Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es Tev pretim varu parādīt video kā mans kolēģis saplēsa pudeli, nokrāsoja sarkanu sienu, pielēja manu kurpi ar vīnu un dabūja ~15 šuves rokā.

Cik jābūt izmisušiem dzert, lai taisītu vīna pudeli ar kurpi? :D

Ja Tu pērc to vīnu, tad parasti piedomā ar ko viņu attaisa vai ne tā? :)

Ja nav lemts, tad nav, vai tomēr labāk dabūt šuves rokā. ^.^

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz sadzēries taisīju ar nazi vaļā (spiedu korķi iekšā pudelē). Nazis kaut kā nomuka no pudeles, gandrīz rokā ielaidu. Tad vēl smuki griestus nokrāsoju ar vīna strūklaku, kad to korķi izdevās iespiest.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot tūdaliņu svētki un līdz ar to arī korķi manā maršrutā beigsies.

Brīžiem jau bik pa traku bija. Kādā sakarā tiem dalībniekiem haļavno brīvdienu piešķīra, arī nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

man tie dziesminieki taazajebala, bleg sukas, pidarasi sikie shmurgulji aizlejusi sejas pa nakti vazajas, buhaa apkart un blaustas berzpregela, daunji. Kameru prieksa tadi priekszimigie, nahuj sponsoret siikpirzhu dzerstinju nedeljas garuma, sviests.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pēc 2 dienu izpriecām sēžu pie pc un klausos johnboy-kogda mi vzletaem..

Gatavojos rīdienas darbam, atkal nebūs laika atpūsties no vissaaaaa.... ;D

Link to comment
Share on other sites

Aljona chimpijon po boksu, takshto tibe dast! :aha:

Link to comment
Share on other sites

Beidzot apmeklēju LIDO restorānu otrajā stāvā. Neskaitāmi cilvēki bija teikuši, ka droši var vest ārzemniekus, ļoti patiks, virtuve arī ir līmenī. Nu nezinu, steiks nebija guži 13 ls vērts. Tādā gadījumā labāk Fabrikas, Biscuit vai Ostas skatu steiks. Interjers gan bija patīkams un apkalpošana bija ļoti laba. Nezinu gan kāpēc oficiantes uz mani vienmēr lūkojās un ar smaidu līdz ausīm uz visu atbildēja - ar tādu apkalpošanu gan es pirmo reizi sastapos. Draugs teica, ka tas ir dēļ uzvalka - apšaubu.

P.S. Bikšu priekša bija ciet - pats pārbaudīju.

Pag pag, kas tas par lidiņu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...