Jump to content
GIGN Forum

De_samurai


Recommended Posts

CT sāk vienā ēkas pusē un T sāk otrpuss ēkai 2 bumbas likšanas vietas! T grib iznīcināt seno samuraju ēku bet CT dara, ko var un ceņšas to nosargāt!

Map- de_samurai

Author- Morfar

CT-vietas 16

T-vietas 16

Size 5.95 MB

Screen. visi trīs te

Map te

Link to comment
Share on other sites

Ieasku uzspēlet es ar ieliku savā serverī, bet vienīgais, kas man nepatīk ir tas, ka mape tik liela nu es domāju MB ziņā baigi ilgi kačā no mana servere, bet gignam iespējams, ka ātrāks nets un ātrāk novelkt! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy

nu protams, varētu jau spēlēt. visi dasti un azteki jau sēž aknās.

Bet lieta tāda, ka ja būs šāda mape, cik būs spēlēt-gribētāju tajā brīdi? Jo pierasts, ka ja ir nezināma mape (nu tjip nav dd,dd2 vai kkas tāds, cilvēku ir pamaz).

Link to comment
Share on other sites

nu protams, varētu jau spēlēt. visi dasti un azteki jau sēž aknās.

Bet lieta tāda, ka ja būs šāda mape, cik būs spēlēt-gribētāju tajā brīdi? Jo pierasts, ka ja ir nezināma mape (nu tjip nav dd,dd2 vai kkas tāds, cilvēku ir pamaz).

Es šaubos, ka gignā būs šāda problēma nu citos serveros jā! bet.. ne jau gignā XD.gif

Es tieši jau tad biežāk ietu spēlēt gignā ja būtu šādas mapes un labākais būtu visas mapes nomainīt pret cz mapēm nu tas pats jau vien ir, bet grafika ir 100 reiz labāka nekā kautkādam pilkam dust vai aztec!

Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy
Es šaubos, ka gignā būs šāda problēma nu citos serveros jā! bet.. ne jau gignā XD.gif

Es tieši jau tad biežāk ietu spēlēt gignā ja būtu šādas mapes un labākais būtu visas mapes nomainīt pret cz mapēm nu tas pats jau vien ir, bet grafika ir 100 reiz labāka nekā kautkādam pilkam dust vai aztec!

Ja Tu gribi labāku Grafiku, jāspēlē CS:S giggle.gif

bet par karšu maiņu, visdrīzāk, jāskatās, kas notiek ārzemēs.

Cik zinu macho spēlējās Zviedru serveros. Tad nu, lai ieliek kādu mapi, kas tur ir populāra.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu gribi labāku Grafiku, jāspēlē CS:S  giggle.gif

bet par karšu maiņu, visdrīzāk, jāskatās, kas notiek ārzemēs.

Cik zinu macho spēlējās Zviedru serveros. Tad nu, lai ieliek kādu mapi, kas tur ir populāra.

lol es ar japāņu serveros spēlēju un tur tik cz mapes, viņi manliekas jau kādus gadus 5 nezimanto parastās wacko.gif ja ne vairāk tikai vienīgā lieta ir tā, ka man visos japaņu serveros un aziātu serveros ir liels pings! un tapē es izplatu šīs cz mapes latvijā nu tā palēnām sāku caur savu serveri un labākās piedāvāju gignam! thumbsup.gif

P.S un kurš teicis ka es nespēlēju CSS XD.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Jāsāk smieties par piedāvājumu ielikt cz mapes, un vēl kā argumentu min aziātu un japāņu serverus. laugh.gif

Publiskajos Zviedru serveros? Ko jūs domājat, ka tur spēle visādas de_samurai un de_assault ? Tā pat kā populārākajos Latvijas serveros, uz riņķi maļ sabalansētās mapes, kuras, labākajā gadījumā ir kādas 10.

Kas attiecas uz tēmu, ne jau pēc skaistuma vai nosaukuma ir jāvertē šī karte (kā dažs labs te dara), bet gan pēc spotu izkārtojuma un pēc "fps daudzuma", kā arī ir jāskatās vai nav entie bagi un citas drazas.

edit: Tev taisnība, no Tava pēdēja posta es neko nesapratu.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Jāsāk smieties par piedāvājumu ielikt cz mapes, un vēl kā argumentu min aziātu un japāņu serverus. laugh.gif

Publiskajos Zviedru serveros? Ko jūs domājat, ka tur spēle visādas de_samurai un de_assault ? Tā pat kā populārākajos Latvijas serveros, uz riņķi maļ sabalansētās mapes, kuras, labākajā gadījumā ir kādas 10.

Kas attiecas uz tēmu, ne jau pēc skaistuma vai nosaukuma ir jāvertē šī karte (kā dažs labs te dara), bet gan pēc spotu izkārtojuma un pēc "fps daudzuma", kā arī ir jāskatās vai nav entie bagi un citas drazas.

Ei nost vecīt tu biš pa daudz iesili tajā mapē spot vietas izkārtotas labi fps lol tur ir tik zems ka 30 pret 30 tur bez lagiem laiztu un ja, kas tie maperi, kas staisa ar cz nav nekādi tur pagrīdes meikeri, kas nezin ko dara. Šajā mapē NULL un HINT ir izmantots uz nelabo mapē nav renderēts neviens objekts, kas nav redzams, bet tu jau drošvien nesaprati ko es teicu! un bugs šajā mapē ir viens, kuru tu nekad neatrastu tā kā nepiesienies ja nevarēsi patāvēt par savu teikto!

Link to comment
Share on other sites

nee, mape ir ok! man patika! bet taa normaali vinju var speeleet ja ir vismaz 6x6... vai kautkur taa! wink.gif es jau buutu par ielikshanu serverii, diemzheel man kautkaadi gljuki ar cs un es pats nevaru gign serverii ieiet taapeec... biggrin.gif bet nu tik un taa mapa laba domaaju, ka ielikshu arii savaa serverii! smile.gif

P.S. bugu neatradu, kautgan T baazee bija taads prikols pie gleznas, ka iespruust, bet ar ilgiem puulinjiem laukaa tikt var, bet taakaa lasiiiju readme failinjaa tad aciimredzot tas nebija iistais! biggrin.gif

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...