Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

"Smēķēt būs aizliegts publiskās vietās citas personas klātbūtnē, ja viņa pret to iebilst, kā arī jebkurā vietā, kur atrodas bērni. Ja kādas mājas iedzīvotājiem būs pamatoti iebildumi, smēķēt nedrīkstēs arī uz daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoniem un lodžijām."

Beidzot. Riebj, ja kāds smēķē blakus.

Avots

Link to comment
Share on other sites

da labi, nu skaidrs, ka varētu būt nepatīkami, dzīvojot daudzstāvu mājā, ja tiešām visu laiku pūš iekšā tos dūmus, jo apakšā lokomotīve dzīvo, bet uz ielas? - vaiiīī vaiii, smēķē blakus *khe khe* nav ar ko elpoti *khe khe* bļat, tādiem gan vajag pie logiem riepas dedzināt

nop, es nepīpēju

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc man būtu jāelpo cigarešu dūmi? Vairāk runa iet par mājām/dzīvokļiem. Gadās, kad uzpūš virsū, kas ir nepatīkami. :)

A man nepatīk ka kāds mūziku uzkrutī, vai nemàk dzert un piepišās kādam. Vēl man nepatīk, ka puse dauņu nemāk braukt. bet neko, kaut kā dzīvoju. tā kā pietiek te raudāt, we live in a new age kur visi dara ko grib un vjsiem ir pofig uz citiem

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Likums ir viena lieta, tikai gribu redzēti kā tu sauksi mentus par to, ka tur kaut kāds "noziedzinieks" uz balkona smēķē. Pēc tam cigarešu dūmu vietā varēsi baudīt apdirstu paklājiņu pie savām durvīm...

Es arī nosodu pīpešanu uz balkoniem, bet ziepčika un purčika 9 stāvenēs pret to nereāli cīnīties - tā pat, ka pret lohiem kas nevar noturēties un jau kāpņu telpā sāk kurīti.

Link to comment
Share on other sites

Nav nekāda jēga no tiem likumiem, ja mentiem ir ierobežots resurss/viņi ir lohi. Man te pirms kāda laiciņa bija kāzuss ar piesmēķētām trepēm. Uzkāpu stāvu augstāk, skatos pīpē kaimiņiene. Es ar to resno maucību sāku runāt viņas valodā, mierīgi sakot, ka tomēr aizliegts ir uz trepēm, moš var sarunāt, ka iekāpj liftā nobrauc lejā un ārpus kāpņu telpas smēķē. Guess what? Šī sāka mahāties ar kājām un rokām un teica, ka mani nositīšot :D

Ok, paldies, tev paveicās, ka esi bāba. Uzzvanu mentiem, šie pēc kāda laika atbrauc. Davaj, rakstiet iesniegumu, blā, blā, blā. Es uzrakstu, šie saka, ka jāgaida atbilde. Es saku, ka es pat dzīvokli zinu, lai iet vismaz ar viņu parunāt, man nevajag atbildi uz iesniegumu, man vajag, lai šai iestāsta, ka nevar smirdēt trepju telpā. Nop, neiešot. Nu labi, vismaz iesniegumā uzrakstīju dzīvokli.

Pēc pāris mēnešiem atnāk atbilde, ka neko nevar izdarīt, jo nav zināma vainīgā persona. Ar tādu attieksmi no mentiem, tie visi likumi ir kaķim zem astes.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Iebāz sērkociņu ar superlīmi slēdzenē, pīpēs dzīvoklī.

Vispār jau līdzīgi kā ar trobeli, viņi jau var durvis vaļā nevērt un skaņu nenogriezt... Kamēr nebūs vairākas zajavas, uz priekšu nekas nekustēs... Tomēr, tādi " it kā sīkumi" galīgi nav prioritāte viņu darbos... Paškām rokas pa īsām, vajag pārvaldē rakstīt un rakstīt...

Link to comment
Share on other sites

...

Kamēr neuzliks sodu tikmēr kurīs uz nebēdu. Cilvēkiem pašiem paurī vate un necieņa pret citiem tapēc arī tā dara. Domā, ka nopirkuši vienistabas dzīvokli tad poģīts ir viņa īpašums.

Link to comment
Share on other sites

Vēl labāk ir, kad ziemā -30 grādos mašīnai izsit stiklu un nozog atskaņotāju. Sazvanot policiju tiek saņemts rīkojums, ka viņi jāgaida notikuma vietā. Paziņa gaida 4h mašīnā ar izsistu stiklu -30 grādos. Pēc jautājuma kāpēc tik ilgi kavējās - atbilde vienkārša - nebija degvielas operatīvajā auto :D .

Tas gan notika 3 gadus atpakaļ, bet koncepts skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...