Jump to content
GIGN Forum

Zviedrija Vs Latvia


Edgars2005
 Share

Recommended Posts

vienigais kas patika bija 3 puslaika sakums un dazas epizodes pa pareejo speeli. laigan ko var gribet, jo tie tomer ir zviedri. teddy ja komanda viena gada laika ir speejiiga kljuut par pasaules un olimpiskajiem cempioniem, tas kauko noziimee. salidzini cik vinjiem ir resursu un cik to ir mums un tad raksti savus SO WHAT. biski kaitina sitadi cilveeki, kas nemaz neapzinaas, vai ari negrib apzinaties patieso situaaciju un gudri muld, ka latvija neko nevar un doma ka viens zaudejums uzreiz jau norada uz nevareshanu.

Link to comment
Share on other sites

es atvainojos! tie ir zviedri? tak esam reвli! viтi nebija тemami. vispaє es esmu diezgan apmierinвts ar spзli. ok bija kпыdas, ebt nu neviens nava ideвls. vispaє 1. periods, ja neskaita to sвkuma golu, bija baigi labs. mыsзjie stabili cоnоjвs. nu 3. perioda sвkums bija ideвls. prieks, ka daugaviтр stabili sitвs laukв un vispвr viтр tiks tвlu, kв hokejists!

rezultвts neatspoguпo spзli!

Link to comment
Share on other sites

vo te mees redzam paradoksu - es pirms pashas speeles uztaisu normaalu topiku par sho speeli, un man vinju aizlocko ciet. atnaak kaut kaads pokemons, kad speele jau praktiski ir beigusies, piespamo te ar kaut kaadiem debiliem smailijiem, un tad viss ir ok, laikam man arii taa buus jaasaak dariit, jaamaacaas no profiem. wink.gif

EDIT* aizmirsu par pashu speeli - shii bija pat ljoti skataama. ja neskaita 3shaa perioda beigu dalju, muuseejie nospeeleeja tieshaam labi. nesapratu iisti kaada jeega bija iemest peedeejaa periodaa Naumovu vaartos, jo gruuti tachu taa peekshnji piesleegties speelei, bet nu arii vinjsh tureejaas godam. cerams, ka liidz Itaalju speelei shis gars nezudiis un to muuseejie arii nospeelees vismaz ar tikpat lielu sparu kaa shovakar, tad uzvara mums jau ir rokaa! wink.gif

EDIT nr.2* r1lexY, tu ar savu postu neko labaaku par to mazo tizleni arii neparaadiiji...

EDIT nr.3* bljaaviens, manaa topikaa pat bija normaala tabula ielikta... starp citu, vienaa briidi jau saaku domaat, ka jonass ir gaishregjis [pie rezultaata 6:2 tongue.gif ]

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

novijas a tev neapniik rakstiit sitaadas stulbiibas pasham???? nu ok zaudeejam vinjiem, bet vinji ir speciigaaki un tad kad tu (un vel dazhi) to aptvers, tad sapratisi, ka nekas traks tas nav. tagat jagatavojas spelei ar italjiem. spele nebus no vieglajam, bet domaju ka uzvaresim ar 4-1

Link to comment
Share on other sites

novijas a tev neapniik rakstiit sitaadas stulbiibas pasham???? nu ok zaudeejam vinjiem, bet vinji ir speciigaaki un tad kad tu (un vel dazhi) to aptvers, tad sapratisi, ka nekas traks tas nav. tagat jagatavojas spelei ar italjiem. spele nebus no vieglajam, bet domaju ka uzvaresim ar 4-1

Labi lai Ta buTu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nez.. manuprāt, spēle galīgi nebija baudāma. Ļoti patika Širokova vārti vārti+ tas moments, kad bija 3:5 spēlētāji (latvija mazākumā). Latvija ļoti veiksmīgi sadalīja vietas, kad uz laukuma bija 3 spēlētāji. Viss bija perfekti (gandrīz) nosegts. Tomēr, kad bija visi 5, tad jau aiziet pa pipelēm spēle.

Link to comment
Share on other sites

Es kaa HOKEJA fanatikjis varu teikt! KA SPELE BIJA SKATAMA un 1mo reizi pec sagraves man nebija tada vilshanas sajuta,kaa taa ir parasti pec LATVIAJS blaavaa snieguma,jo te bija redzams ka PUISHI CIINAAAS un iespejas mums BIJA! Atkartoshu BIJA MUMS IESPEJAS!bet nu nevajag jau aizsapnjoties ariii! Pret ITALJIEM ja UZVARESIM busim savu darbinju IZDARIJUSHI! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

No mana skatiijuma punkta speele tiktieshaam BIJA skataama gan momenti kad muuseejie ieblieza 2us vaartus 2,5 min laikaa gan kad aisargaajaas kaa malachi, gan kad uzbruka diezgan masiivi tas jau nekas ka zviedriem bija 3ais sastaavs (Zviedri ir un paliek Zviedri vinjiem ir un buus daudz vairaak speeleetaaju nekaa mums )

Link to comment
Share on other sites

vai ari negrib apzinaties patieso situaaciju un gudri muld, ka latvija neko nevar un doma ka viens zaudejums uzreiz jau norada uz nevareshanu.

Paraadi kaut vienu vaardu kur esmu teicis "NEVAR" ? Tas ka tas smadzenes liek tev taa domaat - man ir ljoti zheel.. sad.gif

P.S. Latvija pret Sveici, taapat pret Zviedriem, ljoti labi paraadija "KA VAR" tikai ir jaagrib!

P.S.S. Pareizi, Latvijai jau nav resursu.. sad.gif zheel tikai Latvija viena no pirmajaam valstiim kur jauno automashiinu pieaugumu skaits ir viens no lielaakajiem(Par to kursh un kam liek kabataa man vari nestaatiit..)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...