Jump to content
GIGN Forum

Meklēju Mapmakeru


ANtye
 Share

Recommended Posts

Es jau varētu, bet nezinu kādām īsti jābut tām kartēm. Es pats esmu svētdienas lēcējs smile.gif seivojos uz katra pakāpiena 20.gif

Link to comment
Share on other sites

lai iegūtu to kz_ tagu ir ļoti jāpacenšās smile.gif Nav jābūt bagiem, nu ja tādus viņi atrod, par to tev ziņo un dod laiku izlabot. Principā ja esi pazīstams ar kz kartēm, tad tev ir jau kāds priekštats par to struktūru, principiem uc štelēm. Pārvarā taisa block mapes vai alu mapes. Ja esi oddish lēkājis, tad jau tu zini parko iet runa. Protams, ir jābūt ļoti smukām textūrām, visam jābūt smukiņām biggrin.gif

Visa vajadzīgā infa ir tajā map forumā.

Principā karte var būt jebkāda, galvenais lai ir klucīši un interesanti lecieni smile.gif

vnk jāapskata 10 jaunākās kartes un priekštats jau ir.

Link to comment
Share on other sites

Man ir viena Kz mape ( pabeigta, bet kkur ir leak, taapeec nevar nokompileet..) Bet mape jau gatava...

Link to comment
Share on other sites

Man ir viena Kz mape ( pabeigta, bet kkur ir leak, taapeec nevar nokompileet..) Bet mape jau gatava...

Iedo mapi atradīšu LEAK 15 sekundēs nu moš pat 10 XD.gif

Nē nu čista ja nevari atrast LEAK pa PM iedo rmf es viņu nekompilēšu tik atradīšu un aiztaisīšu LEAK, jo kz mapi netaisos kompilēt! XD.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

es jua pats esmu mekleejis, bet beidzas kkur pa vidu katrtei, kur nav nekaa.. taa kaa saprotu, ka vaida ir sky. visu apskatiijos itkaa bija bumbaas... tagad vnk esmu izdzeesis aara vhe.. apnika nedaudz. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

es jua pats esmu mekleejis, bet beidzas kkur pa vidu katrtei, kur nav nekaa.. taa kaa saprotu, ka vaida ir sky. visu apskatiijos itkaa bija bumbaas... tagad vnk esmu izdzeesis aara vhe.. apnika nedaudz. biggrin.gif

Poh iedo tā pat ir vell veids kā noteikt LEAK atrašanos un ar to var teju 15 sekundēs atrast LEAK tā, ka iedo man tik intereses pēc es neteikšu, ka to mapi esmu taisījis es es tik intereses pēc gribu zināt cik ātri atradīšu LEAK XD.gifXD.gifXD.gif

Link to comment
Share on other sites

es jua pats esmu mekleejis, bet beidzas kkur pa vidu katrtei, kur nav nekaa.. taa kaa saprotu, ka vaida ir sky. visu apskatiijos itkaa bija bumbaas... tagad vnk esmu izdzeesis aara vhe.. apnika nedaudz. biggrin.gif

tu saki ka beidzas kautkur kartes viduu. bet leak jau nav kuir beidzas ta linija,bet taja vieta kur vinja iekljust iekshaa kartee. seko linijai aiz kartes un taja viet kur vinja ielien ieksha karte bus leak tongue.gif

un nav jau ta ka vienmer vaina ir tieshi sky...

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

tu saki ka beidzas kautkur kartes viduu. bet leak jau nav kuir beidzas ta linija,bet taja vieta kur vinja iekljust iekshaa kartee. seko linijai aiz kartes un taja viet kur vinja ielien ieksha karte bus leak tongue.gif

un nav jau ta ka vienmer vaina ir tieshi sky...

Exactly! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

ja buus vairaak laikas kaadu dienu, tad atradiishu leak ( iespeejams ) un nokmpileeshu mapi... visticamaak ,ka kadam citam paluugshu nokompileet, jo tas buus ilgi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...