Jump to content
GIGN Forum

Problema Ar Skanu.


akec
 Share

Recommended Posts

Labdien! Šotdien atnāku mājās. Gribēju klausīties mūziku. Bet man skaņa ir pazudusi.. Ieeju cs`ā - skaņas nav.. jebkādas faila kuru palaižu un viņai ir jāizdveš skaņa tā vienkārši nav.. itkā nebūtu austiņas piespraustas.. Bet austiņas ir piespraustas un kad uzgriež uz max skaļumu, tad vēl dzird kā šņāc.. Paldies jau iepriekš. wink.gif

P.S. man kad laižu dziesmu caur savu winampu parādas šāds šits. (Skatīt zemāk attachmentā).

post-17-1176744738.jpg

Link to comment
Share on other sites

99.999999999999999999999999999999 % ka taa naw a/v vaina..

Manupraat ir visi 100%, jo screen, ko puisis ielicis, manupraat ir redzams AVG antiviirus.

Runaajot par teemu, ieteiktu tomeer skatiities uz skanjas draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

njaa taa nav antivirusa vaina vnk antiviiruss deaktivizee skanju jo instaleejot window ir kkadi gljuki radushies man ar taa bija ..paarinstaleejot skanjas draiverus taapt nekas neliidzeeja vieniigais kas liidz tas ir tas hot fix vai arii anti viirusa nonjemshana

Link to comment
Share on other sites

iespeeja arii ka antivirus nod32 gljuklo ja tev taads ir!!! man vismaz taa bija

Ikona pie pulkstaņa rada ka viņam ir AVG antivirus!!

Pa temu man ir jautajums vai visa veida dziesmas tev viņš nelasa vai tikai to vienu, jo man nelasa dažas dziesmas!! dry.gif

Un vel vai esi meiģinajis palaist caur Winnap, Quicktime un vel visadam citadam programam??

Link to comment
Share on other sites

Shito man parada diezgan biezhi,ja vinsh kadu failu nevelas pretii njemt,jeb arii PC parslogots!Nedomaju ka Skanjas driveri vainigi!apskaties settingos vai nava mute uzlikta jeb vai skanja uzgriezta,arii austinjaam apskaties vai skanja uzgriezta! upset.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Shito man parada diezgan biezhi,ja vinsh kadu failu nevelas pretii njemt,jeb arii PC parslogots!Nedomaju ka Skanjas driveri vainigi!apskaties settingos vai nava mute uzlikta jeb vai skanja uzgriezta,arii austinjaam apskaties vai skanja uzgriezta! upset.gif

TU ESI L*** Domaa Vinsh Idiots MUTE LIKT!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...