Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

aphrodYte, Tev seksuāla profila bilde (lick) :D

Lab man veras ciet!

neviens mani nezin, bet jautājums nevietā, es kārtējo gadu iespējams braucu uz ziemīšiem uz Rīgu, varbūt no šejienes vēlas nejau burtiski izklaidēt mani, bet tādā ziņā, pubā aliņš, piparkūkas, un pierādīt ka tomēr Rīga nesmird, (tas man pēc stacijas apciemojuma pagāšgad) Braucot uz mājām. Vnk lasot šeit reāli sagribējās, vis zinošus cilvēkus, kur alēnu var nopirkt pa lētuci, esmu bijis pulkvedī tur bija dārgi :D

hm, un jā, neesmu vietējais, esmu lauķis, tādēļ prasu palīdzību, jo negrubu svinēt ziemīšu Rīgas centrā ar senča māsu pie tv. Esmu pāraudzis tam laikmetam...

Link to comment
Share on other sites

aijj, nigtmare, nejau tadelj es rakstu,, :/

Nesaprotu kpc mani nicina, delj ta tikai tpc ka naku no reali maza pilsetas, un ja arii velos Riga, nevis sedet majas un skatities kautkadu tur home alone 3 vai 4 , un velos iziet ara iedzert kadu alu pubaa, vai tas ir slikti,

un un, Tu mani tiesham abizhaesh par to ka man nav draugu! Lab Riga tiehsam nav, tpc nejau bez iemesla es sho smiekligo bezjedzigo tekstu rakstiju un necereju uz tik nelabveligu atsauci no Tevis, jo re kaa, Tev ir tomer draugi Riga ar kuriem Tu vari pavadiit laiku kopaa,

Un varbut teici to speciali lai man kada zinja noskauzh.

Bet nee, es tikai velos labi pavadit laiku ar taja garlaicigaja z-svetku laika, kad itka visi seezh majas un skataas home alone-4 :/

Link to comment
Share on other sites

Nu tradicionāli tie ir ģimenes svētki, kurus tu pavadi ģimenes lokā - un poxuj vai pie televizora, vai šarādes spēlējot, vai seju aizlejot. Tas vienkārši tā, nu kaut cik kristīgajā sabiedrībā, ir pieņemts kā laiks, ko pavada mierīgi, pārdomās and shit.

Nevaru sevi iedomāties Vecrīgas miestā, tešot alu, runājot par pupiem un pakaļām un fonā klausīties kādu x-mas meldiņu. Bet nu katram jau savs, es tevi nenosodu - miers ar tevi!

Link to comment
Share on other sites

Ujj, man uznāca smiekli :D atvainojiet :D

hm, Es tieši par to runāju,

Neteikšu ka man kauns bet nu: man senči šķīrušies, tad visiem z-svētki asociējas ar ģimenes kopā sēdēšanu mājās, ēšanuy mandarīnu piparkūkas sveču gaismā, tad nu lūk, man tā nav, protams es varu sēdēt izmirušajā Valkā ar Māti mazo brāli un māsu, un protams ar Mātes jākli, ar kuru es nekad nerunāšu (tam drošvien ir savs iemesls) :D Vai arī iedomājos, aizbraukt atkal līdz Rīgai pavadīt z-svētkus ar miesīgo Tēvu Rīga, bet negribas visu to vakaru pavadīt tur mājā un skatīties tv un grauzt piparkūkas, gribas iziet cilvēkos un tā,

Ai, domāju ka neviens nenojauš manu situāciju, jo protams, visiem ir laimīgas ģimenes, un visi sēž mājās ģimenes lokā, ēd z-svētku pārtiku un jauki runājas.

Un Vienkārši iedomājos šeit iepostot, jo iespējams, kādam arī nav šis z-svētku sajūtas un vēlas viekārši vakarā iedzert kādu alu, nejau runāju tur izmisuma dēļ vai tādēļ ka man nebūtu draugu, man draugi ir vairāk nekā vajag, tikai nejau Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

Teikshu taa-man vispaar totaali besii dz.d balliites pasham svineet un pie kaada cita iet,un tikapat ljooti man arii besii zzeesveetki,varbuut netik ljooti,bet nu peedeejos septinjus astonjus gadus man nav bijis pilniigi nekaads zeesveetku noskanjojums,vnk izpildu savu pilsonju pienaaku,kaa jau zsveetkos,un peec tradicionaala zsveetku vakarinju maltiites gimenes lokaa,dodos ar chomiem pashkjuuret sniegu,protams,ja ir.!un neaizmirsiisim viina lietoshanu ieksheejiem orgaaniem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...