Jump to content
GIGN Forum

G5 vs Mx518


Traffic
 Share

Recommended Posts

Tātad gribu pirkt jaunu peli, bet nevaru izlemt kuru pirkt. Abas lietotas. Man teica, ka G5 lāzeris gļukojot, tā ir vai nav? Varat arī uzrakstīt, ar ko laba, slikta ir G5 pele un ar ko laba vai slikta ir mx518 pele. Logitech lapā palasīju par pelēm, bet gribu dzirdēt arī jūsu viedokli.

Vēl jautājums - Vai šīm pelēm ir vajadzīgi kkādi padi vai vēl sazin kas?

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

Labākai preciztātei un slīdamībai paņem k-ko no SteelPad. Piemēram, QcK vai QcK+ (atšķiras ar izmēriem). Pašam ir QcK un neko sliktu nevaru pateikt.

No pelēm priekšroku dotu MX 518. Bišku mazāka izmēros un testos labāka precizitāte tomēr tiek dota MX 518. (testos: MX 510 > all un 510 no 518 atšķiras tikai (?) ar DPI)

Vari paņemt arī mousepad`us. Lai gan daži saka, ka tad slīd pārāk traki smile.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

xmm ar ko steelpad atšķiras no mouse pad? biggrin.gif google ierakstiju abus vārdus, bet man parādīja vienu un to pašu.

Par mx510 pirmā dzirdēšana biggrin.gif logitech lapā arī tādu neatradu :/ edits: atradu!

Paldies par info!

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

mouseskeiti (mazas uzliimiites, kas liimeejas uz peles kepinjaam, lai pele labaak sliideetu) k chortavoj materji nav vajadziigi, pietiek ar normaalu palikni, piemeeram, Steelpad Qck. kas attiecaas uz peleem, pats ownoju mx510 jau kkaadus 2+ gadus un iet perfekti, ieteiktu tev nemt mx518, jo pilniibaa pietiks ar to peli un neko labaaku tev nevajadzees.

P.S. mx510 > all, mothafockas!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

pats lietoju mx518, vakar redzēju slowika mx510, atšķiras tikai krāsa/nosaukums/tie tur sūdi, kas ir vairāk 518. 518, tiešām būtu labākais variants, bet nu G5 ar esot tā neko, tur tev būtu jāgaida macho,worm,denja,blade vērtējums par to peli.

mx518 cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka mx510 vairs nearazho vispaar (a mozh razho). kas attiecas uz krutaaka vai nekrutaaka, tad mx510 un mx518 ir identiskas, tikai 518 ir 2x vairaak DPI (dots per inch - http://en.wikipedia.org/wiki/Dots_per_inch) . ja jau visu izskirtu tie DPI, tad visi pasaules pr0 arii pirktu G-5 vai razer peles kuraam ir 2k DPI, bet taa nav, jo citi juutaas eertaak ar citaam peleem (k-vai par piemeeru maikrasoft peles, daziem modeliem DPI ir 400 vai 800 un krushii kaa nemetas), manaa skatiijumaa DPI neko nerashajit. G-5 ir visvairaak DPI no shiim trijaam peleem (2000 DPI), bet saanos ir tikai 1 poga, kaa arii man nereaali kretinee tas G-5 vads, tipo nevis ar gumijas apdari, bet kkadu audumu...

karoche izlem pats, visas taas peles ir labas, bet mx510 tomeer vislabaakaa (MUAHAHA) smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Ownoyu 510! pele spārda. par G5, forši ir tas, ka var regulēt svaru, bet auduma vads smird, jo bieži vien ne pārāk labi slīd pa galdu. Pāris dienas esmu ar viņu paspēlējis - pierašanas vaina. nepārāk patika, paliku pie savas 510 + vēl cena rešila.

EDIT: bencik - http://www.h2.lv/forum/viewtopic.php?t=264...r=asc&start=150 grizies pie volumer. ! superīgas cenas.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

<3 razer kait wink.gif + func pads

lol, kuram krata? te poxodu traffic meegina ievaakt informaaciju par mx seerijas peleem, ne? Bijach, tagad mees zinam, ka tev ir raizer krait, tas droshvien paliidzees trafficam izveeleeties start mx518 vai G-5, well done!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kaa ir ar mx510 un 518, bet nu salidzinot g5 ar mx500, viennozimigi mx500 ir meesls... un par to laazera gljuku, nezinu kur tev taada informaija ir, esmu meginajis g5 lietot pat uz spogulja, straadaa lieliski atskiribaa no optiskajaam peleem.... pietam g5 riteniitii ir iebuvetas veel 2 pogas - tu vari riteni pabidiit pa labi vai pa kreisi. Ieksh CSa noder smile.gif Prieksh iipashi slimajiem, peles apakshpusee veel svarinjus var salikt iekshaa, lai sabalansetu peles svaru, kad tu to pacel no galda smile.gif

Esmu laimiigs, ka nenopirku mx seerijas peli, bet panjeemu G5 31.gif

Link to comment
Share on other sites

MX518 > G5

EDIT:

Ko tur pamatot? Ja man būtu jāizvēlas es ņemtu 518.

Katram cilvēkam takš ir savādāks viedoklis, vienīgais veids kā Tu vari uzzināt kura pele ir labāka, ērtāka priekš Tevis ir nopirkt abas.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Lietoju arī G5 jau kādus 2+ gauds, patīk, esmu mēģinājis 518 nepatika man viņa, bet tā jau ir gaumes lieta. Pele nekad nav pievīlusi, lielums arī patīk, tik jā - par to auduma vadu, nepatīk, ka viņā saķerās visādi sūdi no galda, šokolāde u.c Iesaku vnk abas izmēģināt un tad izlemt, kuru ņemsi.

Link to comment
Share on other sites

lol, kuram krata? te poxodu traffic meegina ievaakt informaaciju par mx seerijas peleem, ne? Bijach, tagad mees zinam, ka tev ir raizer krait, tas droshvien paliidzees trafficam izveeleeties start mx518 vai G-5, well done!

1kaart VISUVARENAIS UZRAUG spam section is ment for spam!

2kaart tava atsalusii smadzene nespeej pieljaut, ka varbuut smird gan mx gan g5, bet razers r0x?

3kaart varbuut puisis vairaak par mx un g peleem nezin un es vinjam paliidzu atveert acis uz paareejo plasho pelju pasauli..

taksto stfu.gif plz

Link to comment
Share on other sites

1kaart VISUVARENAIS UZRAUG spam section is ment for spam!

2kaart tava atsalusii smadzene nespeej pieljaut, ka varbuut smird gan mx gan g5, bet razers r0x?

3kaart varbuut puisis vairaak par mx un g peleem nezin un es vinjam paliidzu atveert acis uz paareejo plasho pelju pasauli..

taksto stfu.gif.gif plz

1) gribi spamot, ej SR topikos un spamo, vareesiet abi garinaat kraanus vienlaiciigi!

2) nu ja man ir atsalusi smadzene, tad sore, tava smadzene ir iesalusi kaadaa ziemelpola ledaajaa kopsh briizha, ka nomira peedeejais dinozaurs... nevienaa momentaa neesmu teicis, ka razer sucks, taa arii ir augstas klases pele, bet tu taa arii neatbildeeji uz jautaajumu, kaa tas, ka tu uzrakstiiji, ka razer rocks paliidzees trafficam izveeleeties starp mx510 un G-5? ja gribi paliidzeet, padalies ar pieredzi un uzraksti par savu kruto razer kko vairaak par tukshu "rocks"! ja tev ir pie dirsas un tikai veelies visiem paraadiit, ka tev ir razer pele un funck paliknis, neraksti neko...

3) vot tad paliidzi atveert taas acis un uzraksti nelielu revjuu par to peliiti, tas ka tu uzraksti, ka rox pilniigi neko nedod, tev nepielec? tas ir tas pats, ja kaads grib nopirkt audi un vinam kaads pasaka, ka bmw rox, vinsh iegaadaajas bmw un vinam tomeer nepatiik...

P.S. juus (shoreiz tu viens) papisaat...

P.S.S. vari neatbildeet, taapat vairaak par tavu neapteesto stfu.gif vai kkadu leeto rupjiibu nesagaidu, BIJOCH!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...