Jump to content
GIGN Forum

Cs-batman


Purva-Zivs
 Share

Recommended Posts

Lejupladet smile.gif

Edits: tatad apraksts - pub muviks, or moviek par pub.

kvalitate nav ta labaka (taisits ne uz ta labaka kompja), un specefekti ari izpaliek (ja neskaita to, ka viena kadra nozibsni balta gaisma shaviena bridi). bet centos panjemt ar saturu - fragiem. ceru ka izdevas giggle.gif

Edited by Purva-Zivs
Link to comment
Share on other sites

Ja man prasītu izvēlēties gign pub "for fun player" tas noteikti būtu Purva-zivs. Prieks, ka ir tādi, kuriem ir pilnīgi vienalga cik fragu - galvenais, ka tie ir skaisti izpildīti! Pašam man patīk piekopt "flash 'n' knife" spēli, bet tev tas izdodas uz visiem 100%! wink.gif

Atceros, ka teici apmēram decembrī, ka tev movie top. Tad nu tagad tas ir iznācis un tāds pasmuks! No manis desmitnieks par man tīkamu spēli! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Malacis ZIVE! Es tak teicu,ka muzons bus labzzz smile.gif Kvalitates zudums ir tikai delj mazjaudiigaa PC! Bet nu moviks 1vij klas! thumbsup.gif

bet lidz pulkstens 19:00 nebus pieejams tas SAITS,kur novilkt MOVIE delj tehniskam problema!:(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

nice mфvie! tieрвm labs. scenвrijs labs, reюija ar neslikta, operators draтноgs ( jвatlaiю), aktieri labi. tвtad 9/10.

P.S. man liekas, ka tev varзtu bыt talants uz filmiтu taisорanu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...