Jump to content
GIGN Forum

Movie


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

visaa visumaa ir ok, bet tie lagi ir nebaudaami sad.gif

EDIT* man patiik naivaas atmaskas - tipa saakumaa chalis saka: aj, izdomaaju uzmeikot movie. un kad visi saak nolikt, tad pamataa movie esot taisiijushi draugi. lol biggrin.gif

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

tnx... jebkuraa gadijumaa pateicos DoGG un KAPCONIJS par video tapshanu... Lagi bija nez kaapeec ! ( Probleemas ar HLTV ) Bet shitais jaw nav taisiit nekadu tur lielo laiku , lai visu sataisiitu ...Tas tik mazinjsh "šits" ja nepatika , nepatika !

Buus labaaki , kad es uztaisiishu savu moovie XD.gif Shitais ir mans un draugu muuvijs vairaak jaw draugu smile.gif Nu taa k-kaa

Link to comment
Share on other sites

omfg.

Tas DoGG tāds daunis , it īpaši izcēlas ar savam Admin Pravam.

vnk nulle.

Movies , smird , -5/10

zaban.gif

DoGG tikai k-ko dariija aiz garlaiciibas ... Un tur visi bija admini

blink.gif Kapeec tad ir nosaukums "ThE WON ? " taapat vien? nee !

Tas ir WON (SaS , DoGG , BL!nD , KAPCONIJS ) smiliez.de_2428.gif

Kas sastaav no 4 adminiem GALVENAJIEM dibinataajiem ! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Njaa ... Nekaa no taa muuvija nav ! Es tikai sho to dariiju baigi maz sad.gif Paarsvaraa

jau Draugi meikoja to muuvie XD.gif Sen jaw teicu top arii mans mans otrais muuvie ...

Jau taisu 1men. 44% done.

Nu vot taa ! cool2.gif

hmm tagad peknsi nau tava izlasi sakuma ko tu raxtiji laugh.gif es sadomaju uzmeikot laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm tagad peknsi nau tava izlasi sakuma ko tu raxtiji laugh.gif es sadomaju uzmeikot laugh.gif

nu...Es to visu ierosinaaju XD.gif Nu tas viss notika pie maniim draugi jau tur parsvaraa vinju taisiija ! Un ieliku GIGN'ā lai paskataas kaa WON vechi spelee dry.gif Vismaz pareekt vareeja!

Link to comment
Share on other sites

sas man, beidz sevi pazorоt, nu ir sыdоgs mыvijs, kamфn, nafigam vajadzоgas рitвs atmazas(ir taisnоba vai nav tas ir poh). Bыtu sevi cienоjis uzrakstоjis vienreiz skaidrojumu un PO, nз, atbilde uz katru postu. manuprвt muпноgi.

Link to comment
Share on other sites

nu...Es to visu ierosinaaju XD.gif Nu tas viss notika pie maniim draugi jau tur parsvaraa vinju taisiija ! Un ieliku GIGN'ā lai paskataas kaa WON vechi spelee dry.gif Vismaz pareekt vareeja!

sāk likties, ka tu to saki, lai citi nedomātu to, ka tu galīgi esi izgāzies ar savu projektu happy.gif

Link to comment
Share on other sites

sāk likties, ka tu to saki, lai citi nedomātu to, ka tu galīgi esi izgāzies ar savu projektu happy.gif

Projekts? wtf! smiliez.de_2428.gif C'mon vai ta paradiit citiem kaa mees botiski speleejam ir projekts? nu nezinu ! Taapat var redzeet ka tas nav movie 1min smiliez.de_2125.gif

Pa 5min k-kas uzcepts ! zaban.gif

Labam muuvijam ir jabuut MIN 1meen. taisiitam ... Lai k-ko ieraudziitu

Link to comment
Share on other sites

AK DIEVS...Es tur arī esmu cool2.gif

da labi HLTV nebija vaina tikai tavai galvai ir vaina...

P.S. ca$is-

naughty.gif

Tagad apgaismošu citiem smadzenes.. LAGOJA jo viņa tētis kko vilka..

EDIT: aizmirsu pašu galveno 4/10 esi sekmīgs smile.gif

EDIT2: sorry for poster_spam.gif

Edited by MoBiLs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...