Jump to content
GIGN Forum

HELP ME..


matrxx
 Share

Recommended Posts

probleema ir ar ping! itkaa internets man sameeraa normaals kaadi 20kB/s pa dienu vakaaros kaadi 40kB/s kad kauko ka4aa normaals aatrums un vis oki. bet kad speelee CS tad ping ir kaadi 200 citreiz mazaaks. nu hvz. es neko daudz nejeedzu kas vareetu buut par probleemu. varbuut jaapaarstelee kaadas konfiguraacijas vai kas cits huh.gif

Edited by matrxx
Link to comment
Share on other sites

Nja radler.. malaciigi paspeeji izlekt...

Kas buutu ja visi bljautu.. man taads man shitaads aatrums..

(man apollo download testeetaajs raada 26MB/sec - bet vai taapee es visiem to baazhu aciis.. taa kaa apdomaa vai tomeer tev ir TIK BAIGAIS AATRUMS ka visiem par to jaaazin (un via vispaar ev ir veerts ar to lepoties, ka nepaliec bez bixeem)

Link to comment
Share on other sites

Vispirms tu vareetu apskatiities, vai pie vainas ir interneta savienojums vai tavs kompis (vai kaiminju piraats ar meerkakji uz pleca)..

Counter-strike'aa konsolee ieraksti "net_graph 1" [bez peedinjaam, protams].

Tagad tev labajaa apaksheejaa stuurii paraadijaas visaadi kjeburi, kuri tev neko nenoziimee. Vienkaarshi paskaties (kad esi iegaajis kaadaa serverii), kaadas abas liinijas izskataas. Ja vinjas ir gandriiz taisnas un nav visaadu tur paarraavumu vai kaut kaa, tad esi laimiigs, tavs kompis bremzee. Ja nav, tad vari dariit shitaa :

Atver cstrike\config.cfg ar notepadu..

Atrodi un samaini shaadas rindas (ja taadu nav, tad pieraksti taas)

rate 20000

cl_rate 20000

cl_updaterate 101

cl_cmdrate 101

ex_interp 0.05

Ar shaadaam rindaam vairs nevajadzeetu lagot.

P.S Luudzu neviens nerakstiet, ka "cl_updaterate 101 un cl_cmdrate 101 ir slikti". Tad nekas cits man neatliks kaa rakstiit miljons simbolu garu paskaidrojumu, kaapeec tas ir labi. wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu tev, EDD, nevajadzeeja shitaa dariit laugh.gif

Counter-Strike 1.6 ir nedaudz mainiits netcode. Shajaa konkreetajaa gadiijumaa tas noziimee to, ja "cl_updaterate" un "cl_cmdrate" ir uz 101, tad tavs kompis censhas lietot maksimaalo aatrumu, ar kaadu speele un serveris var kopaa darboties, respektiivi, lai buutu mazaaks pings.

Jaa, var teikt, ka tas nav pareizi, tomeer lielaakajaa gadiijumaa (lai cik tas diivaini nebuutu), tas ir pareizi.

Taisniiba, dazhos serveros ar noteikaam sho komandu veertiibaam pings ir daudz mazaaks un speele iet "gludaak", tomeer shis ir kompromiss starp daudziem serveriem.

Piemeeram man cs.devia.lv (man ir mDSL) pings ir mazaaks par 20, ja cl_updaterate ir 60 un cl_cmdrate ir 50.. five.valsts.lv serverii man pings ir mazaaks par 30, ja cl_updaterate ir 80 un cl_cmdrate ir 65..

Tomeer taa kaa es nespeeleeju tikai 2 serveros, man ir slinkums katraa serverii katru reizi mekleet optimaalaas veertiibas..

Link to comment
Share on other sites

gan jau ka tevi var klausiit. bet manupraat, ta ka tas atshkjiraas katram kompim, katram pasham vajadzeetu krukjiit savu cfg kameer atradiis pareizo kombinaaciju..

un tomeer - tas, ko tu pateici jau nemaz tik gari nebija un bija vienkaarshi piedevaam.

vienu lietu gan es tev luugshu paskaidrot - kapec jamaina interpolaacija ?

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

Mjaa.. Savu konfigu taisiiju sen, tomeer centiishos pastaastiit..

ex_interp ir jaamaina, jo jaunajaa 1.6 tas cipars ir vienkaarshi sabojaats. Neprasi - kaa.

Savu ideaalo ex_interp tu ieguusti, ciparu "1" dalot ar savu updaterate. Ja tas ir 101, bet ex_interp ir 0.05, tad, manupraat, Counter-Strike meegjina dabuut vislabaako skaitli, kursh ir ieguustams.

Piemeers tam, ka interpolaacija ir sachakareeta..

cl_updaterate 100

1 / 100 = 0.01

ex_interp 0.01

----------------

cl_updaterate 70

1 / 70 = 0.014

ex_interp 0.01

Taatad, neatkariigi kaads tev uzlikts updaterate un kaads tev piesleegums, tev ex_interp buus tas pats 0.01 - modelji var buut "raustiigi" un asi, kustiibas neliidzenas..

Laikam pats sapinos, vairs neko nesaprotu smile.gif . Ja gribi izprast pilniigi visu par shiem skaitljiem, tad izlasi

http://www.gotfrag.com/cs/features/577 [tiesa gan, ir jaapieregistreejas]

Link to comment
Share on other sites

Vispirms tu vareetu apskatiities, vai pie vainas ir interneta savienojums vai tavs kompis (vai kaiminju piraats ar meerkakji uz pleca)..

Counter-strike'aa konsolee ieraksti "net_graph 1" [bez peedinjaam, protams].

Tagad tev labajaa apaksheejaa stuurii paraadijaas visaadi kjeburi, kuri tev neko nenoziimee. Vienkaarshi paskaties (kad esi iegaajis kaadaa serverii), kaadas abas liinijas izskataas. Ja vinjas ir gandriiz taisnas un nav visaadu tur paarraavumu vai kaut kaa, tad esi laimiigs, tavs kompis bremzee. Ja nav, tad vari dariit shitaa :

Atver cstrike\config.cfg ar notepadu..

Atrodi un samaini shaadas rindas (ja taadu nav, tad pieraksti taas)

rate 20000

cl_rate 20000

cl_updaterate 101

cl_cmdrate 101

ex_interp 0.05

Ar shaadaam rindaam vairs nevajadzeetu lagot.

P.S Luudzu neviens nerakstiet, ka "cl_updaterate 101 un cl_cmdrate 101 ir slikti". Tad nekas cits man neatliks kaa rakstiit miljons simbolu garu paskaidrojumu, kaapeec tas ir labi. wacko.gif

nepaliidzeeja vis.gif kad izmaina to failu ping paliek veel lielaaks

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...