Jump to content
GIGN Forum

PIETEIKUMS


Guest hippucis
 Share

Recommended Posts

Guest hippucis

ok mani sauc Ugis (zinu stulbs vards) man ir 13 gadi . velos dabuut tiesiibas uz GIGN servera un tadus suudus kaa FLOOD utt netaisiisu jo maciibu esmu sanemis taka... manas intereses ir meitenes,muuzika,maciibaas nu tas nav tik interesanti bet tomer labu darbu gribu dabuut. un man ir jautajums . vai juus vareetu man iedot tiesiibas tikai VOTE ar to man pietiktu , bet tiesiibas man varat nedot tuliit , bet peec kadiem meenesiem jo neviens nezin ka uzvediishos

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Ko var pateikt::Bazars jau itkaa norm. , vismaz taa izklausaas (tas vareetu buut +) , bet atkal jau muuzhiigais teksts mazo admini jau paaraak daudz (tas vareetu buut - ) , ja jau tikai tu prasi peec paaris meeneshiem , tad arii pareizaak buutu prasiit peec tiem paaris meeneshiem.....

Bet taa jua geks liekas normaals(ka jau teicu vismaz peec bazaru)

P.S.

Viens jaut. ''tev nav nekaada sakara ar 'hippiju'???''

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

ja tev vinjsh liekaas norm tad tu pats esi apdauziits. ( kaads tu arii esi )

loooooooooooooool bez tam tu esi TIIIIIIIIIIIIIIK STUUUUUUUUUUULBSSSSSSSSSS paarlasi to tekstu kaadas 4 reizes un tad tu sapratiisi vai vinjam ir sakars ar hipiju.

hipija gadu historija nosakuma shis apgalvo ka ir 24 gadus vecs tad 14 un tagad jau 13 sad.gif baac paliek ar vien mazaaks.

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

ok mani sauc Ugis (zinu stulbs vards)

Dabuusi pa galvu

Surrounder - lljauj man mineet - tu ar esi ugjis biggrin.gif

Nee nu neko . . maaan liekas very sakariigi prieksh vinja vecuma taa runaat. tikai diivaini, ka vish luudz, lai iedod peec meenesh', lai redz , kaads vinjsh ir . .

Link to comment
Share on other sites

Guest hippucis

baaac nu beudzot es redzu sakariigus cilveekus nu man pa tiesam prieks 18.gif jaa man ir sakars ar hippiju nu hippucis-hippijs padimaa logiski . Surrounder moz arii tevi sauc Ugis smile.gif man taa liekas ka jaa . sorry ka teicu ka Ugs ir stulbs vards vienkarshi man tas vards nu... ne ipashi iet pie sirds bet ta no otras puses nav ne vainas cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

eu nu bljee, zb dirsties!

respekteejiet arii citus.

neko vairaak no 13 gadiiga ciuveeka nesagaidiisi.

ja to buutu raxtiijis kaac, kuram 18, tad gan.

neteikshu, ka man tas texts patika, bet nu... dirsties nevajag ... 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...