Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es te mazliet klucīša postus par kaķiem palasīju, reāli Jūs te sastresojāties pārāk daudz. Ok, čalim nav pilni 100. Bet būsim reāli, kurš par tiem kaķiem rūpējas? Visi tikai domā - es viņiem nometīšu paiku, esmu labiņais. Ok, principi ka kačāt ego pieņemtajos standartos ir katram savi. Es iedevu kaķītim zivtiņu, lai dzīvo. Man pret viņiem nebūtu nekādu pretenziju, ja pēc mīlestības slīktošie pensionāri nemeklētu mīlestību kaķos, vai jebkurš cits vientuļš cilvēks viņus paņemtu sev. Un nevis beztolkā viņus barotu, bet arī ņemtu pie sevis dzīvot. Reāli visur ir problēmas ar to, ka kaķi bezjēdzīgi piedirš visu.

Edited by Revski
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Te runa īsti nav par viņa pimpisko gājienu, kuru viņam vispār vajadzēja noklusēt un paturēt pie sevis.

Te vairāk visi cepjās par to, ka viņš ar to tik bravūrīgi lielās un mētā lielo macho, tieši tas pataisīja viņu par vel lielāku lohu.

EDIT: Sātana advokāts pasteidzās.

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

Bļe visi nav vienādi, Tevi kā lohu tāpat čakarē pasniedzot ļevo informāciju un Tu visam tici. C vitamīns ir labs, Tu tam ticēsi. Ziedot kaķus sātam ir labi, Tu tam ticēsi, ja tā būs uzrakstīts. Nemīz, es sātanam kaķus neziedoju, man par viņiem pohuj un nemēģinu izraisīt savas negatīvās dzīves pieredzes pret citiem. Vienkārši no malas smieklīgi, kā visi raksta huiņu, bez 0 argumentiem. Apmēram kā - tā nevar.

Bļe visi nav vienādi, Tevi kā lohu tāpat čakarē pasniedzot ļevo informāciju un Tu visam tici. C vitamīns ir labs, Tu tam ticēsi. Ziedot kaķus sātanam ir labi, Tu tam ticēsi, ja tā būs uzrakstīts. Nemīz, es sātanam kaķus neziedoju, man par viņiem pohuj un nemēģinu izraisīt savas negatīvās dzīves pieredzes pret citiem. Vienkārši no malas smieklīgi, kā visi raksta huiņu, bez 0 argumentiem. Apmēram kā - tā nevar.

Da janci, Tu savējais, sātana advokāts gan te ļevais lohs, kurš raksta visu kā visi raksta, pasmieties jau par kādu vajag.

Te runa īsti nav par viņa pimpisko gājienu, kuru viņam vispār vajadzēja noklusēt un paturēt pie sevis.

Te vairāk visi cepjās par to, ka viņš ar to tik bravūrīgi lielās un mētā lielo macho, tieši tas pataisīja viņu par vel lielāku lohu.

EDIT: Sātana advokāts pasteidzās.

Edited by Revski
Link to comment
Share on other sites

Pārlasi vēlreiz manu postu.

Pat tad, ja viņš "pasniedza ļevu informāciju" neattaisno viņa sarakstītās tālākās muļķības.

Viss kārtībā, domu saprotu, vienkārši garlaicīgi un ienācu cerībā ar kādu padirsties, zin kā, te visi gudri un bagāti, zin kā ar meitenēm ņemties, elites forumā ar elites cilvēkiem apspriesties par gudrām lietām.

Revski, man tev riktīgi labs arguments - ej dirst :tadaa:

Man Tev arī - četrkājainais mazāk runā. Tas jau protams, ka cilvēkiem, kuri laiku kaut kur ilgāk pavada, viņiem rodas pārliecība. Viņu teikto atbalsta vairāki cilvēki un atkal rodas viltus pārliecība. Well, mazais, pašņuksti.

Neesmu šeit nācis dirsties, vienkārši, paprikoļīties. Garlaicība ir liels sods. :(

Edited by Revski
Link to comment
Share on other sites

Nu ja, tāpat kā ar kucēm - tad gribi, tad negribi. Dzīve ir pilna neizvēlības.

Un es šo domu neaizsāku aiz kāķīšiem, bļe tik daudz cilvēki mūsdienās veic pāšnāvības. A jums tikais galvenais - kaķītis vai sunītis, jo viņi jums pieglaužas. Brutāls egoisms. Un domas - cilvēkam pašm ir savas domas, arī ir muļķības, visi ir kastrēti pēc savām domām. Tā kā cilvēki veido pasauli, būtu debīli aizstāvēt kaķīšus, jo Tevi neviens nemīl, tikai kaķīši un nahrenizēt pašus cilvēkus. Brownam bija daļēja taisnība, tikai aprobežotās kuces to nesaprata. Jo cūkas un govis naher nevajag, bet kaķīšus vajag.

Edited by Revski
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, tur viņam ir taisnība no laika gala, bet... kurš šeit pārdzīvo par kaķiem? Kurš te sacepās par to, ka tie kaķi ir jūras skolā? Retajam tas rausta, bet nevienam nepatika tas, ko brown te sarakstīja, proti - kā viņš to pasniedza, ko pat nevajadzēja sniegt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...