Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Mani vel krata. Drizuma bus 3 reizi uz parrunam jaiet.

Jums varu ieteikt neperciet kustamos, nekustamos ipasumus ja ienakumi nav 100% tiri. Ka ari kreditus nenemiet.

Mustdienas pavisam traki.

Gribi kaiminam palidzet par $ maksa nodokli, pardod auto maksa nodokli, izaudze zemenes notirgo maksa nodokli, draugs uzdavina zelta kedi deklare un 10% samaksa vertibas nodokli. Visur ples nodoklus.

man jau likās, ka šis vis pašsaprotami, un nekustamo nopirkt arī nekādu problēmu nav, ja tev ir bijuši pietiekami daudz legālie ienākumi, tad pērc ko vēlies,nevajag grābt pa lielām naudam kko, vai kādam izpalīdzēt,

pēc tevis stāstītā tev daudz labi oficiali darbi ir, tad jau vidam nevajadzeja piekasīties,un tev vajadzēja būt ganadaudz ienākumiem ko uzrādīt

Link to comment
Share on other sites

Nu es to ipasumu nopirku ar hipo kreditu.

Tagad apsika ienakumi. Bet dzivoju kreditu ari maksaju kaut kaa.

Tapec tas ari acis iekrita visdrizak. Bet ko citu iesakt, lai galus savilkt halturet nakas.

Interesanti Riga eskort meitenes ari krata ?

Jo tur vinas faktiski skaitas bezdarbnieces bet daza laba masina vizinas.

Link to comment
Share on other sites

OS X 10.7.5 (Lion) tur it kā esot. Var jau apgreidoties uz pēdējo. Es tā štukoju moš paņemt priekš iOS developmenta. (bet nezinu vai tik vecs īsti derēs).

edit: izgooglēju, ka tur nedaudz par īsu tomēr. OS X 10.7.5 (Lion) ir max ko tur var dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Viss beidzas audits. Noravu tikai 9640,70 eur. Sodu.

Rembi es nesaprotu, kā vienam parastam ierindas pilsonim var būt tik raiba dzīve.

p.s. Ņem C variantu. Labais cilvēks neko no tevis nepiedzīs, bet iedos normāli pa redeli - un skat jauns amats par ko apjautāties @gign: "kāds kaut ko saprot no zobārstniecības, es te hobija līmenī sev jaunus zobus gribu ielikt?"

:D

Link to comment
Share on other sites

Tad man rodas jautajums. Jus visi vienveidigu darbu piekopjat ??

Tas ir piem, ofiss 9h majas, sest, sv brivs. Un ta vienmer ???

Otrs variants darba jums nenotiek kuriozi gadijumi nekad ???

Tresais lieta jums ar 1 pamat darbu pietiek, lai visus izdevumus nosegt un vel iekrajumiem menesa beigas atlikt 20-35% no ienakumiem.

Link to comment
Share on other sites

Tad man rodas jautajums. Jus visi vienveidigu darbu piekopjat ??

Tas ir piem, ofiss 9h majas, sest, sv brivs. Un ta vienmer ???

Otrs variants darba jums nenotiek kuriozi gadijumi nekad ???

Tresais lieta jums ar 1 pamat darbu pietiek, lai visus izdevumus nosegt un vel iekrajumiem menesa beigas atlikt 20-35% no ienakumiem.

Nekopju darbā

Bivajet

Pietiek

Link to comment
Share on other sites

Hmm nu man bik savadaka vide te.

Kad tev brivs bus nebus hvz, jo darba samaksa pec faktiski nostradata un tevi var 1:00 nakti izsaugt negaiditi.

2) bez blaustisanas un intrigam kolektiva neiztikt, varbut ru tautibas un sieviesu ipatsvars vainigs.

Bet visa kopuma laikam pie tadas vides esu pieradis. Nevaru iedomaties monotonu darbu kur viss raiti notiktu un menesa diapazona vienmuli.

Vienigais kas nepatik ja kolektiva kads ko greizi nolaiz, tad visiem jalabo un par to nemaksa :)

Protams kludas visi pielaiz. Mani ieskaitot.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...