Jump to content
GIGN Forum

aim_sk


Recommended Posts

par karteem iisumaa izlasiit (un taas nokachaat, ja tev ir SK memberships) var te:

http://www.schroet.com/maps.php

taads iiss review no manas puses..

visas kartes fiziski ir liidziigas aim_map, kaut gan ir samera daudz atshkjiriibu: 1) katrs speletajs jau uzspawnojas ar ierochiem rokaa - tas noteikti sabalansees geimpleju un nebuus vairs d|rshanaas par shaushanu raunda saakumaa; 2) sienu textuuras, kas ir daudz gaishaakas, lai vareetu labi redzeet pretinieku un vareetu lietderiigaak treneet aimu; 3) kastu textuuras, kuraam visaam virsuu uzlikts SK logo un visas nokraasotas gaishi zaljaa kraasaa; 4) kartes saani, kur nav tik daudz kastes, aiz kuram sleepties, un ir dubults paaugstinaajums, un pa tresho liimeni var paariet uz otru kartes pusi; 5) pa vidu, starp spawn areaam ir griida, kas skan kaa uudens (bet nedarbojas kaa uudens); 6) un protams - m4/ak47 un pistolju kartees nav awp uz augstakajaam kasteem.

domaaju, ka shiis kartes vareetu aizstaat patreizeejo aim_map, kas uzlikts uz servera. saprotiet mani - es nemaz nedomaaju, ka vinjas vajadzeetu iekljaut mapcycle, tikai atstaat, lai veelu, veelu naktii es,

}I{yks un veel dazhi, kas biezhi speelee 'liidz riita ausmai', vareetu patreneet savu aimu.

man ljoti patiik ideja, ka ir aim_maps prieksh gloka un usp un deagle, jo pistoles daudziem jaatrenee- esmu pamanijis, ka liela dalja speletaju ar taam apietas slikti, jo pieradushi spelet tikai ar automaatiem.

pielieku arii overview:

post-16-1082674533.jpg

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

jaapieliek shaadi-taadi screeni....

btw- aizmirsu pateikt, ka ak/m4 un usp/deagle kartees katram spawnaa iedodas abi ierochi, taa lai katrs vareetu bez problemam izveleties, ar ko shaut.

post-16-1082674874.jpg

Link to comment
Share on other sites

izskataas OK. Diez tur ir vieta lai piedzimtu 10 cilveeki, jo parastajaa cik atceros

spelejot 10 vs 10 kadi 4 vai 3 katraa komanda saak raundu mirushi....

es esmu par sho karti, jo ari man patik velas nakts stundaas paspeleet kautko

atskiriigu no dust2 aztec vai inferno

Link to comment
Share on other sites

ar karti ir viss ok, pats nu jau esmu vairakas reizes spelejis katru variantu.

awp ir kaa lirels teica - interesanti. var rushot pa leju un novaakt visus, bet tas ir ljoti biistami. ljoti labi trenejas skills uz lecieniem un izgajieniem ap stuuri.

galil & famas ljoti trenee vinju aimu, iipashi jau famas, jo galils ir gandriiz tikpat preciizs ka ak.

ak & m4 ir viss gandriiz kaa aim kartee tikai, ja piedzimst uz otraa limenja, ir papildus attaalums.

deagle & usp kartee veeel viss ir ok, bet glock karte ir vienkarshi smiekliiga.

baigi gribetos vinjas spelet 10x10, tikai worms teica ka vinjam aim mapes kretinee.. dry.gif nju nez, gan jau pardomaas un uzliks. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

galis nu man nemaz neliekas tik pat preciz ka ak47 bet vienu varu teikt: speleshana pret teroriem nu gaaaaaaaaaliigi sux sad.gif nekas tur labaks redzeshanas zinjaa nav tagad tu tos terorus ne tikai neredzi stuuros pa kreisi vai pa labi kaa parastaja aim mapee bet gan pa visu mapi gruuti vinjus ieraudziit sux sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu kamoon viena lieta kura tipa tika "uzlabota" bija redzamiiba ka labak var ieraudzit pretiniekus un koncentreeties tikai uz eimoshanu lai nebutu problemas kaa aim_map tur saskatiit bruunos terorus uz bruunaa pamata un arii sturos pa kreisi un pa labi bija gruuti redzeet gan ct gan ts nu tie stuuri tika uzlaboti vienigais tagad terori vispar vairs nav redzami. kad speele pret ct tad viss ir prefekti

Link to comment
Share on other sites

Chuvax :

Nezinu, cik "labi" ir likt baltas sienas, tomeer C-S ar kaadas komandas paliidziibu to izdariit nevar.. Laikam..

A par karteem :

Normaalas kartes, tikai taas reklaamas reaali darbojas uz nerviem (kretinee), turklaat tekstuuras ir diezgan nekvalitatiivas..

Just my 5 dollars and 34 cents.. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

a tu pats nosakuma teici ka aim sk blabla ir uztaisita taa lai vareetu kontcentreeties tikai uz aimu un pretinieku viegli pamaniit. visaas citaas mapees es pretiniekus arii parasti pamanu. labi vienalga beidzam sho teemu, taapat pie nekaa nenovediis

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...