Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Aij, aij goodij, žēl...

Ja godīgi, jau 2. cilvēks ikvakara alus baudītājs - mans čoms, kas paliek bez sievietes ar kuru dafiga gadi kopā pavadīti...

Otram jau pus gads riņķī vienītī, - tēlo, ka zaibis beidzot esot, naudas vairāk un laika, taču aint look happy.... Sāk manāmi novecot, nelāgos ieradumus turpina turpināt, gaida laikam nākošo, kurai patīk alus brūzis uz blakus spilvena :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aij, aij goodij, žēl...

Ja godīgi, jau 2. cilvēks ikvakara alus baudītājs - mans čoms, kas paliek bez sievietes ar kuru dafiga gadi kopā pavadīti...

Otram jau pus gads riņķī vienītī, - tēlo, ka zaibis beidzot esot, naudas vairāk un laika, taču aint look happy.... Sāk manāmi novecot, nelāgos ieradumus turpina turpināt, gaida laikam nākošo, kurai patīk alus brūzis uz blakus spilvena :)

Nu man pagaidām,1kart visi tie sūda ieradumi, ir atmesti malā...Aizliet seju, arī esmu atlicis malā, jo tas noved pie 1mā punkta uzreiz...Esmu pagaidām teiksim koptāks, vairāk pievēršu sev uzmanību, tīrība lai būtu, veselīgi un kvalitatīvi ēst...Bet pats galvenais bez diršanas, pa 10mit dienām , esmu 8kg nometis...Un ar katru dienu krītas svars...Ceru ka svari nav sabojājušies... paskatoties spogulī,ir progress :P Skriešana , vingrošana, sevis nodarbināšana nāk par labu + stress, stress un velreiz stress....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nav kaads, kas prot tirgot league of legends akkauntus? ja vari paardot manu acc par sakariigu summinju, atskaitiishu tev arii kko.

pm

Kotejas tikai full acc ar rare skiniem, kurus vairs nedabut. Viss parejais ap 10-50 eiro.

Link to comment
Share on other sites

GAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

No malas es tev pilnībā piekrītu, bet uzsēdināt meiču, kura ir pilnībā aprijusies nav māksla. :) Es labāk iedzeru alu un neliekos ne zinis par tādu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...