Jump to content
GIGN Forum

Gribu Zinat


cHiKy^
 Share

Recommended Posts

Gribeju uzinat kadas prasibas ir vajadzigas lai varetu prasit sev acc uz CS.GIGN.LV !!!

1. Cik daudz jabut online time ? thumbsup.gif

2. Cik adminiem jabut par tevi itka lasiju 1nam bet viss jau mainas !!! ????? devil.gif

P.S vnk negribas vel rakstit ieksha Tiesibas uz Serveri vle ka tik nenorauju banu

nu taa taa tie kas zin ludzu kadas ir prasibas lai butu kautkadas ceribas uz acc 4.gif

Edited by cHiKy^
Link to comment
Share on other sites

online time: 600 h (aptuveni wink.gif)

adminu rekomendācija: jo vairāk, jo labāk

P.S. labāk neraksti pieteikumu.

kas tās par muļķībām? Jābūt ir vienam adminam. Nevis kā te daži labi skrien bomžot no citiem "EU IETEIKSI MANI, IETEIKSI MANI?" Da sabomžo kaut 20 adminus, ja nepatiksi, tev tāpat neviens neko neiedos (varbūt izņemot odiņu, bet tad tev vajag kādu maigāku bildi gign profilā).

Link to comment
Share on other sites

Turpini spēlēt ar monitoringu un tad "noteikti" tev iedos

BANU

šis džeks ir anormāli piselīgs, jo spēlējot viens viņš ir 0, bet kad ienāk Haizivs, tad kopā monitorējot viņos ir spēks....

Link to comment
Share on other sites

Turpini spēlēt ar monitoringu un tad "noteikti" tev iedos

BANU

šis džeks ir anormāli piselīgs, jo spēlējot viens viņš ir 0, bet kad ienāk Haizivs, tad kopā monitorējot viņos ir spēks....

tas tikai bija vienu reizi ka redzi kad haizivs ari nava es labi spelju starp citu kas ir monitoringu mess vnk runajam pa skype tas viss vai tad tas ir slikti ? bet nu lab mess ta vairs nedaram un speljam godigi !!!

Link to comment
Share on other sites

tas tikai bija vienu reizi ka redzi kad haizivs ari nava es labi spelju starp citu kas ir monitoringu mess vnk runajam pa skype tas viss vai tad tas ir slikti ? bet nu lab mess ta vairs nedaram un speljam godigi !!!

Nu nezinu vai tas, ka spēlējat pretējās komandās un sakat viens otram kur ir pretinieki ir labi thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

šis džeks ir anormāli piselīgs, jo spēlējot viens viņš ir 0, bet kad ienāk Haizivs, tad kopā monitorējot viņos ir spēks....

normaali pieduura shitas teksts

Bet nu jaa, tas ir aizliegts, esmu noraavis nevienu vien banu par monitoringu:)

Link to comment
Share on other sites

Jā nenoliegšu, ka mēs spēlējam caur ventrilo, bet mēs spēlējam vienā komandā un nesakam kur kas atrodas, ok izņēmums ir worms, kad viņš runā caur ventrilo tad visu laiku dirš kur pretinieki ir, tikai tas nevis palīdz, bet gan traucē biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Eij nu cik man zinams ADMINI biezhi pa skype vai ventrilo sarunajas un zipo un netikai ADMINI! vai tad tas ir AIZLIEGTS? smiliez.de_2469.gif

Nu mēs dažreiz kko samutjijam pa ventrilo, bet tikai visādu fišku dēļ, lai pašiem interesantāk - kādu tornīti, vienādus ieročus, rushus un citus krapus wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā nenoliegšu, ka mēs spēlējam caur ventrilo, bet mēs spēlējam vienā komandā un nesakam kur kas atrodas, ok izņēmums ir worms, kad viņš runā caur ventrilo tad visu laiku dirš kur pretinieki ir, tikai tas nevis palīdz, bet gan traucē biggrin.gif

mēs sakam arī kur ir palikušas pēdējās krisas, kas no bāzes nevar izkustēt. besī tādi. Protams, ja tā dara jebkurš cits - tas viennozīmīgi ir čīts. Nav gan jāliek permbans, bet pēc izvēles wink.gif

tā kā čalis ar savu otro niku visticamāk arī ir nobanots uz brītiņu, tad šis topiks ir izsmelts wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...