Jump to content
GIGN Forum

Condition Zero


Sachemz
 Share

Recommended Posts

vai kāds no jums zin kādu latviešu CZ serveri? visi tie ārzemju serveri nereāil lago sad.gif

a tev steamots vai non-steam? ja steamots tad vnk. searchaa skaties tos kas buus listee pashaa augshaa, tur buus taadi kuros ir normaali ar pingu!

Link to comment
Share on other sites

kas tew pirks ja vnk var netaa var novilkt!!!! pat dirsa no kreesla nav japacel!!!

Kas negribeetu (ja tam ir nauda), ja 1.6 vareesi speeleet 226374 serveros, CZ 27170 serveros.

Dirsu gan vajag pacelt, jaaiziet peec krediitkartes. Tas viss, nav uz veikaliem jaaskrien.

Jo ar savu 'vnk novilkto' versiju (crackotu) tu vari speeleet tikai ~4000 crackotos CS1.6 serveros, un Half-Life, modiem ir reti pieejami crackoti serveri kur var norm paspeeleet.

Es saprastu nebuutu jeega varbuut pirkt HL1, BS, Op4 ja tu speeleesi vinju singleplayer dalju tikai...

Link to comment
Share on other sites

Emm macho man juatājums tev.. ja tu spēlē CZ zviedru serveros tad moš vari iedot IP. Es ar te latvijā nevienu normālu CZ serveri neatradu un tie man iemīļotie Japāņu ir neaizsniedzami lagu dēļ tapē, ka man nav orģināls CZ! Ja tu vispār spēlē CZ? Ja nē tad sorry par spamu!

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Emm macho man juatājums tev.. ja tu spēlē CZ zviedru serveros tad moš vari iedot IP. Es ar te latvijā nevienu normālu CZ serveri neatradu un tie man iemīļotie Japāņu ir neaizsniedzami lagu dēļ tapē, ka man nav orģināls CZ! Ja tu vispār spēlē CZ? Ja nē tad sorry par spamu!

es tak nezinu nevienam ip. Apskatu visu serverlisti, sarindoju pēc pinga un tad kādā ieeju. Kaut kad 1x mēnesī jau uzspēlēju. Pēdējoreiz cloakers.nu serverī. A tur daudz adminu no kuriem pāris ir totālākie idioti. Tāpēc es kādu laiciņu vairs cz nespēlēšu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...