Jump to content
GIGN Forum

Atkožat!


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

tas burts kas ir pirmais vienmer buus iistais.

sapratu laikam. teiksim ja iedomajies skaitli 53 --atnjemot sanak 45, tapat ir visiem skaitljiem kas ir no 50 lidz 60 (neieskaitot 60). ja iedomajies no 60 lidz 70 (neieskaitot 70) (teiksim 64) vienmer sanaks 54. tada veida ieliekot vienados burtus istajas vietas, vinji zin ko tu esi iedomajies

Edited by magicalx
Link to comment
Share on other sites

Visiem skaitlijiem sanak b burts un tas nav ari nekads parsteigums, jo

jebkuram skaitlim xy si starpiba bus x*10+y-x-y, jeb x*10-x.

Tatad, pec sis atnemsanas jus varat iegut tikai sekojosus skaitlus

0y = 0

1y = 9

2y = 18

3y = 27

...

...

9y = 81

Attiecigi tabula pie katra no siem skaitliem ir pierakstits b! elementari! Jabut patiesam loham, lai pie sis problemas pavaditu ilgaku laiku par 10 sekundem!

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Vēlviens bremžulis biggrin.gif

Vecīt, saproti, VISI iespējamie iznākumi ir apzīmēti ar VIENU simbolu, tas ka tas simbols mainās, tā ir huiņa, bet visiem iespējamajiem iznākumiem viņš katru reizi būs vienāds. Tas pohuj, vai tas ir M vai R vai O vai 29.gif vai kas vēl.

Link to comment
Share on other sites

Es tam nespēju noticēt - es redzu un neticu, bet jātic, jo sanāk WOOOWWW, tas ir tāpat kā ar dievu, tu netici, bet tomār domā, ka viņš ir...

Cmooonnnn...tas ir kas unikāls pēc tā, kad tika izdomāts tas koka putniņš kurš vislaik šūpojas un dzer ūdeni...es tam nespēju noticēt

Un atkal viņi nolasa manas domas WOOWW, APBRĪNOJAMI!!!

Link to comment
Share on other sites

Es tam nespēju noticēt - es redzu un neticu, bet jātic, jo sanāk WOOOWWW, tas ir tāpat kā ar dievu, tu netici, bet tomār domā, ka viņš ir...

Cmooonnnn...tas ir kas unikāls pēc tā, kad tika izdomāts tas koka putniņš kurš vislaik šūpojas un dzer ūdeni...es tam nespēju noticēt

Un atkal viņi nolasa manas domas WOOWW, APBRĪNOJAMI!!!

skaties vnk uz vienu iznakumu piemeram 81 vinja burts visu laiku mainisies un tas burts bus pie visiesm iespejamiem iznakumiem skaties iepriekshejaja bilde!!!

Link to comment
Share on other sites

LOL es peec otraa meginajuma jau uzmetu aci uz tabulu un redzeeju ka pa diagonaali visi burti vienadi, peec kaa uzreiz +/- skaidriiba bija... man fascinee ljaudis komentaaros, kas tur dienaam "ATSHIFREE" sho _____miiklu______

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...