Jump to content
GIGN Forum

Windows Vista


Recommended Posts

wista nerij vairaak, ja tew kompis ir normaals, bet neiesaku paariet uz wistu, jo vina vel naw nekaada labaa programmatuura, nekaa "slikta" jau tur naw, tachu tur ir simtiem nepilniibu, pagaidaam naw weerts....

pasaki kompja parametrus....

pagaidi gadu vai divus...

Link to comment
Share on other sites

wista nerij vairaak, ja tew kompis ir normaals, bet neiesaku paariet uz wistu, jo vina vel naw nekaada labaa programmatuura, nekaa "slikta" jau tur naw, tachu tur ir simtiem nepilniibu, pagaidaam naw weerts....

pasaki kompja parametrus....

pagaidi gadu vai divus...

Lauks Vērtība

Dators

Operacionālā sistēma Microsoft Windows XP Professional

OS servisa paka Service Pack 2

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Datora vārds STAGSERVER (http://stag.sytes.net CS serveris)

Lietotāja vārds Admin

Sistēmplate

CPU tips Unknown, 1800 MHz (7 x 257)

Sistēmas plates nosaukums Nezināms

Sistēmas plates mikroshēmu komplekts Nezināms

Sistēmas atmiņa 1536 MB

BIOS tips AMI (09/15/06)

Komunikāciju ports Communications Port (COM1)

Komunikāciju ports Printer Port (LPT1)

Displejs

Videoadapteris Radeon X1300/X1550 Series Secondary (512 MB)

Videoadapteris Radeon X1300/X1550 Series (512 MB)

Monitori Generic Television

Monitori Generic Television

Monitori Plug and Play Monitor [NoDB] (HMGLA24447)

Multivide

Skaņas karte Realtek HD Audio output

Glabātuve

IDE kontrolieris SiS 5513 IDE UDMA Controller

IDE kontrolieris Standard Dual Channel PCI IDE Controller

SCSI/RAID kontrolieris SCSI/RAID Host Controller

Cietais diska SAMSUNG SP2504C (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Cietais diska Generic USB SM Reader USB Device

Cietais diska Generic USB SD Reader USB Device

Cietais diska Generic USB MS Reader USB Device

Cietais diska Generic USB CF Reader USB Device

Optiskais disks ATAPI DVD DW 8X16X8X16

Optiskais disks VE5754L JIM145O SCSI CdRom Device

Optiskais disks VE5754L JIM145O SCSI CdRom Device

Optiskais disks VE5754L JIM145O SCSI CdRom Device

Optiskais disks VE5754L JIM145O SCSI CdRom Device

SMART cietā diska statuss OK

Partīcijas

C: (NTFS) 79485 MB (44798 MB brīvs)

D: (NTFS) 158979 MB (95616 MB brīvs)

Kopējais apjoms 232.9 GB (137.1 GB brīvs)

Ievade

Tastatūra Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard

Pele HID-compliant mouse

Tīkls

Tīkla adapteris SiS190 100/10 Ethernet Device (192.168.3.117)

Perifērijas ierīces

USB1 kontrolieris SiS 7001 PCI-USB Open Host Controller

USB1 kontrolieris SiS 7001 PCI-USB Open Host Controller

USB2 kontrolieris SiS 7002 USB 2.0 Enhanced Host Controller

USB-ierīces USB Human Interface Device

USB-ierīces USB Mass Storage Device

tas no Everesta

EDIT ---> CPU tips Unknown, 1800 MHz (7 x 257) <--- tas ir duo core 1800 X2

bet serveris derees uz vistas tas pats kas ir uz windovsa?

Edited by QQ77izs
Link to comment
Share on other sites

bet serveris derees uz vistas tas pats kas ir uz windovsa?

nezinu, jo visiem serveri staav uz linux'a... uz vistas liek wow serverus, bet arii stulbi, jo katram servi cienosham serverim butu jabut uz linux'a...

Link to comment
Share on other sites

heh.. vistu neiesaku:) man faateram arii ir vista tur vis ir savaadaak + kameer pierod tas ir psc:P un puse no speleem gandriiz neiet jaamaak kka tur palaist vnk met kkadu meeslu ara bet driiz uzzinaashu ka to var izdariit:P bet ta labaak pagaidaam nepaariet uz vistu..

Link to comment
Share on other sites

heh.. vistu neiesaku:) man faateram arii ir vista tur vis ir savaadaak + kameer pierod tas ir psc:P un puse no speleem gandriiz neiet jaamaak kka tur palaist vnk met kkadu meeslu ara bet driiz uzzinaashu ka to var izdariit:P bet ta labaak pagaidaam nepaariet uz vistu..

dabiigi, ka labak nepariet uz bistu, jo tur ir vell simtiem kljuudu utt.

Link to comment
Share on other sites

dabiigi, ka labak nepariet uz bistu, jo tur ir vell simtiem kljuudu utt.

Nu oficiāli Vista jau ir pabeigta un es pats uz sava kompja esmu izmēģinājis, bet neiedomājos izmēģināt uzlikt serveri. Vista nemaz nav tik čakarīga tomēr pie spēļu instalēšanas varu piekrist viņai patīk mest visādus neredzētus errorus XD.gif tomēr vissa kopējā darbība likās XP iespaidā un ja vilka spēli tad ar vilks serveri nu nebūs jau tā kā ar makintošu.

Link to comment
Share on other sites

Nu oficiāli Vista jau ir pabeigta un es pats uz sava kompja esmu izmēģinājis, bet neiedomājos izmēģināt uzlikt serveri. Vista nemaz nav tik čakarīga tomēr pie spēļu instalēšanas varu piekrist viņai patīk mest visādus neredzētus errorus XD.gif tomēr vissa kopējā darbība likās XP iespaidā un ja vilka spēli tad ar vilks serveri nu nebūs jau tā kā ar makintošu.

hehhh...

karoch taa...

vakar vakaraa uzliku Vistu...

Es par Vistu teiktu to labaako ja vinja mani pepiePISTU

karoch taada lieta kaa Daemon tools neiet uz taas.. suudaa ar image jeb iso failiem + pats galvenais man negaaja uz taa meesla skanjas draiveri...

tjip saka ka lai es ieejot lapaa un nokachaaju bet lapaa nemaz taadu nav... savaadi bet nu labi...

UN SERVERIS iet lBet peec apmeeram minuuteem 10 izmet error... un serveris OFFF....

nu vismaz man taa bija...

karoch es uzskatu ka suuds vien ir...

wismaz pagaidaam...

naacaas vien shodien no rita paarlikt atpakalj WIN XP

Edited by QQ77izs
Link to comment
Share on other sites

man ir doma paarinstaleet windovsu uz vistu...

jautaajums sekojosh... uz vistas serveris iet taapat kaaa uz win`a vai ir kaut kas cits un kaut kas jaamaina?

Es parinstaleju uz vistu ari visu savus failinus ieliku diska vis norm nekas nemainas iznemot izskata smiliez.de_2551.gifkewlpics.gif

Link to comment
Share on other sites

Es parinstaleju uz vistu ari visu savus failinus ieliku diska vis norm nekas nemainas iznemot izskata smiliez.de_2551.gifkewlpics.gif

nu ja godiigi taa nav taisniiba ka nekas nemainaas tikai izskats .. tur vis ir pilniigi savadaak vareetu teikt tas ir sarezhgiitaak met visaadus suudinjus aaraa kaadus windows nekad nav metis un nekad taadus neesu redzeejis uz windows smile.gif vecaas labaas speeles kas neatbalsta vistu nevar norm ieinstaleet jo kad ieinstalee ieiet spele uz 10 sec un izmet araa ar kkaadu erroru .. bet es zinu ka var arii vecaas speeles norm uzzinstaleet tikai pa6laik nezinu kaa bet driiz to uzzinaashu bet taa vnk uzinstalejot nekas norm neiet tur ir kkas jaamaina dry.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ja godiigi taa nav taisniiba ka nekas nemainaas tikai izskats .. tur vis ir pilniigi savadaak vareetu teikt tas ir sarezhgiitaak met visaadus suudinjus aaraa kaadus windows nekad nav metis un nekad taadus neesu redzeejis uz windows smile.gif vecaas labaas speeles kas neatbalsta vistu nevar norm ieinstaleet jo kad ieinstalee ieiet spele uz 10 sec un izmet araa ar kkaadu erroru .. bet es zinu ka var arii vecaas speeles norm uzzinstaleet tikai pa6laik nezinu kaa bet driiz to uzzinaashu bet taa vnk uzinstalejot nekas norm neiet tur ir kkas jaamaina dry.gif

Man ta nau smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

nu vareet jau var, bet jegas naw, tur lai vina pilnvertigi stradatu vaig bezmazvai jaunu kompi, lai izmantotu visas taas fii4as... jegas naw vismaz gadu sito likt...

ja patik kkas savadax neka XP met linux'u un varesi vel normaalu serveri turet....

Link to comment
Share on other sites

kaktuss.. melot nav labi.. dry.gif pateiksi vista no windows atskiras tikai ar bildiiti? tad jau tev nemaz nav vista tikai taads kaa teema.. vistaa vis ir pilniigi savaadaaks vis tavs teiktais ir absurds...naakamnedeelj braukshu pie faatera mo6k ielikshu dazhas bildes no vistas un tad tu vel varesi teikt ka nearko neatskjiras! smiliez.de_2469.gif

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...