Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vakardienas rezumee...

Roka sap !

Chalis ar asinjainu degunu

dzeru Beershake (topinjaa akcija... 19sant pudele... kasti iznesu no veikala... 24 alinji ... FTW !!!! )

Muzika sit ara kaut ko no ieksham, es pat nemaku teikt ko sit ara, bet ... es pat nez !!! katra zinja ribina iekshas tupie basi... :@

Rezumee shim .... I believe I can fly after some beers !!!!

Link to comment
Share on other sites

eeem... viena kaste jau beidzas... velviena ir studijaa... cepu ar muchas draugu vistinjas ar risiem un ejam uzpipot ZILO Bond ! YEAH !!! manu parlamentu piebeidzam :@ Caines krajumi ari cauri... sudigi man, ko citu lai saka...

BEERSHAKE SHAKE YA HEAD !!! YEAH ! :blelohs:

Ja shovakar ir kads nesakarigs bans, ad ludzu jau laicigi atvainojos... baac roka sap !

EDIT : skan ROberts Gobzins - aka aka (trakais purva azis )

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

cik ilgi nesmekjeeji?

man arii shad tad paradaas doma ka vareetu nesmeekjet, jo biezhi ir gadiijumi kad nav ko smekjet, bet tad ir nikoretes gumijas, koshljaajamaas..

taapee nikotiinu devu sanaak kompenseet pat bez smeekjeeshanas, BET lai atmestu pavisam..

negribaas arii atmest taa ka Tu atmeti, ja mest tad mest pavisam. tas notikti nebija apvainojums, nepaarproti.

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Sen gan neesmu redzējis, kad kāds atmet. Nē, protams, atmet uz kādu laiku, bet uzreiz pasaku, ka cilvēks to nespēs un, protams, pēc pāris dienām jau man prasa - aizejam uzpīpēt.

Vairāk cilvēkus pašlaik redzu, ka sāk smēķēt, nekā, ka atmet. Pašreizējā situācija neļauj atmest, kaut vai, varētu teikt, ka pašreiz būtu labākais variants atmest, piemēram, tiem kuriem ar naudu ir tā pagrūtāk, bet arī lielas vēlēšanās nav, jo, tomēr tas kaut kā palīdz sliktā laika posmā. Otrs variants, kas pašreiz man ir, pīpēt mazāk, piemēram, ja es dienā izsmēķēju kaut kur paciņu, tad uz pusi samazināt, bet nevar, negribās, nav spēka..

Stūlbums, vispār tam nevajadzēja notikt

Link to comment
Share on other sites

Atradu no iepriekšējā spama topica vienu Dr.Pain dzejolīti

dzejoliitis:

tad, kad pljuutinjsh cinci mutee njeema,

vinjsh ar dikti onaneeja,

plus veel dzheku padupseeja

dzheks no priekiem dikti reeja.

tagad puisim suurs ir aanuss

iebraucis tur bija buss,

tagad pljuutinjsh priekaa leekaa

nomazgaajies drauga shmekaa

Link to comment
Share on other sites

hmm... Idejiski atmest nepavisam nav sarežģīti. Brīdī, kad atsāku trennēties, atmetu arī smēķēšanu. Varbūt vēl trenniņi tur soso, bet vispārībā pašam kautkā palika baigi neērti pret sevi un sev apkārtesošajiem cilvēkiem. Galvenais, ka es nemaz sākumā tā īsti par to nedomāju, bet tad pieķēru sevi pie fakta, ka jau kādas 3 nedēļas neesu ievilcis ne dūma, un tā tā štelle aizgāja :D

Protams, arī kopš atmešanas brīža esmu arī izpīpējis pa kādai cigaretei kaučkur reizi pa mēnesi, bet.. nav vairs tā garša un galīgi nevelk pīpēt tuvākajā laikā :)

Laigan, kad beidzot atvedīs captain black, tad varētu kādu dūmiņu :khehehe:

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

damn, protams, visas biljetes uz RD ir izpirktas. Un ss ir piedaavaajumi, bet vairaak pa 10ls iisti nevaru atljauties shajaa situaacijaa. Ja nu kaadam ir iespeeja paardot 2 biljetes (katru pa 10ls buutu kuul), tad luudzu padodiet zinju. :)

p.s. visaam meiteneem un bloodlordiem buchas shajaa jaukajaa diena. :*

Link to comment
Share on other sites

Daudzi mani apskaudīs, jo es vnk nevaru sākt smēķēt - katrs dūms ko ievelku, man, reāli uz augšu velk :sparta:

Neesmu lietpratējs smēķēšanas atmešanā, bet viss ir saistīts ar jūsu prātu un gribasspēku. Ja tas ir mazs, tad arī ir mazas cerības atmest :)TOTALLY - MIND CONTROLE. viss ir jūsu fakinajā zemapziņā.

Ehh, šodien laba diena - dabuju rājienu no direktora, bet vismaz apsveicu savu draudzeni un jūtos laimīgs.

Dat's all.

Link to comment
Share on other sites

jerrico, esmu :tease:

Ai bļe, mācības galīgi nomocijušas :( itkā ir daudz brīvstundu, bet tāpat grūti, vidējā kkur 6,5 :(

+ nebūs pavasara brīvlaika (1.kurss), gribas vnk bišķi atpūsties no visa :french:

P.S. Šodien milzīgs pedolācis pa Olympiju (veikalu) skraidīja un dalīja sievietēm puķes, tas bija labs skats :pedobear:

Link to comment
Share on other sites

Vispār tas solārijs interesanta štellīte, labi nobrūnina, agrāk uz to ka džeki iet uz solāriju diezgan skeptiski skatījos, bet tagad kad pats 1. aizgāju diezgan forši :) Tāds relaksiņš, mūzika skan, foršās zaķenītes strādā :khehehe: Vajdzētu to ģuļošo pamēģināt, bet jāskatās ka tik mana augumam nebūs pa īsu, nosauļosies vēl viss līdz kaklam, bet ne augstāk :D

Link to comment
Share on other sites

jerriti :) Guljoshajaa ir daudz forshaak nekaa stavoshajaa :) Vienigi ja stavoshajaa forshi uzgriezh to vibro griiidu uz maximumu,bleee taa iztresiii visu augumu ka neliekas maz :) Guljoshajos vienigi hrenova,ka baigi dirsa nosviiist,bet taa ja forshaak guleet nekaa staveet :) Pec 3-4 reizes jau forshi saak maniiit iedegumu :) Tagad dzeru teeju un eedu saldejumu ar balzamu :) Tiri njammigi :)

Link to comment
Share on other sites

Horizontālie ir reāli sūdi. Es tur ņihera neiedegu (lai gan vatu vairāk), tikai sasvīstu. Vertikālie ir spēks :) Man nekādas vibro grīdas nav. Kam tā perversija vispār ir domāta? Ā, jā, neliec brilles. Man vienreiz iedega forša strīpa no briļļu šnores un briļļu forma ap acīm. Labi, ka IRL nesāju brilles, tad tik traki nevarēja redzēt. Un brilles, kuras ir domātas horizontālajam solārijam (atsevišķi katrai acij) bābieši liek uz pupu galiem :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...