Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jā, svētkiem šogad nebija ne vainas. Vienīgais mīnuss, ka tika sākts svinēt jau ap 19:00, un līdz pusnaktij daudzi jau bija pietiekoši līki, lai uzreiz saprastu, ka līdz rītam tur puse 100% neizvilks. Bet nu bija okej. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ahhh saku svinet ap kadiem pieciem un diemzhel jau 2:00 ( naktii ) man bija auts tapat ka parejiem. Diemzhel papaders zieds netika atrasts :( jo bija parak maz meitenes LOL. kr4 beztolks... es toties ar alus pudeli gan labi sadraudzejos :)

Link to comment
Share on other sites

Ai jeel manu vieglu praatuu, jauns piepisu muuliiitiii... Jooopcik, pulkstens ir 4:16.. Laikam jāiet gulēt :D

Vakar norm iedzērām (piedzērāmies), tjip afterJāņi ^^, Galva griezhās kā karuselis >.<

Droshbien galīg šķībi rakstu, bet tādā kondīcijā kā esmu, tas ir piedodami ^^

Link to comment
Share on other sites

Sjo no shodienas STOP ar % ! vakar atkal pieleejos kaa lops!Shodien atkal smags riits!Kursh tiko tagad tikai saakaas :( Un shitaa jau no 16datuma!Tas ir vnk pzdc!No darba arii atlaida...Bet shoreiz es tur neprichom :) Sjo jamet Rigas dzive malaa un japarvaacas atpakalj uz savu miljoto pilseetu Liepaju :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko kā daunis nospēlēju clanwārus kādas 4 stundas...... Pat galva sāp, griežas... Vēl sadirsos ar pāris cilvēciņiem.... =/ slikta diena....

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...