Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šorīt pieceļoties, un paēdot brokastis bija baigā vēlme atri iet klāt pie PC!Tā kā dzēris sen jau neesmu feelings pacilājošs.Ienācu forumā un atradu spamā šo te, tad es sāku rakstīt.Man iet baigi labi jābeidz devītā klase, bet atzīmes salīdzonot ar iepriekšējiem gadiem vnk sucks. :thumbsdown: Nerunāsim jau par vēsturi tajā man ir 4,5,5, un pārnākot mājas par šādām atzīmēm tiek skaidrots tas, kad tu mācies priekš sevis, nevis priekš manis(ome saka).Tā jau viss kārtībā dumjš jau neesmu, un centīšos ar labām atzīmēm beigt to devīto klasi!Bet pats labākais bija tas, ka vēstures učene saka:"Tom, tu nu gan esi gālīgi palaidies!"(to viņa teica pēdējā stundā pirms diagnosticējošā darba vēsturē, kas notika nākošā dienā).Es kā liels cīnītājs iegādājos mazo špikeru grāmatiņu, kas maksāja 1.40 Ls., un tā ir par Latvijas vēsturi.Aizejot mājās ar visu grāmatiņu sēdos pie galda, un nikni sāku lasīt no 1.-100. lpp.-tik pavisam lapas bija tajā grāmatiņā!Jau norīta rakstot darbu uzrakstīju visu, bet diez vai pareizi.

Bet runājot par šodienu domāju atpūsties, un ap pulkstens 15.00 iet svinēt draugam dzimšanas dienu.

P.S.Tad kad apriebjas PC, eju laukā un mētāju bumbu!Vai arī kad draugs mani pasauc eju skatīties kā viņš lidina savu lidmodeli, kas viņam ir radio vadāma.

Link to comment
Share on other sites

Bija planot ka shodien bus briivsu n ka vakar jau vareshu majas braukt,bet redz izmainiijaas visi plaani :( Shodien nacaas stradat lidz 17:00 un it kaa mani gribeeja piekoljiit lai palieku arii nakts mainjaa par SARGU(lol) man tjipa nebutu ko dariit :D Okej ja taa pareikjina 24h nostradatas sanaktu ~200Ls pa sutku un tad 4tras dienas brivas :) Bet nju i nafig :D Ritaa tak ka nekaa hokejs un janoskanjojas un jasagatavojas tam procesam :) Shodien doma aiziet uz filmu kadu Liepajaa :) Bet nu pa pedejaam 3dienaam esmu kopaa labi ja kadas 6h gulejis tas ir vnk pzdc,jutos ka MUTANTS!

Link to comment
Share on other sites

Vakar atbraucu majas pohains panjemu izdzeru alinju. Shodien pamodos atkal ka suuds visi mati izpurushi... Standarta iedzeru kafiju un uzpipeju. Pakjeru velvienu alinju un tagad chilloju pie pc. Araa galiigs slinkums iet + tur nav ko dariit. Taka nez...

Link to comment
Share on other sites

lol novijas :) Kur tev tik daudz iekshaa lien? puskaste ir 6l :D Padomaaa 6l = 6kg pie tava svara :D un 6cm tavai riepai klat pievienojas :) Bet man reali no tiem aliem pagaidam uz miegu velk,bet shas jauzpiipo,un reali jasak briest ;)

Link to comment
Share on other sites

Kas ir sen?es jau dzeru no 21:00 tas ir 4,5 stundas un man tikai 8alinsh tukshs!Tatad 1ls stundaa ;) Bet izleju 0,5l stundaa :) Leduskapii vel 6ali ir :) Da es jau reikjinajos ka 1ns alus puslaikaa :) un taa jau noteikti arii galu galaa sanaaks :) Aij riitaa izguleeshos uz nebedu :) labi ka riitaa tikai 6diena :) It kaa doma ritaa kadu shashliku uzcepinaat ;)

Link to comment
Share on other sites

Es vel agrak, pat neceros kad saku, bet nu tas ta.

Man viss leduskapis pilns B)

Rit no rita laikam uz laukiem, bet nu tur tikai kadas 2-3h ganjau atri majas busu, tikai nezinu ka no rita piecelsos ar to tiesham bus problemas.

Runajot par tevim Seen ka var uz poham nepalidzet alins, man parasti ir zaibis.

Un ka ara var but neintresanti, atver tachu durvis :/

Link to comment
Share on other sites

Man viss leduskapis pilns B)

Rit no rita laikam uz laukiem, bet nu tur tikai kadas 2-3h ganjau atri majas busu, tikai nezinu ka no rita piecelsos ar to tiesham bus problemas.

Runajot par tevim Seen ka var uz poham nepalidzet alins, man parasti ir zaibis.

Un ka ara var but neintresanti, atver tachu durvis :/

Es vai ta teicu ka nepaliidz man tas alinsh? :)

Da ka kuru dienu parsvara izejam sezam ka urljaki dzeram un pipejam :D

Jau 3. dienu dzeru. No shodienas athodnjaks kadu laicinju...

Vakar nenovilku ilgak pa 1. periodu atluzu uz gridas. ehh skrobe. Jaskatas neta k-kur janoka4a speli.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...