Jump to content
GIGN Forum

Pēdējā Laba Filma Ko Noskatījies


Guest enjoy
 Share

Recommended Posts

Guest enjoy

Vienalga kāda žanra (dažiem patīk Horror, dažiem Comedy)

Man tā bija Just Married.

Tīri normāla filmiņa ar smukpuisīti Aštonu Kucheru.

Link to comment
Share on other sites

300, taču vislabākā joprojām šķiet apocalypto.

par 300 iespējams arī ne tik patika, jo nesapratu dažas vietas. Piemēram tā vieta, kur spartieši stāv pie jūras krasta un tur vētra plosās, kuģi lūst. Wtf? Nākamajā dienā jau nekādu kuģu atlieku nav, tikai pilna jūra veselu kuģu. Vēl arī, kur viņi apmetas uz nakti gulēt un no rīta visu ugunis un viss izpostīts. Kā arī wtf, kaut kādi veci večuki cīnās? Tie, kam bija maskas virsū. Tādi paši kkādā kalnā arī tusēja. Un vēl vairākas vietas bija nesaprotamas, man.

Link to comment
Share on other sites

O jā, 300 ir pāri visam. 1. filma, ko es, uz datora noskatoties, būtu ar mieru aiziet un noskatīties vēlreiz arī uz kino.

es viņu datora noskatijos 5 reizies. pēctam kino 1 reizi un vēl pēctam 3 reizes datorā.

Link to comment
Share on other sites

Es noskatījos un ar iespaidu tā bija Spider-Man 3  thumbsup.gif

OMG, tā filma smagi iesūkāja. nožēloju, ka gāju uz kino viņu skatīties

viennozīmīgi 300 smiliez.de_29.gif

p.s. Mr Bīna brīvdienas arī smagi iesūkāja. viņu arī es, bļaģ, uz kino gāju skatīties sad.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

cerēju, ja nosaukšu šādus skaitļus, tad mani par tādu neuzskatīs, bet ja jau esmu, tad here is the true... kopā redzēta ir 20 reizes. 19 reizes mājā un 1 kino...

addict ..

Link to comment
Share on other sites

Spiderman 3

Filmā bija ļoti daudz datorgrafikas un filmai kā tādai bija pārāk paredzami notikumi, bet ar savu morālīti, kas bija liels plus, un arī romantikas neiztrūka nemaz nerunājot par humoru, kas bija ļoti labā devā.

Pirmajām daļām nestāv klāt, filmu skatījos kinoteatrī, droši varu teikt, ka nenožēloju un savas četras acis dotu noteikti.

Kas attiecas uz 300, perfekta filma, pilna iedvesmas, šī filma noteikti jāskatās kinoteatrī, nevaru pat nevienu trūkumu nosaukt smile.gif

Šis gabals ir jāredz.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

es uzskatu ka filma Kingdom Of Heaven bija labaka par tiem 300spartie6iem  new_silly.gif  evil6.gif

protams. Es ar draugiem skatoties vislaik rēcu. Kaut kāda bomzīga kalēja dēls nepilnas nedēļas laikā kļūst par militāro master-mindu un bīda tādas uzbrukuma taktikas no kurām pat Napoleons apdirstos. Tā filma visa bija garš sviests un Orlando izskatījās pēc parasta pediņa.

kas attiecas uz spider-manu, tad laikam būs jāaiziet uz ķinīti un jānoskatās tā filma un jāuzraksta sulīga recenzija smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Spiderman 3

Filmā bija ļoti daudz datorgrafikas un filmai kā tādai bija pārāk paredzami notikumi, bet ar savu morālīti, kas bija liels plus, un arī romantikas neiztrūka nemaz nerunājot par humoru, kas bija ļoti labā devā.

Pirmajām daļām nestāv klāt, filmu skatījos kinoteatrī, droši varu teikt, ka nenožēloju un savas četras acis dotu noteikti.

smiliez.de_2469.gif

tā morāle ( smiliez.de_2125.gif ), kas bija tajā filmā ir jau nodrāzta n-tajos citos Holivudas sūdos.

njā, tajā filmā bija tik daudz romantikas, ka bail. maybe biku no romantikas bija vietā, kad (S)pidermens ar savu atbaidošā paskata čiksu zaban.gif gulēja zirnekļtīklā un skatījās debesīs, kad krita tie meteorīti un vietā, kad (S)pidermena draudziņš aka Goblins cepa olas ar viņa anormāli seksīgo čiksu.

humors!? shock1.gif kur tajā filmā bija k-kas rēcīgs, izņemot tās pāris min filmas laikā, kad Pidermens bija ļauns un strādāja černi?

es taj filmai dotu 1 aci un to pašu tikai par nosaukumu

Link to comment
Share on other sites

tā morāle

pa to morāli piekrītu. bet filmai bij labi specefekti un man patika tās ainas, kad viņš bij ļauns - ķip krutais bad ass... draudzeni gan derētu citu piemeklēt.

un kautkas pieminēja kings of heaven. īstenībā sakrīga filma. patika, kad naktī meta ar katapūltām degošas lodes happy.gif

Link to comment
Share on other sites

bet filmai bij labi specefekti un man patika tās ainas, kad viņš bij ļauns - ķip krutais bad ass... draudzeni gan derētu citu piemeklēt.

specefekti bija ok, tur nevaru nepiekrist. vienīgi maybe biku pa daudz

vienīgā filmas daļa, ko varēja kaut cik baudīt bija jau tevis pieminētā "bad ass" daļa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

protams. Es ar draugiem skatoties vislaik rēcu. Kaut kāda bomzīga kalēja dēls nepilnas nedēļas laikā kļūst par militāro master-mindu un bīda tādas uzbrukuma taktikas no kurām pat Napoleons apdirstos. Tā filma visa bija garš sviests un Orlando izskatījās pēc parasta pediņa.

axuenna kirtika... ok ksatoties par taviem 300spartie6iem ... laugh.gif

300viiru pret vairaakiem 50kk un 10k to4na apvaac... un kur paliek reaalisms.. kingdom of heaven bija labaaka to4na... un asisnis un specefekti too....

Link to comment
Share on other sites

axuenna kirtika... ok ksatoties par taviem 300spartie6iem ... laugh.gif

300viiru pret vairaakiem 50kk un 10k to4na apvaac... un kur paliek reaalisms.. kingdom of heaven bija labaaka to4na... un asisnis un specefekti too....

Šķiet, ka vēsturi tiešām nēsi mācījies smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...