Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

http://www.delfi.lv/...a.d?id=44474132

ar tādiem čaļiem kā 38-55 sekundei man asociējas uzvaras diena.

tie krievi paši saprot ka tikai kaunu dara savai tautai? Kur tu redzēsi vēl kādu kurš nēsā savas valsts karogu uz mieta kurš nepārsniedz antenas biezumu, pie tam vēl pilnīgi greizās proporcijās...

Labākais moments protams ir 1:05 - 1:08 spaiss.ru

Pie viena gribēju pajautāt vai kāds nevarētu pateikt priekšā radio staciju pa kuru var klausīties informāciju par šodienas hokeja spēli? Diemžēl pie TV nesanāk tikt.

Link to comment
Share on other sites

pa to 9 maiju tikai jarec, daunji, krievija nekad nav bijusi, aizbrauktu tur uz kadu nedelu, atbraukami rossija vardu aizmirstu momentali :D

aaa un par to tokjiku, es tak jau teicu, ka nezuliku, bet ai kaa niezeja nagi :D

Edited by Epix
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Man ir atbilstošs teiciens tieši priekš Tevis:

Ir vēlēšanās nopirkt mašīnu, bet nav iespēju. Ir iespēja nopirkt kazu, bet nav vēlēšanās. Tad iedzersim par to, lai mūsu iespējas sakristu ar vēlēšanos.

EDIT: Bļaģ, nevelk, ar 240 amerikāņu zirgiem Tev nepietiek?

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Un cik tā figņa sver? Smags kā fūra. Ar amerikāņiem ir bijušas darīšanas. Neloģiskas mašīnas.

Svars 3t, pie 90 uz taho 1.5, 120 attiecīgi 2k, neatkarīgi piekrauts vai nē. Motoru Tu huj nokausi, ko vēl vajag? Vienīgais pie kā var piekasīties ir vadāmība dēļ collīgajām riepām, bet nu esam reāli, lohs tādu auto nepirks. Tas Tev nav nekāds x6, kaškais vai ravs.

par

Neloģiskas mašīnas

pamatosi?

Link to comment
Share on other sites

Haha, atsauca atmiņā kaut kādu amatieru dragreisu gadus 10 atpakaļ, kaut kāds zīmulis piebrauca ar Korveti, gribēja parādīt kā iet... Lieki jau piebilst, ka viņu izbāza kaut kāds biški patūnēts, vecs auģiks ar normālu blīvi starp stūri un beņķi :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...