pa galvu dabus, tik no kada cita, jo muusu klasei vinu vairs nedod biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

hollow tev nav ienācis, ka ar katru ''slikto'' lieto ko tu piemini, kā savu sūdīgo rojonu, dzīvi, draugus, kas sit skolotājus tu sevi vnk padari vēl nožēlojamāku? smile.gif

Bīf - mēs mircā ar klientu un flash'u jau ko līdzīgu sākām domāt, bet nekas labāks par kājas pirkstu nogriešanu un plika piesiešanu pie koka neiznāca. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

manuprat vajadzetu TL..

tagad chaliits veikli izvairaas no suudiem....

un vel lepojas ar saviem braaliem (dauniem)

Vienkarshi nav komentaru

tas chalis nemaz negrib atvainoties, tikai ta saka..

ka ne ka pa internetu viegli nodirst un atvainoties...

BTW. Kada jega bija sim topikam? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

hollow tev nav ienācis, ka ar katru ''slikto'' lieto ko tu piemini, kā savu sūdīgo rojonu, dzīvi, draugus, kas sit skolotājus tu sevi vnk padari vēl nožēlojamāku? smile.gif

Bīf - mēs mircā ar klientu un flash'u jau ko līdzīgu sākām domāt, bet nekas labāks par kājas pirkstu nogriešanu un plika piesiešanu pie koka neiznāca. sad.gif

laugh.giflaugh.gif pff...

4ista sabojata fantazija, ev a rusty cik jums gadi 9? jhatka.gif

tadas berniskigas domas man pat praata nenak laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

manuprat vajadzetu TL..

tagad chaliits veikli izvairaas no suudiem....

un vel lepojas ar saviem braaliem (dauniem)

Vienkarshi nav komentaru

tas chalis nemaz negrib atvainoties, tikai ta saka..

ka ne ka pa internetu viegli nodirst un atvainoties...

BTW. Kada jega bija sim topikam? smiliez.de_2551.gif

kur iet runa par braliem jhatka.gif

mos iemaacisies lasit?

vai ar tev litertura 2 ? jhatka.gif

Link to comment
Share on other sites

man vienkārši patīk citus ilgstoši biedēt sekojot tumsā un pēctam lēnām nogalināt. es vēl ierakstu viņu kliedzienus. esmu visas skaņas sagrupējis. piemēram atsevišķā diskā skan kliedzieni kā kādam ar siera rīvi skrāpēju kājas stilbu. tad vēl uz pretējo pusi laužot pirkstus ( mana mīļākā ) nu tādā garā... you get the point, i think...

Link to comment
Share on other sites

kur iet runa par braaliem?

- Mans bralis iemauca sporta uchukam pa seju

tu tiesam esi nelabomajs daunis..

literatura man 8, ja kas!

ja tev 8 tad u4ene ir kurla jo nedzird kaa tu lasi biggrin.gif

izlasi velreiz

man klase ar viens zeens iedeva pa purnu muusu sporta u4ikam

ja vel tagad izlasit neesi speeiigs tad srry, nevaru vairs paliiidzet dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...