Jump to content
GIGN Forum

Kā Uztaisit Web Lapu!?


Recommended Posts

Es nezinu ka uztaisit majas lapu!!! Esmu izmeginajis visu Appserv, wamp,php NEKA !!! Viss ir no gign.lv pamacibam + google.lv izmeklejos( un pilnigi nekada rezultata)

Es meginaju uztaisit pec shiis, shis un ari shis pamacibas, bet nekada rezultata.... pec 1 pamacibas es ka lieku virsu e107(kaut ka ta) viss veb nokaras neka!! LUDZU PALIDZIET!!

Es jau zini ka jus te blausiet daunis, ........(bet es visu daru pec pamacibas un nekada rezultata(mazh man datora vaina???)) smiliez.de_1343.gifzaban.gif

EDIT : visulaiku shito met virsu

Warning: Unknown: failed to open stream: Permission denied in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed opening 'C:/AppServ/www/index.php' for inclusion (include_path='.;C:\php5\pear') in Unknown on line 0

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

es izmeginaju ari php serveri NEKA.. visu laiku viens un tas pats errors BESI ARA!!!man jau zb bet man vaig Web!!!ES esmu izmeginais VISU, varbut man datora vaina, kads ludzu palidiet man ludzu!!!!!!!

smiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gif

EDIT: ludzu nerakstiet kaut kadu sarezgitus vardu, jo es neka no ta visa nesaprotu ja nu vienigi ar pamacibam!!!

EDIT2: Es ari 1 reizi muzha taisiju ar wapleta pamacibu un viss sanaca, bet tagad pec 1,5 gadiem man nekas nesanak!!!

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

ok saksim ar to, shads errors ir tad kad index.php nav pieteikami lielas pieejas pie php failiem(parasti tas ir loti raksturigi linux, vaig nomainit chmod uz 755). Tev ir windows, loti liela iespeja ir kad nav tas pats, bet win32 sistema neatbalsta chmod, tapec drosi vien fails ir hidden, locked, no premisions vai ari neesi datora administrators. Parbaudi vienu no sim lietam.

Link to comment
Share on other sites

ok saksim ar to, shads errors ir tad kad index.php nav pieteikami lielas pieejas pie php failiem(parasti tas ir loti raksturigi linux, vaig nomainit chmod uz 755). Tev ir windows, loti liela iespeja ir kad nav tas pats, win32 sistema neatbalsta chmod, tapec drosi vien fails ir hidden, locked, no premisions vai ari neesi datora administrators. Parbaudi vienu no sim lietam.

index.php nav pieteikami lielas pieejas pie php failiem

<--- kadam ir jabut normalam izmeram!?!?(man ir windows)

chmod uz 755

<------ kur to var apmainit, kada mape, kada faila nosaukuma!?!?

win32 sistema neatbalsta chmod, tapec drosi vien fails ir hidden, locked, no premisions vai ari neesi datora administrators. Parbaudi vienu no sim lietam.

<----Man ir win32 appserv 2.5.7 un ari 2.5.8...ka var neatbalsiti chmod, un ka var parliecinaties vai vins ir hidnt vai nee!?!? Es parbaudiju es esmu datora admins....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...