Jump to content
GIGN Forum

Aaaaaaaaaa! Help!


Jurko
 Share

Recommended Posts

Karoče notika tā - atvērtas bija vairākas Mozillu lapas, es visas ar krustiņiem taisiju ciet, kad aiztaisīju pēdējo izrubījās kompis pats no sevis (nu restartējās, kā izslēdzu pēdējo Mozillas logu pēc 0.1sek) un pēc restarta Visi mani bookmarki izdzisuši!

Pilnīgi visi! Gan toolbars gan arii tās bija vienkārši bookmarkos!

Sūds par toolbaru, bet nu tie bukmārki kas bija zem bookmarkiem man tiešām ir vajadzīgi!

Bļe kas tā par huiņu? Kādā sakarā viņš izrubījās un kādā sakarā viss izdzisa???! smiliez.de_2477.gif

Historijs ir palicis, ar to viss ok, bet bookmarku nav!

Mēģināju pārlādēt kompi, vienalga viss tukšs? unsure.gif

Kā atgūt bookmarkus???!

sad.gif

post-6-1177107714.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi sapratu, par ko tu runā, tad eksistē tāda lieta kā backups.

Tev jābūt kaut kam šitādam, man arī reiz bija bookmarki pazuduši, bet es viņus mistiski atguvu, protams, man firefox ir krievu valodā, tāpēc bija vieglāk, enyvey - kaut kā šitā glabājās backupi :

C:\Documents and Settings\User\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\y4at3iwr.default\bookmarkbackups

GL wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man arī ff sāk čakarēties

piemēram, gignā nav autologina (pēc optioniem vajadzētu būt) un arī 1x pazuda visi bookmarki. pārinstalēju ff (uzliku jaunāku versiju), bet nekas nemainījās. hz kas pa černi

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Man ir krievu FF (2.2), nu es tur pačakarējos pa "Закладки"/"Управление Закладками", kaut kā caur to path, ko minēju augstāk, dabūju sev backupu, un visi BookMarki ir atpakaļ.

Man ar IE (7.0 vai kāds tur) probļema - kad spiežu "X", tad IE pakaras un izmet "Don't send error report" happy.gif - tāpēc man ir FF un godīgi sakot nevaru žēloties!

Edited by DJ MUman
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...