Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Beidzot apmeklēju LIDO restorānu otrajā stāvā. Neskaitāmi cilvēki bija teikuši, ka droši var vest ārzemniekus, ļoti patiks, virtuve arī ir līmenī. Nu nezinu, steiks nebija guži 13 ls vērts. Tādā gadījumā labāk Fabrikas, Biscuit vai Ostas skatu steiks. Interjers gan bija patīkams un apkalpošana bija ļoti laba. Nezinu gan kāpēc oficiantes uz mani vienmēr lūkojās un ar smaidu līdz ausīm uz visu atbildēja - ar tādu apkalpošanu gan es pirmo reizi sastapos. Draugs teica, ka tas ir dēļ uzvalka - apšaubu.

P.S. Bikšu priekša bija ciet - pats pārbaudīju.

izmēģini restorānu/picēriju "Amarone" :) atrodas Korejas vēstniecības ēkā uz stūra pretī kongresa namam. ēdiens garšīgs un apkalpošana laba.

Link to comment
Share on other sites

Nākamreiz iemet kādu video no tālākas pagātnes!

Es piemēram tādu video nebiju redzējis un pieņemu, ka neesmu vienīgais tāds, tapēc nečiepsti. :) Besī tādi, viss viņiem vecs, redzēts utt. Jā, es esmu nokavējis internetu!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es piemēram tādu video nebiju redzējis un pieņemu, ka neesmu vienīgais tāds, tapēc nečiepsti. :) Besī tādi, viss viņiem vecs, redzēts utt. Jā, es esmu nokavējis internetu!

Atvaino,es biju mazliet pārsteidzīgs savos izteikumos,bet ja video ir vecs,tad tur neko nevar padarīt,tā kā,ja neesi to redzējis,tad būdā iekšā,muti ciet un skaties līdz esi septītajās debesīs!

Un jebkurā gadijumā foruma labirintos var atrast video sadaļu,kur likt visu veco un vēl nebijušo video prieku ;)

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

hahaha sodien LTC samainiju ruuterus, viss kruti, bet ja tev ir ekonomiskais nets, tad ruuterim wifi funkciju sie apgriezh :D es pis, es to izdzirdot domaju, chaliit tu joko vai kaa :D dodiet tutus kaa uzlauzt to suudu, ja maz tas iespejams :D

Link to comment
Share on other sites

šodien iekačāju mortal kombat komplete edition, eju spēlē, viss notiek un pašā sākumā parādās video settingi un logs, ka dators pats uzstādīs man piemērotos iestatījumus, ekrāns ķipa nomirgos paŗis reizes un viss, (aizņemšot 1min) bet es nogaidīju 15min un nekas nenotika, uzskāries arī it kā nebija. pēc parametriem visam jāiet uz max. kas varētu būt par problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...