Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Angļu valodas kursu pasniedzēja teica, lai skatos seriālus angliski. Pašlaik nav nekas tāds interesants. Tomēr vakar atradu un noskatījos līdz 9 sērijai min-seriālu youtub'ē ''Steroids saved my life''. Varēja nedaudz pasmīnēt par to zābāku. Nezinu arī kādus tur fake sūdus viņš rij, jo ar kārtīgu uzturu un UB es tikpat daudz, ja pat ne vēl vairāk uz atsevišķām muskuļu grupām dabūju tādā pašā laika posmā. Vienīgais, viņš svarā gan ātri pieņemas, bet tikpat ātri arī nokritīs.

dajoš links. Un tas, ka nokrtīs svarā - stereotips. Tas, ka ātri audzē svaru un muskuļus ir uz īsu laiku, parasti 3-5 mēneši, pēc tam rezultāti ļoti lēni aug.

Link to comment
Share on other sites

lol, shodien visu dienu cs atspeleeju ( cw ) visu laiku kkadi tirlinji vai boti tiek XD Shodien jaabeidz speleet, japaskataas forums, jaapaposto, jaaiet sataisiit kaadu siermaizi un uzdzert kaadu siltu teeju. Talaak droshvien skatiishos Legjendu Medniekus ( kur vienmeer neko neatrod, viss ir aplams ) un peec tam veel kko.. Liidz tam veel laika uujjj, daaaudz, tapec jaaseezh gign forumaa un jaasmejaas :superlol: Jo ik pa briidim uzrodaas kaads topiks kur jaaieposto, vai kkas taads par ko jaapasmaida. Taapec shis ir labaakais forums Latvija fujjj neee labaaka LAPA latvija, jo DRAUGIEM el vee es eju mazaak nekaa GIGN, gign vnk visu dienu, seedi skaties, posto... Ahh, jaaiet peec taam maizeem...

Link to comment
Share on other sites

Beidzot sapratu, kāpēc pēdējās dienās forumā tik daudzi bezjēdzīgi un muļķīgi topiki, posti tiek veidoti.

Skolēnu brīvlaiks :( Labi, ka ir opcija "Mark all posts as read". Un labi, ka ir Fallout 3, kur patverties no bezjēdzīgā satura.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ko shovakar dariit.. Neatkaartoshu neguleeto vakardienas nakti un shodien taa "agraak" ieshu guleet... Vakar bija attaisnojums - skatiijos (tas bija 4:30) pirmo GSW speeli (Biedrinjam pirmais double-doble (14 punkti, 12 bumbas))... Pirms tam veel paspeeju noskatiities jaunaako braalu Koenu filmu Burn After Reading...(laikam taa saucaas)!

Bet ko lai dara tagad??? Miegs ar nenaak... Iesleedzu nostaljgijai Radiohead albuumu, jaapaklausaas...

Link to comment
Share on other sites

esmu gulējis 3h, yes! jūtos lieliski, vai tomēr nē... Nēesmu alkoholisku lietojis, tāpēc tas nav iemesls.. iemesls ir cits, bet to jums nestāstīšu.. Esmu labus darbus izdarijis, samurgojis kaut ko forumā, cerēsim viss būs čih pih.. Jāiet wows spēlēt? :khehehe::lol:

p.s. Get life,play wow or go emo...

Link to comment
Share on other sites

Tu man iepriekšējā postā uzprasīji linku par to čali, kas lieto steroīdus: Click me. Var pasmīnēt tāpēc, ka čalis nekad iepriekš nav pieskāries stienim, viņam nepatīk ēst pārtiku un jau sāk lietot steroīdus. Par to stereotipu runājot: daļēji varētu nepiekrist. Es te kād laiciņu atpakaļ ievācu intereses pēc infu par steroīdiem. Teiksim, pēc, pronabola vai metanoxa lietošanas, liela daļa un uzdzītā svara pazūd. Vismaz tādu informāciju ārzemju forumos atradu. Nezinu kā ir ar citiem steroīdiem. Par to, ka sākumā rezultāti aug ļoti ātri un pēc tam lēni - par to man var nestāstīt :)

Vēl runājot par svara zaudēšanu pēc steroīdu lietošanas. Kaut kādā 3., 4., vai 5. sērijā šim palika slikti un viņš netrenējās un laikam pārstāja rīt uz pāris dienām tabletes un uzreiz nokritās svarā.

Kā tu domā, vai, ja cilvēks izvemj visu ko apēd, viņš var uzturēt to pašu svaru? Tas čalis ir pilnīgs duraks, nezinu, kas viņam pra treneri, kas uzrauga, bet nu nekāds labais viņš nav, deadliftu ar līku muguru celt, ibio bļaģ ar ārā. Čalim ēst vajadzēja sākt, nevis steroīdus lietot. Steroīdus ir vērts lietot, ja ir sasniegts bioloģiskais maksimums vai tuvu tam. Ēdot 1350 kalorijas dienā ko var gribēt. Es šobrīd riju 5000. Kāds nezin, kā ir Latvijā ar likumdošanu, vai ir atļauts lietot anaboliskos steroīdus, bet izplatīt aizliegts, vai arī vispār aizliegti?

Link to comment
Share on other sites

Kvalitāte nekāda un dzīvē izskatās vēl trakāk, bet nu kaut kā tā, bilde ar telefonu un vakar pa nakti. Čupā viss iespējamais sākot ar radiatoru un beidzot ar stūres pastiprinātāju, motors karst ik pēc 5 kilometriem un meža zvēri sūkā dirsu. Gāju uz 100 un nepaspēju pat sabremzēties, jo izleca 2 maitas no grāvja apmēram 15 metru attālumā no manis, pamanīju tikai momentu, ka kaut kas palido un siksnas fiksāciju. Bet nu labi, ka labi.

EDIT* Salūza links. :(

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...