Jump to content
GIGN Forum

De_roomz


Recommended Posts

taa nu te mana pirmaa mape, kritizeejat bargi, lai zinu kas nav taakaa vaig un ko vaig labot...

de_roomz

author = babaac

maptype = bomb/defuse

available weapons = all weapons

time of day = day

season = summer

maximum players = 20

textures = de_storm.wad, cs_cbble.wad, halflife.wad!

Terrorists:

Your mission is to plant the bomb at one of the two bombing spots located in the

complex. The Counter-Terrorists will try to stop this at all costs. Will you able

to succeed?

Counter-Terrorists:

You are on a very important mission. Terrorists will try to plant the bomb on

one of the spots in the complex. Will you be able prevent this?

screeni:

1

2

3

7

mape sheit

P.S. tunelis nedaudz pasleepts ^^

Link to comment
Share on other sites

cik es redzu zems fps... piestraadaa veel pie fps, textuuuraam, uztaisi nedaudz reaalaaku ( tuvaak reaalajai dziivei ) un buus smuki. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm 4/10

ir tik daudz Textuuru Gljuki, ka man vajadzeetu 1h lai visus uzskaitiitu...

Izskatas ka mape lido gaisa...

Viss izskatas tik nereals...

Vajadzeetu piestraadat ar "texture application".

nokompilē ar VIS un RAD

To4 izskatas ka nav nokompileets ar VIS un RAD... Neviena eena.. confused.gif

Taas lielas durvis bi6ku mazaakas... un ieteiktu uztaisiit durvis ar Origin un func_door_rotating. Protams ne jau visas.

Piebremze Ar To FIT!!!

Padaudz kastes... Un dazas izskatas tik nereaalas...

p.s. Cik ilgi mapi taisiiji?

Link to comment
Share on other sites

oi gruuti pateikt cik... iesaaku tad kaadu laiku netaisiiju, tad itkaa pabeidzu, bet man pateica, ka tur viss ir jaapaartaisa un tad paartaisiiju, bet nu vareetu buut kaadas 2 nedeeljas ar pauzeem + dienaa neko daudz nedariiju, bet vnk pats veel iisti daudz neko nemaaku taapeec mape ir taada pashvaka... nekas centiishos progreseet ^^

Link to comment
Share on other sites

nu nez doma man patīk, bet..

1) Textūras ir haautiski nu neizskatās tak smuki, ka griestiem liek tādu pašu textūru kā sienai un ārpusei es ieteiktu ar vienāda stila textūru visu ārpusējās sienas noklāt nu tādu textūru, kas iederas jumtam, jo jumts man tīri labi patika!

2) Ar VIS un RAD nu čista neesi kompliotējis, jo ēnu nav nevienas, un ir lagi ja pagriežas vai skrien pretīm noteiktam punktam tas nozīmē, ka kaut, kur tur ir LEAK!

3) uzliec lielāku viablity distance ja gribi, lai pa jumtiem var skraidīt, jo no vienas puses pazūd otrpusējās ēkas!

4) nu tas ar var būt pie textūrām tās kastes nav nekas pretīm, ka tik duadz man patīk, bet ar noteiktāku textūru ar kādām 3 savādākām nekā tev tur ir no katras kartes kastes textūra manliekas tev tur ir visas iespējamās kaštu textūras laugh.gif

5) vienā vietā skraidīju pa jumtiem un nokritu aiz kartes aiz žoga nevis tur, kur mašīnas, bet citur laikam tur kur liek bumbu un netiku atpakaļ! moš jau prikols labs, bet man nepatika ja piemēram es kartē palieku 1 un pretinieks stāv uz vietas tad ir šķebīgi

XD.gif

mape kopumā tagad 4/10 lai ir ieksiatīts XD.gif

Ja piestrādāsi pie textūrām rūpīgāk kā e steicu tad varētu likt kādus 7 vai 8 jo pati ideja man patīk un dieva dēļ sakomplitē ar VIS un atrodi to LEAK! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

VIS jau ir :@

es nezinu kaapeec vinjsh nedarbojas!

kad kompileeju tad bija rakstiits par leak, bet smejies vai raudi es nezinu kas tas ir

laugh.gif tapē jau tev nav ēnas, jo ja tev ir LEAK tad tev kompilē bez VIS un RAD XD.gif

Tas nozīmē ka tev mapē kaut kur ir caurums un nav priekšā pielikt solids vai debesis

un tev spīd no ārpuses iekšā tā vieta var būt pa visam maza bet ja tāda ir tad mape nekomplitējas ar VIS es te biju ielicis pamācību kā vieglāk atrast LEAK bet laikam jau izgaisusi ja vajag ielikšu vai tev pa PM aizsūtīšu tu rik saki wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tā nedrīkst darīt! lai mācās cīnīties ar LEAK pareizi, nevis fucking-n00bing skybox

runajot pa leak ta papildus leak atrashanas proga ir galigs suds. vinja rada to sarkano kubu nevis kut ir caurums mapee bet kur beigtos ta linija ja mekletu ar hammer leak mekletaju.

Link to comment
Share on other sites

runajot pa leak ta papildus leak atrashanas proga ir galigs suds. vinja rada to sarkano kubu nevis kut ir caurums mapee bet kur beigtos ta linija ja mekletu ar hammer leak mekletaju.

A es jau to programmu netaisīju, bet nez kapē tev tā, nokačā jaunāku versiju man viņš tieši to sarkano kluci ieliek pa vidu LEAK jebšu caurumam, kuri parasti rodas nepareizi strādājot ar cliping tool vai vertex tool vai nepapilnīgi uzlikt sky wink.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...