Jump to content
GIGN Forum

Light


Recommended Posts

Nu ir tā ka piemeram es ieeju tunelii un gribu uztaisiit tumsu lai ir tumšaks nekā parejā kartē jo pēc defaulta kad kompileju mapi man tur ir gaisma ( nezinu kapēc ) bet kad ielieku to ''tumsu'' man viņa neuzrādās!

Nu LOL jūs kādreiz iemācīsieties lasīt arī citus postus tas, kas tev rada to gaismu tunelī, kur būtu jābūt tumšam ir tas, ka tev sakompilē bez VIS un lielākais iemesls ir tas, ka nav uzlikts SKY, bet ja tev sky ir uzlikts tad tev ir visur izslavētais LEAK!!!!

P.S Vincister moš man uztaisīt pamācību par LEAK, kas tas ir kā tas rodas kā to likvidēt kā atrastu.t.t.?

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Tas bija tikai piemers man vajag sarkano gaismu un balto vairak negribu stastiit pa savu nelielo projektinnu tongue.gif

P.S. ka var kompileet ar to VIS un RAD

uliec sky un ja tev kompile logā rādīsies tāds vārds kaut kur LEAK tad tev mapē ir caurums ja nezini kas tas ir un kā to atrast paskaties citos topicos negribas 10 reizes skaidrot vienu un to pašu! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas bija tikai piemers man vajag sarkano gaismu un balto vairak negribu stastiit pa savu nelielo projektinnu tongue.gif

P.S. ka var kompileet ar to VIS un RAD

kad esi uzspiedis f9 vienkarshi visus punktus saliec uz normal un bus vis un rad

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...