Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Čau , kā var uztaisīt Cs servaku , labu !?

Piee reizes kur varēja taisīt Cs istabas / mapes?? cool2.gif

Es jau zinu , ka daudzi teiks lai palasu to par worm , bet man izlec kaut kāds logs .. Ar skaitljiem , ka tur ir 67895 a man ir 25756 ... Nuu kaut kā tā , īsti neatceros.. zaban.gif

Un kurā mājas lapā var būt ir kāda pamācība vai kkas tāds?? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

В , un bija tвds errors ka es visp . neko nevaru ta kв vinjв ieiet nemaz par to ЄUN" nerunвjot -->

mad.gif Could not initalize installation.File size expected = 703533 , size returned = 232140. unsure.gif Tвds lыk "errors" tipa!

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē vārna? dry.gif

Nu nolādēju , bet man atverās viņš tanī melnajā logā!! wink.gif Nu tur kur tas worm teica iejiet run .. nu tadī (<<<<CONSOLE>>>>) tanī man atverās! smiliez.de_2125.gif

Ko tas nozīmē?

Nu viņš man atrveras tanī konsolē nolādējas , un tad pras avai pievienot "some files" es saku yes! Nu un tad kad man tanī consolē nolādējas līdz galam , parādās daudz teksta un iziet automaticaly ārā no turiens! Un es neko nevaru izdarīt , nemaz nerunājot par isntalēšanu!

Un ja es netaicu jaunus tos tekstiņus , tad jau tu nevarēsi zināt , vai es emsu papildinājusi šo forumu vai nē!! zaban.gif

Edited by meduuza
Link to comment
Share on other sites

1) nosaujies

2) pameigini parlasit 10 reizes, padomat vai vsp tev ko tadu vajg un tad vel maigini!

3) betnu sadu frazi foruma lasijis esmu daudzas reizes, un tiesam! Ja tu pec sam pamaciban nefiga nevari izdarit, nu tad tev nav lemts, vainu vsm pabeidz 9klasi!

Link to comment
Share on other sites

Man viss aizgāja , uztaisīju visu pēc viņa pamācības , viss vnk. lieliski BET...

smile.gif tAD PĒDĒJAIS KA JĀPALAIŽ TIPA ŠORTUCS KAS BIJA JĀUZTAISA HLDS.EXE tad man izlec errors - unable to load engine , image is corrupt. Ko tas noziimee?

Ā viss izdevās es vnk. biju izdzēsusi vienu dll failu Lan!

Bet probl. tāda ka tad kad bija jaakonfiguree visi tie tev //scroll// nu kaadi burti buus , un tad bija runa arī par paroli , bet man nemaz nebija nekas tāds tanī failā : amx_password_field "_pw" man tāds nebija līdz ar to es nezinu ko tani consolē rakstīt , pasakiet kur var to uzrakstīt , un kur jāraksta sava izdomātā parolee... unsure.gif

Edited by meduuza
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...