Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

media, ja tu centies panakt, ka sito topiku aizsledz, tad tu esi labakaja cela uz to

sodien interesanta diena - noskatijos ka divi dzeki meginaja kebab fix pari letei nozagt kebabus, un, izgajis no kebabiem ara, ieskreju tiesi purna sanbernaram, kurs bija pie siksnas ~13gadigai meitenei :)

Link to comment
Share on other sites

JAp atcerejos :) Paldiesinsh?Eij kuraa trakerii krieviski var dabut SG Atlantis s5 e 1 ??

vel japaruka 3h un tad jau uz jurciiti pec darba buus jaaizshauj :) Lai gana pie mums Liepajaa tikai 17gradi laikaa bet nu udens esot?20gradus silts tas laikam rullzz un bus jaizmetas pludmalee uz kadu stundinju :) Joprojam neveix migi censhos telefonu notirgot shiiit :(

Link to comment
Share on other sites

Bleg tikko nopisos 2h plaujot zali ka man visi zajebalji nahuj... Visi shodien piepishas izdari to izdari to taka man vienam visu vajadzetu! Tagad uz max volume klausos pa visu maju Pantera - 5 Minutes Alone un lai visi iet DIRST!!!

Pilna maja ar cieminjiem vel nevaru vnk izturet jalaiz k-kur prom no majam... Vai ari tepat majas piepisishu muli lidz komai.

Link to comment
Share on other sites

man gan gandrīz katru nedēļu uz inboxu atnāk vēstule, ka esmu laimējis kaut kādā epastu loterijā, tjipa no cik tur miljoniem epastu mans ir tas laimīgais, un esmu laimejis lielos miljonus. Eh, viegla dzīve, jau kādi pāris triljardi iekrājušies. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Ah jaa man arii vakar atnaca ka esmu vinnejis 860miljonus :) Man tjipa jaaizsuta ir savi dati lai sanjemtu savu laimestu :D bet tas viss atnaca angliski un galvenais ka bez linkiem :) Tas vismaz iepriecinaja :) Aizraxtitju atpakalj un tagad gaidu atbildi kad parskaitiis pikji :) Vel 1h janostradaa un tad jalaizh ar pliko pa alinjam izpihaat un telefonu notirgot :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

whitesnake, vot nahuj tev tas ir te jвpostз? Nopietni, iedod man 1, VIENU VIENОGU, normвlu iemeslu kвpзc tev tвda hujтa ir jвposto?

Рeit to ieliekot tu reвli sapisi man garоgo uz desmit minыtзm, ja tвds bija tavs mзrнis, tad ok, malacis.

Tagad ieliekot to tas dюeks jutоsies sliktвk, jo visi domвs, ka viтр ir daunis, pidars, lohs, u.tml. ? Es vзl saprastu, ja to bыtu izdarоjis tu, nu tipa lielоtos par savu veikumu, bet nu kввmффn.

Enivej, miers jums no minoritвtes uz 7 dienвm. Bырu atpakaп un atkal spamoрu forumu kв ierasts, jajaja. :muahaha:

Tie kuri vзl nespзlз EVE Online, liels fuj jums, ejat ieиekot forрвs bildes un video, moр piedur un gribas pamзмinвt. Ir tв vзrts.

lоdz vзlвkam.

Link to comment
Share on other sites

http://www.tvnet.lv/zalazeme/animals/article.php?id=76857

dienas varonis, jobtvaju

pizdec, šitādus cilvēkus man tā gribētos spīdzināt, un man pat nebūtu ne drusciņ viņa žēl. Kā var kaut ko tādu izdarīt, es vienkārši nesaprotu. Cerams tam džekam būs lēna un mokoša nāve.

Link to comment
Share on other sites

lai tava smadzene saprastu, ka nedzīvo drīmlendā. kamēr tu sēdi mājās un spēlē hujEVE online, tepat blakus notiek slimas un pretīgas lietas, par kurām tu ikdienā neuzzini. moš uzšaus pa pauri un sapratīsi. izaugsi un pats tā nedarīsi, citiem neļausi

Link to comment
Share on other sites

TIkko ēdu kopā ar vecākiem un zinās Euronews tipja teica ka tur nu kādā valstī kādu dienu deva prezervatīvus par brīvu un uzreiz uzradās problēma vecāki sāka prasīt vai tu zini kas ir prezervatīvs i ect. Protams es zinu bet nu kā lai es vecākiem pasaku tak kautrējos nezinu ko padomās or ect. kādi ieteikumi? :axe:

Link to comment
Share on other sites

Lol nu tu gan mulkjis... Tas viss tak ir normali. Es ar saviem senciem par visu runaju ja man ari uzdod jautajumu es uz to ari atbildu. Tavi senci tak ari bija jauni... Vnk vinji grib parliecinaties vai zini ko ar vinju dara :D Savadak uztaisisi majas sev bernudarzu.

Link to comment
Share on other sites

Vakar notirgoju telkefonu un pec tam ar pliko un HUSEINu panjemam pa dubultam alinjaM!HUSEINS jau bija pakjeris komu.lv :superlol: Izdomajam panjemt 1l 50gradigo piparmetru likjieri :) Peec taaa jau nograntejam normalas chiksas un devas ar pliko un 3 meicham talak k?ost uz krogu!Pielejm kartigi muli izdomajam 3 pa nakti iet uz juu?ru pa pliko peldet :D taa arii talu netikam :) Pec tam palikam ar visam 3 meicham pie plikaa majaas :D Shodien uz darbu bija ljoti ljoti smagi atnakt,bet pusdienas laikaa paspeju 2vus alinjus izsuukt :D

Link to comment
Share on other sites

aizspriedumains cilvēks.. Jā, kad mamma ar mani sāka runāt par prezīšiem, man arī bija tā mazliet neērti, bet nu nav jau jābūt tādam OMG WHATHEFUCK, vienkārši sāc runāt, tā arī viss pāries. Vecāki ļoti pareizi dara, ja mēģina veidot kaučkādu dialogu par bērnu attiecībām n shit.

Link to comment
Share on other sites

:axe:

:superlol:

Ko tev atbildēt ? :lol: Atbildi to, ko tu zini par tām lietām. Bet nē, vēl labāk izliecies, ka tu neko nezini. Būs interesanti paklausīties kā vecāki izskaidro tādus vārdus kā prezervatīvs vai sekss. :)

Vispār interesanti, vecāki ar mani par seksu un tām lietām vispār nekad nav runājuši. Un labi vien ka tā.

ā, jā, ja negribi runāt ar senčiem, tad bēdz no mājām un dzīvo nedēļu mežā. ;)

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Baigi laba diena ar masu vinjas siko un viru izdomajam lidz Bolderajas jurais aizpirst. Uz to kur normala pludmale. Es un vinjas viirs ar ritenjiem a masa un sikais ar autinju. Normali aizbraucam atrak neka autinsh... Nopeldejamies, uudens +/- tiri normals +18 gradi bija. Atbraucam majas... Uzputu sikajam baseinu zajibis. Vot isteniiba es ta domaju cik tagad berniem ir labi vinjiem ir tadas lietas par ko mes tikai sapnojam ( nezinu vai visiem bet man ta bija ) Tagad ir iemesls sikajam pirkt to ko mes nedabujam. Un ap sirdi paliek tik labi ka siicim baigie prieki u.t.t ehh labi aizrunajos... Tatad atbraucam majas uzcepam shasliku, kartupeliishus. Mmm ta satiigi paeedam un pa virsu alinsh. Patik man shadas 5dienas nevis lidz komai pieplaut muuli un gulet :D bet nu tomer koma ir laba lieta :D

Tagad atkal kacaju filmu... Chill vakars.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...