Jump to content
GIGN Forum

Apklusināšāna


Recommended Posts

nuu neko daudz neprasu tikai to komandu kas apklusina speeleetaaju rolleyes.gif

tip vajadziiba peec taa ir kad kaads kautko saak dirst ka esmu 4iiters,un man cilveekam ar vaajiem nerviem visu laiku vinjam jaadirsh pretii,nuu un tas traucee speeleet.tipa cik es zinu laikam taa komanda ir gag . nu uz csdm serveri.šite vajag kaadu kurs rekomendee arii? tank jū par uzmaniibu

p.s ja iedodat tad vareetu kaads arii uzrakstiit kas tieshi man jaaraksta konsolee lai taa štelle nostrādātu laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu uz gag csdm. Nav viņam vajadzīgs admins, kas iesaka, jo tas viņam ir upgrade wink.gif. Un pa tiem nerviem, neesmu jutis, ka viņš būtu kāds nervu slimnieks...x_g laikam bija komanda vai xg.

Link to comment
Share on other sites

Neatblastu dēļ tiem vājajiem nerviem, jo vakar jau redzēju, kā tas izpaužās - lamāšanās pa mic, ar lērumu stulbu vārdu. Kā arī nedomāju, ka dēļ tā, ka tevi kāds p0k3 nosauc par čīteri vajag gag. Vnk ignorē un viss.

Link to comment
Share on other sites

eu eu taa lamaashanaas bija dd2 kur es raunda saakumaa aizrashoju liidz tunelim caur centru un viens normāls bomzis kurs iet uz a2 paskataas uz mani un uzmet man he virsuu un man no 100hp uz 12 palika.un tur nebija leerums vaardu,es vinju vnk par tizlu bomzi nosaucu vai kautkaa taa(vairaakas reizes)

luuk demka http://www.gign.lv/upload/files/demos/week...18-de_dust2.zip

pretjautaajums keksam:kur tad to var noskaidrot?

Edited by l33t
Link to comment
Share on other sites

neatceros mapi, bet tur nebija vis tikai tādi vārdi kā bomzis, bet nu pox. Tu esi nospēlējis tikai 23h un vēl prasi tiesības.

P.S. Kādēļ viņam nevajag adminu, kas viņu iesaka?

gribu būt nekas - es kkā pie adminiem viņu neatradu.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

csdm serverii man ir votemap un vel vajadzeetu to gag.es vairak neko neprasu jo peec ta man nav nekaadas vajadziibas.pub es shad tad uzspeeleeju.lasi kas manaa pirmajaa postaa ir rakstiits pirms te kautkaadas pieziimes raksti

Link to comment
Share on other sites

csdm serverii man ir votemap un vel vajadzeetu to gag.es vairak neko neprasu jo peec ta man nav nekaadas vajadziibas.pub es shad tad uzspeeleeju.lasi kas manaa pirmajaa postaa ir rakstiits pirms te kautkaadas pieziimes raksti

nu ja tev ir vote tas vel nenozime isteniba , ka esi real admins. Un pamatojums kpc tev to vajag arii isti nav saprotams. Puba nekada gadijuma Tev nevajag. un Kas attiecas par csdm tur man liekas vispar nevienam nav laika runat. Tur ir jaspelee.

ak jaa arii esmu dzirdejus visadus Tavus textus pa mic. Tiesa gan tie nebija rupji, bet sevishkji gudri arii ne.

Negative dry.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kaut man ari naw nekadas teiksanas es sitajam chalim acc nedotu cik esmu redzejis csdm nepatik vina uzvediba !

o oooo, worm`a čalis halkworms.... nevajag tev gag, ja uz tevi apsaukājas voice_enable 0 un hud_saytext 0 un 0 probleemu!

Link to comment
Share on other sites

Gagot vajag par naida kurināšanu, citu spēlētāju aizskarošu tekstu izteikšanu, rasistiskiem izteicieniem utt, nevis par to, ka tevi kāds par čīteri apsaukā. Nelasi čatu, ja tev ir vāji nervi!

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, bet man liekas ka tadam kurs nezin isti ka rakstas gag komanda un kuram psam vajag dazreiz gag biggrin.gif vajag dot so komandu.

Ja kas - amx_gag <niks> JEB xgag <niks>

Link to comment
Share on other sites

Dažas reizes ar šo čellu esmu spēlējis kopā un man kautkā nepatika šis tautietis.

Likās kautkāds nu...nu...kā lai pasaka, bišku lecīgs.

Link to comment
Share on other sites

njā atdzīšos nereti spēlēju "nelielā" alkohola reibumā,tapēc mošk kautkas pasprūk.alkohols bendē nervus tapēc esmu tāds nervozs,neteiksim ka pārāk,bet vnk bišk taka uzvelk team attack,pokes un uzdirsieni-nu kā jau mums visiem. bet hektors man tomēr garšo thumbsup.gif esmu arī tīri jautrs,bet to jau laikam šeit neviens nevar pateikt laugh.gif lab slēdzam topiku ciet - mēģināšu savaldīties tāpat,tb audzināt raksturu wink.gif

thnx for support

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...