Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu es neesmu pamanijis, ka butu dzeltena prese. Itka uz faktiem tomer atsaucas.

Rembo tu esi jau 2x precējies un zem audita āmura ticis - kapēc tu esi tik naivs? Tā rādās, ka dzīve Tevi vispār nemāca, vai arī tu negribi mācities :D

, ņēmu dēl tā ka bezvadnieces un vadi nepīsies pa kājām.

Un viens mani vēl nodirsa, ka es ar bezvadu asīm spēlēju. :D:coffee:

Link to comment
Share on other sites

Citas izejas prezidentam nebija. Ukrainas patrioti ( O.Ļaško, Jarošs u.c. ) viņam skaidri esot pateikuši, ka izsludinās Porošenko par nodevēju, ja viņš uzdrošināsies turpināt t.s. pamieru. Un tagad uz priekšu - civilajiem bija pietiekoši daudz laika, lai atstātu karadarbības zonu. Lai sagrautu koloradu aizsardzības pozīcijas jāizmanto masveidīgi artilēriju, aviāciju un bruņutehniku, algotņi no Krievijas jāapšauj uz vietas, jebkurus aicnājumus uz separātismu citos reģionos jāapspiež ar visu likuma bardzību. Slava Ukrainai.

Link to comment
Share on other sites

Kāds varetu pateikt cik varētu būt izmaksas lai nominītu šādam pc displeju? DELL Inspiron 15 (3542)

Pc nokrita zemē un aizgāja zirneklīts pa ekrānu. Tur viss ekrāns jāmaina vai tas pc jāmet ārā? :D

Jo pc ieslegt varu un pat vietāmazliet var saredzēt dekstopu tik izdarīt nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Nu es cereju ka kads te vienkarsi sini sakara ir zinoss :) Manas zinasanas likuma sakara ar atkritumiem, ka nedrikst celtniecibas fruzus un egles sviest ieksa.

Nu varam sarunat par simboliskiem 5 euro :) caur bank or paypal.

Kas var veltit savu laiku, sis lietas izpetei. Savadak nezinu vai pamatoti uz manis blauj draudot ar policiju un avizi vai ari nepamatoti un pasas vainigas.

Link to comment
Share on other sites

Nu es cereju ka kads te vienkarsi sini sakara ir zinoss :) Manas zinasanas likuma sakara ar atkritumiem, ka nedrikst celtniecibas fruzus un egles sviest ieksa.

Nu varam sarunat par simboliskiem 5 euro :) caur bank or paypal.

Kas var veltit savu laiku, sis lietas izpetei. Savadak nezinu vai pamatoti uz manis blauj draudot ar policiju un avizi vai ari nepamatoti un pasas vainigas.

Esi mēģinājis viņai teikt "ej dirst! es šeit dzīvoju!"? Varbūt tante akli domā, ka tu no Rīgas atbrauc Rēzeknē piedirst konteinerus.

Link to comment
Share on other sites

:D man jau doma bij velak pec strida. Jautat kur tad lai gazu atkritumus. Ja ne sava konteinera. Tad vina saka blaustities ka jau taaaa menesi 2 euro maksa. :D ne zinu man for free konteiniris tada sajuta.

Ka seit dzivoju teicu. Ja netic, lai zvana policijai lai prosit masinas numuru un redzes ka ipasnieks te dzivo.

Hmm tagad ieveroju ka numurs viss dublos. Un tur neko vispar tuvuma neredz. Sanak es vinai neiedevu iespeju ieraudzit nr. :( kads es slikts

Link to comment
Share on other sites

Nu es cereju ka kads te vienkarsi sini sakara ir zinoss :) Manas zinasanas likuma sakara ar atkritumiem, ka nedrikst celtniecibas fruzus un egles sviest ieksa.

Nu varam sarunat par simboliskiem 5 euro :) caur bank or paypal.

Kas var veltit savu laiku, sis lietas izpetei. Savadak nezinu vai pamatoti uz manis blauj draudot ar policiju un avizi vai ari nepamatoti un pasas vainigas.

tev bļed vēl nauda pa daudz?

Link to comment
Share on other sites

Pri4om te tas? Es uzskatu sobrid tos 5 euro ka investiciju lai iegut zinasanas. Vai tas ir likumigi vai nee. Lai zinat soda draudi bus vai nebus. Lai izvairities no teoretiski lielakiem zaudejumiem.

Straņinkijs pacančiks tu esi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...