Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

uhm, ir atvaļinājums un laiks gavno, pa nedēļas vidu maz ko darīt apsveru domu izlasīt grāmatu, ir ko ieteikt? esmu cilvēks, kas pa savu mūžu izlasījis varbūt kādas piecas grāmatas no obligātās literatūras tieši tāpēc es nezinu ko meklēju. patīk sports, bet biogrāfijas kaut kā lasīt negribās, twillighti un vampīri neiet pie sirds, game of thrones? bada spēles? kā ir to lasīt, ja esi filmas redzējis vispirms? alķīmiķi man baigi daudz iesaka, bet cilvēki, kas mani pazīst saka, ka visticamāk tā grāmata nav priekš manis. Ko tu man ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

Ja ieminējies par GoT, bada spēlēm, kuras esi redzējis, tad varbūt neesi redzējis meiteni ar pūķa tetovējumu, kas varētu būt uz to stilu. Tāds kā detektīvs 3 grāmatās. Par to žanru neesmu pārliecināts, bet grāmatas ir baigi labās. Grūtākais varētu būt kādas pirmās 50lpp. varbūt, kamēr pieslēdzies, kurš ir kurš etc. Ja aizies, tad pēc 3. grāmatas tā vien domāsi, nafigam mirušā autora sieva neizlaiž pabeigto 4. daļu.

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam tā ir (ka pēc grāmatas izlasīšanas saproti, ka filma ir sūds) otrādāk neesmu mēģinājis.

Par to pašu meiteni ar pūķa tetovējumu - viņai ir gan US versija gan (Zviedru?). US redzējis esmu kādas 2 reizes, un ja nebūtu lasījis grāmatu, tad es tur vispār neko nesaprastu. Ziemeļu valsts daļas jau bija labākas, bet tā pat - filmā visu neieliksi un tādēļ viņas sanāk saraustītas, tādas nekādas. Tāpēc varbūt nemaz nebūtu tik traki. Tā pat pieņemu, ka ne visu atceries. Un US daļa nu tiešām tāds sviests likās.

Link to comment
Share on other sites

Uzzināt to, ka divi paziņas ir arī gulējuši ar bijušo draudzeni - gadās. Uzzināt to, ka tas ir noticis laikā, kad bijāt kopā - wtf. Trīs cilvēki drāza to pašu cilvēku vienlaicīgi, turklāt divi no viņiem par abu eksistenci zināja. Not bad.

Man ir dabisks talants uz širmanutajām B)

Vairāk izklausās pēc vešalkas izgājieniem nevis širmanutās...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...